Strony związane z hasłem 'GPS':

 • Nawigacja »

  Aplikacja Ovi Mapy są to dokładne mapy prawie 200 państw oraz darmowe info dotyczące ciekawych eventów sportowych oraz kulturalnych. Możemy za pomocą takiej rzeczy jak nawigacja dostaniesz głosowe instrukcje w jaki sposób krok po kroku znaleźć się u celu. Także aktualizacja darmowej nawigacji Nokia jest naprawdę prosta. Pobranie nieodpłatnych map do nawigacji z strony Noki to nie jest problem. Nawigacje Nokia obejmują przeszło siedemdziesiąt map krajów, dzięki temu trafisz tam gdzie chcesz. Nowe wersje oprogramowania są również za darmo, można do updejtów takich aplikacji jak Nokia Ovi Suite na PeCeta oraz Map Loader na komputery od Apple. Na stronie Nokii polecam takie rzeczy jak: gry na telefon, nawigacja, oraz telefony typu – smartfon.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • CB radia »

  Na stronie znajdą państwo informacje na temat radiotelefonów, radio CB, car audio, nawigacji GPS, skanerów częstotliwości oraz dodatkowych akcesoria. Oferowane przez nas nowoczesne rozwiązania bazują na profesjonalnym sprzęcie. Dzięki nabytemu doświadczeniu potrafimy zintegrować wiele urządzeń tak, by życie naszych klientów było prostsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze. Staramy się aby nasze usługi spełniały wszystkie wymagania naszych klientów. Przy doborze odpowiedniego urządzenia pomoże państwu nasz wyspecjalizowany personel którego zadaniem jest pomoc w razie jakich kol wiek wątpliwości. Zachęcam wszystkich o zapoznanie się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • System GPS »

  Systemy GPS (Global Positioning System) to użyteczne rozwiązania dla każdego, kto wyrusza w nieznane. Dzięki nawigacji satelitarnej można bez problemu odnaleźć się na trasie, którą wcześniej nie jechaliśmy, określić swoje położenie, czy monitorować swój samochód. GPS to zaawansowany system, ale przyjazny kierowcom, którzy mogą z niego dowolnie korzystać. Więcej o zaletach systemów GPS znajduje się w serwisie gps.torun-bydgoszcz.com – dowiedz się więcej o urządzeniu, które może pomóc Ci w trasie, mieście i za granicą.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Markowa antena do modemu »

  Firma MASTER ETC, do której należy ta strona, zajmuje się produkcją anten. Ważne miejsce w ofercie zajmuje antena do modemu i anteny kombinowane. Specjalnością firmy jest antena anydata, ale także między innymi Huawei. Firma ta proponuje bogaty asortyment anten GSM, HSDPA oraz TV. Oprócz anten dostaniemy również niezbędne do nich akcesoria, np. konektor antenowy. Oferta obejmuje możliwość wykonania anteny na specjalne zamówienie klienta. Strona jest zarazem sklepem internetowym firmy, umożliwiającym zakup jej produktów.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria samochodowe »

  W dzisiejszych czasach bardzo atrakcyjne są akcesoria samochodowe. Jednym z owych urządzeń jest GPS. Trudno sobie wyobrazić poruszanie się autem bez nawigacji. Na skutek nawigacji życie kierowców stało się w znacznym stopniu bezproblemowe i przyjemniejsze. Wystarczy wyznaczyć trasę w GPS i nie należy się o nic troskać, ponieważ nawigacja uprzedzi o jakichkolwiek utrudnieniach na drodze. Akcesoria samochodowe to wielce okazała tematyka, należy do nich także CB-radio. Najbardziej znaczne grono użytkowników CB-radia tworzą kierowcy ciągników siodłowych. To oni zainicjowali modę na radio w samochodzie. Za sprawą cb-radia driverzy raportują się o dokuczliwościach na trasie oraz przeprowadzają ze sobą wielokrotnie niezwykle barwne rozmowy.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gps »

  Automapa jest urządzeniem zaprojektowanym dla osób poruszających się po wodzie, charakteryzujące się małymi wymiarami oraz niewielką ciężarem. Na bieżąco mierzy wysokość, aby zapewnić możliwie wydajny wynik przedstawianych danych. Urządzenie wykorzystuje wysokiej jakości element GPS z obsługą standardów zapewniających szybkie wyznaczanie lokalizacji. Udostępnia również funkcję rzeczywistej temperatury oraz funkcję przypomnienia, która przypomina o braku aktywności stopera w trakcie ruchu. Oprócz tego w akcesoriach znajdują się także inne produkty. Radio CB to najprostsza wersja, która pracuje w zakresie podstawowym 20 częstotliwości z mocą nie przekraczającą 7W.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizacja GPS »

  Przedstawiana firma oferuje bogaty zakres usług związanych z monitorowaniem samochodów. Lokalizacja GPS to doskonały sposób na zmniejszenie wydatków na utrzymanie floty pojazdów, przy równoczesnej możliwości kontrolowania pracy pracowników. Oferujemy innowacyjne rozwiązania składające się na ogólnie rozumiany monitoring GPS. Specjalizujemy się w lokalizowaniu samochodów ciężarowych, dostawczych, osobowych, jak również równego rodzaju maszyn. Zajmujemy się też lokalizacją osób. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz niezawodność.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nawigacje gps »

  Dużo podróżujesz i chciałbyś skrócić czas, jaki powinniśmy przeznaczyć na dojazd? Oferujemy Ci przyszłościowe rozwiązanie: nawigację gps na telefon. Dzięki niej zaoszczędzisz aż 1/4 czasu podróży, ominiesz korki i roboty drogowe, dostaniesz informację o fotoradarach i ograniczeniach prędkości. Nawigacja na telefon pomoże Ci wyszukać najbliższe restauracje, teatry, kina i miejsca do zwiedzania, a wręcz zarezerwować nocleg w hotelu! To perfekcyjne rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na szybkim uzyskaniu informacji podróżnych. Nawigacja dostępna jest w trzech trybach: samochodowym, pieszym i dotyczącym komunikacji miejskiej, a dodatkowo paru abonamentach czasowych. Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie ? zapraszamy.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podsłuchy »

  Nasz sklep dostarcza Państwu akcesoria takie jak podsłuchy, miniaturowe kamery, dyktafony. Dodatkowo w swojej ofercie posiadamy profesjonalne detektory podsłuchów oraz zagłuszacze służące do walki z pluskwami oraz niechcianą inwigilacją. Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu i strony internetowej..

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizator GPS »

  Przedstawiana firma trudni się tworzeniem nowoczesnych systemów GPS. Proponowana usługa Flotis jest przygotowana dla spółek posiadających flotę aut. Produkcja obejmuje takie sprzęty jak lokalizator GPS dla zakładów. Lokalizacja samochodów doskonale sprawdza się w spółkach handlowych i usługowych. Monitoring pozwala na ciągłe kontrolowanie miejsca pobytu kierowców. Obeznani i wykwalifikowani specjaliści proponują usługi na wysokim poziomie. System dostępny jest w pięciu interesujących pakietach.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring pojazdów - gps »

  Czym są zwykłe urządzenia gps i czym różni się od nich system gps online? Właściwie gps zwykły i gps online to ta sama technologia, tylko użyta w nieco innym celu. Podstawę jej stanowią satelity krążące nad ziemią, dzięki którym możemy zobaczyć obraz poruszającego się obiektu po ziemi, a obiektem tym jest nasz samochód. Kierowcy aut osobowych i taksówek używają systemu gps po to, by móc szybko i sprawnie dojechać w różne miejsca. Dzięki małym ekranom zainstalowanym na szybie, można zobaczyć drogę którą się poruszamy i to co za chwilę będziemy mijali. Gps online wykorzystuje możliwość namierzania pojazdów przez satelity, w celu kontrolowania ich pozycji, przez kogoś z zewnątrz. Urządzenia odpowiedzialne za monitoring gps, są zintegrowane ze sobą w taki sposób, że można śledzić ruch wielu samochodów, poruszających się w różnych kierunkach.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • System GPS »

  Chyba nikt nie ma obecnie wątpliwości co do tego, że systemy gps (Global Positionig System) są zdecydowanie coraz bardziej popularne wśród zwykłych ludzi. Jest to już właściwie absolutnie normalna oraz w pełni standardowa rzecz. Właściwie to ciężko sobie wyobrazić w dzisiejszych czasach np. kuriera, który nie dysponuje systemem gps.

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestrator GPS »

  TRASEO jest serwisem społecznościowym, jak również aplikacją na platformy mobilne. Umożliwia zarówno POBIERANIE, jak i DODAWANIE tras GPS na różnego typu telefony komórkowe i urządzenia PDA. Jeśli żyjesz aktywnie i lubisz dzielić się swoimi przeżyciami, tutaj masz taką możliwość. Oprócz oglądania mapek i czytania opisów w przeglądarce Traseo umożliwia również pobranie tras na urządzenia mobilne. Dzięki temu bez konieczności połączenia z internetem będziesz mógł odbyć trasę, mając zarejestrowany ślad GPS, opis oraz galerię zdjęć z ciekawymi i wartymi do odwiedzenia miejscami.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizator gps »

  Głównym obszarem działalności firmy Flotman jest monitoring pojazdów. Oferowany monitoring GPS dedykowany jest dla wszelkiego rodzaju firm. Istotne miejsce wśród propozycji firmy zajmuje lokalizator GPS oraz GPRS. Firma oferuje efektywne i funkcjonalne systemy antykradzieżowe. Misją firmy jest pomoc w określeniu bieżącej pozycji flot pojazdów. Reklamowana witryna zawiera szczegółowy opis oferowanych rozwiązań.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawigacja »

  Oferujemy bogaty wybór sprzętu, profesjonalne doradztwo i najniższe ceny w Polsce! Wysyłka w 24 godziny ubezpieczoną paczką kurierską! Sprzęt firm: Garmin, Navigon, Tomtom, Nokia, Sony, Navroad, Mio, Automapa, Gpmapa, President, Midland, Alan, Sirio, Nokia, Sony Ericsson, Samsung. Zapraszamy - nawigacja samochodowa, motocyklowa, turystyczna, rolna, treningowa, wodna, palmtopy, smarfony, mapy, odbiorniki, anteny.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring pojazdów GPS »

  Miło inwituję na oficjalną witrynę firmową firmy o nazwie Impel - grupa interwencyjna. Na polecanej stronie ujrzycie wszyscy tekst i informacje o specyfikacji monitoringu i ochrony świadczonego przez firmę noszącą nazwę Impel. Realizowane warianty monitoringu to przykładowo: monitoring pojazdów a także nieruchomości. Firma Impel posiada własną stację kontrolowania alarmów jak również rozporządza ponad tysiącem wyszkolonych zespołów interwencyjnych, nadzorowanych jest przeszło 13 000 różnych obiektów. Monitoring i ochrona wehikułów GPS jak również budynków bazuje na administrowaniu sygnałami alarmowymi przesyłanymi do SMA - stacji monitorowania alarmów. Brak przerw transmisji opisywanych sygnałów alarmowych umożliwia tryb ich emitowania, jaki ma miejsce ścieżką bezprzewodową lub satelitarną. Po recepcji komunikatu poprzez stację monitorowania alarmów, uzyskane info z monitoringu zezwalają na szybką i efektywną akcję grupy interwencyjnej. Monitoring proponowany poprzez firmę nazywaną Impel dostarcza ochronę w domu, zakładzie pracy i pojeździe. Przy okazji mam uprzejmość rekomendować również podobne usługi jak mianowicie inkaso i agencje ochrony.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monitorowanie pojazdów GPS »

  Od przeszło trzech lat ze świetnymi rezultatami trudnimy się w monitorowaniu aut osobowych jak również budowlanych. Potrzebne statystyki będące rezultatem zastosowań monitoringu GPS, mogą wyraźnie uszczuplić ponoszone przez przedsiębiorstwo wydatki. Gwarantujemy sposobność sporządzania raportów w sieci www, co pozwala na ekspresowe wysyłanie informacji pomiędzy danymi centralami organizacji w każdej firmie. Na omawianej stronie internetowej, odszukają Państwo wnikliwe informacje dotyczące wdrażanych systemów analiz itp.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automapa »

  Automapa to narzędzie zaprojektowane dla samochodów, charakteryzujące się niewielkimi wymiarami oraz niewielką wagą. W locie mierzy dystans, aby zapewnić możliwie najlepszy wynik przedstawianych danych. Narzędzie wykorzystuje wysokiej jakości moduł automapa z obsługą procedur zapewniających szybkie wyznaczanie lokalizacji. Udostępnia również odczyt aktualnej temperatury i opcję przypomnienia, która ostrzega użytkownika o braku aktywności stopera w trakcie ruchu. Oprócz tego w akcesoriach znajdują się także inne produkty. Radio to najtańsza wersja, która pracuje w zakresie podstawowym 55 częstotliwości z mocą nie przekraczającą 8W.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »