Strony związane z hasłem 'fotografia artystyczna':

 • Fotografia ciążowa »

  Czym jest fotografia w życiu każdego człowieka, można by nad tym długo dywagować. Różne są ludzkie potrzeby i wymagania w tej materii, tak samo jak wiele jest różnych sposobów utrwalania ludzkich uczuć na zdjęciach. Nasze fotograficzne studio ma za zadanie ukazywanie w jak najlepszym świetle państwa chwile radości i dumy.

  Zarówno żona jak i ja ukończyliśmy studium fotograficzne w Związku Polskich Artystów Fotografików. Uzyskane tam doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać wielu państwa najskrytszym zaleceniom dotyczącym fotografii. Zajmujemy się nietylko profesjonalnymi sesjami dla nowożeńców, ale także projektami dla agencjii reklamowych czy folderami fotograficznymi dla firm. Wszelkich pozostałych informacji na temat naszej oferty możecie państwo uzyskać na naszej przejrzystej i nowatorskiej stronie internetowej www.fotograf24.pl.

  Pamiętajcie drodzy klienci, tylko ludzie oddający się swej działalności z niekłamaną pasją są warci tego, aby im zaufać.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Trójmiasto »

  Fotografie przywołują wspomnienia najpiękniejszych chwil w życiu. Do takich chwil niewątpliwie należy ślub i wesele, dlatego też warto w tym dniu, aby zajął się tym profesjonalny fotograf. Fotografia ślubna na terenie Gdańska i nie tylko wykonywana przez fotografa Krzysztofa Ziętarskiego zachwyca wszystkich. Wyjątkowo ujęte światło oddaje nastrój zdjęć ślubnych, które są robione w specjalnych aranżacjach i niezwykłych miejscach. Ponadto oferta tego fotografa obejmuje
  zdjęcia reportażowe i fotografię rodzinną. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do strony krzysztofzietarski.pl, gdzie można zapoznać się z wybranymi pracami.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia rodzinna wspaniałą pamiątką »

  Fotografia rodzinna czy plenerowa, artystyczne sesje oraz zdjęcia modowe owe tylko niektóre z sugerowanych przez nas oferty. Jeśli lubisz sobie wysoką klase oraz chcesz mieć zdjęcia tylko najlepsze, wtedy wybierz nas, albowiem jesteśmy w stanie zagwarantować pożądane rozwiązania w dyscyplinie fotografii. Przeprowadzamy miedzy innymi fotografie rodzinne, także sesje dziecięce, przygotowujemy profesjonalne sesje do portfolio warszawa, i także periodyków. Jeśliby zależy tobie na specach z dziedziny fotografii, to na pewno dobrze wybierzesz, stawiając właśnie na nas. Oprócz zaplecza fotograficznego gwarantujemy również pomoc wizażystki.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia dziecięca, rodzinna, modowa, wnętrz »

  BS Studio to wysoka jakość fotografii i najlepsi specjaliści za obiektywami, którzy przygotują niezapomniane sesje zdjęciowe warszawa dla każdego. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się pełen obszar usług - fotografia rodzinna warszawa, dziecięca, noworodkowa, sesje ciążowe, fotografia okolicznościowa, sesje modowe, sesje do portfolio dla modeli i modelek, a także fotografia wnętrz. Ta fotografia artystyczna z pewnością będzie nie tylko bajeczna przygodą, ale również szansą wstępu do profesjonalnego świata mody. BS Studio oferuje ewentualność wywołania zdjęć i nadrukowania ich na różnorodnego typu podłożach - płótnie, standardowym papierze fotograficznym. Sesje są wykonywane w doskonale zaopatrzonym studio mieszczącym się w Warszawie, firma pracuje też w okolicach stolicy. Zapraszamy na stronę WWW po więcej szczegółów.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »