Strony związane z hasłem 'gry zręcznościowe':

 • EnthusiasticGamingWorld - Gry komputerowe, Gry darmowe, Gry dla wszystkich, Gry na różne platformy »

  Gry komputerowe to coraz częstszy sposób na spędzanie wolnego czasu. W gry grają nie tylko dzieci, ale także młodzież i dorośli. Na chwilę obecną występuje wiele rodzai gier: gry akcji, gry strategiczne, wyścigi, bijatyki itd. na różne platformy PC,PS3 oraz Xbox 360. Blog EGW-Games poświęcony został w pełni grom komputerowym oraz konsolowych PS3, Xbox 360. EnthusiasticGamingWorld oferuję wiele rodzaji gier począwszy od gier akcji, MMO, RPG, RPG akcji, strategicznych po gry darmowe. Najnowsze informacje, premiery oraz trailery z gier. Chcesz sprawdzić wymagania danej gry? A może obejrzeć trailer z nowej odsłony? Zajrzyj na EGW-Games.

  Data dodania: 10 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Potęga gier RPG i Flash »

  Stare gry mają to do siebie, że posiadają wiele niespotykanych form i dodatkowo są chyba jednymi z najbardziej znanych rozrywek przystępnych na świecie. Co prawda czasy ich wspaniałości już dawno ustąpiły, ale i tak są znane, a już nie będę rozpamiętywał nawet jak bardzo dobrze znano je w okresach kiedy królowały. Matką wszelkich gier jest bez kwestionowania gra pong. Jej nazwa wywodzi od znanej już dawno gry zwanej ping pongiem i która polega na odpieraniu za pomocą paletek małej drobnej piłeczki. Gra ta przypomina nieco tenis ziemny. I właśnie pong został zaprogramowany na schemat ping ponga.Mamy do dyspozycji niewielkie linie symbolizujące paletki i odbijającą się pomiędzy nimi piłeczkę. Jest także gra w strzelanie goli polegająca na takim zawiadywaniu piłkarzykiem aby zmylić bramkarza i trafić piłką do bramki. kierowanie praktyczne jest wyjątkowo w prawo lub lewo co sprawia, że mamy niewielkie pole ruchu. Obie te gry pomimo prostolinijności znajdują się w czołówce wersji gry zręcznościowe zapewne dlatego, że są od początku.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gry zręcznościowe »

  Zależy Wam na odszukaniu wspaniałej rozrywki jaką były by gry? Powinniście wiedzieć, że gierki internetowe macie możliwość odszukania na naszej przyszykowanej stronie on-line. Odnajdziesz na niej duży dobór gierek wydzielony na różne kategorię jak na przykład: gry logiczne, gry zręcznościowe, oraz dużo różnych gierek. Dla każdego tego typu gry online są oferowane jako darmowe gry i to bez żadnych ograniczeń! Zdecydowanie należy wykorzystać takie sposobności w pełni! Tego typu oferowane przez nas gry to doskonała dla każdego rozrywka nie zależnie od wieku!

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Puzzle - gry flash »

  Zapraszamy na stronę www.typster.pl. Jeśli dysponujesz wolną chwilą i poszukujesz uciechy to doskonale trafiłeś. Przetestuj nasze gry sportowe, gry strategiczne, strzelanki. A jeśli nie szukasz adrenaliny znajdziesz tu nieskomplikowane gry logiczne oraz jakże popularne puzzle. Żadna gra nie ma wymagań systemowych lub sprzętowych, także pozostaje wygodnie usiąść i nieźle się bawić. Mamy nadzieje iż czas spędzony w naszym serwisie będzie czasem miłej rozrywki i niebawem odwiedzisz nas powtórnie.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »