Strony związane z hasłem 'folie':

 • Folie Stretch »

  Biznes Total Market Sp. spośród o.o. zajmuje się od wielu lat działalnością w branży opakowaniowej. Nasze doświadczenia, nowe pomysły a forma towarów powodują dużą dynamikę rozwoju firmy. Działania te gdy dodatkowo stosowane technologie, sprawiają, iż co chwila większa ansambl Klientów obdarza nas swoim zaufaniem. Biznes znajduje się aktualnie w nowym zakładzie zlokalizowanym na warszawskim Kawęczynie o pow. 3000 m2. Jest owo dzisiejszy cel, dopasowany aż do produkcji a konfekcjonowania materiałów opakowaniowych. Systematyczne inwestycje w awans parku maszynowego pozwalają nam dostosowywać się aż do indywidualnych potrzeb, aby w metoda maksymalny dogodzić wymagania naszych klientów.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • drukarnia opakowań »

  Drukarnia opakowań – drukujemy opakowania kartonowe, foliowe, tekturowe, obsługujemy wszystkie rodzaje materiałów tekstylnych. Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszyn które potrafią obsłużyć długoterminowe zamówienia. Drukarnia opakowań to jedno z najbardziej nowoczesnych nurtów poligrafii które w Naszej firmie rozwija się w najszybszym tempie. Dzięki temu strategicznemu posunięciu możemy oferować bardzo krótkie terminy ukończenia zleceń.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Folie dekoracyjne »

  Solidna firma, która zakłada i doradza, bo wie prawdopodobnie wszystko o foliach antywłamaniowych i sposobach na ich używanie. Dobre i efektywne folie antywłamaniowe służą do zabezpieczenia okna przed uszkodzeniem, a ponadto uniemożliwieniem wejścia niechcianych osób. Folie antywłamaniowe chronią nas przed intruzami. Gwarantujemy montaż, a oprócz tego wsparcie w zakresie folii antywłamaniowych, przeciwsłonecznych,, a oprócz tego innych.

  Data dodania: 07 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sadzenie truskawek »

  W ofercie prezentowanej przez Agrimpex znajdują się agrowłókniny na każdą z pór roku. Na wiosnę i lato polecane są: agrowłóknina czarna i brązowa – przeciwdziałające rozwojowi chwastów, przepuszczająca wodę i powietrze. Przydać się może również kaptur ochronny na zimę zapobiegający wyziębieniu roślin. Plantatorom przydatne mogą okazać się również oferowane folie tunelowe, stabilizowane na szkodliwe działanie promieni UV, czy folie na truskawki, ułatwiające uprawę w naszym klimacie tych wymagających owoców.

  Data dodania: 04 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • STW - Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Brzozowie »

  STW - Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Brzozowie oferuje sprzedaż węgla, piasku, cementu, żwiru, pustaków, styropianu, wapna, żużlu, cegły, rur denarskiech i kanalizacyjnych, nawozów i wielu innych. Zajmujemy się również zbieraniem elektrośmieci oraz skupem złomu stalowego, szkła, folii odpadowej i makulatury. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!!!
  www.stwbrzozow.pl

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • polwinity »

  Największy europejski producent specjalizujący się w przetwórstwie tworzyw sztucznych i produkcji wyrobów z PVC i PE. Oferuje folie stretch PE, folie termokurczliwe PVC, folie izolacyjne, dachowe i budowlane PVC, granulaty PVC, folie twarde z PVC farmaceutyczne i techniczne, folie twarde z PP i PS, folie BOPP, panele ścienne i elewacyjne z PVC, parapety z PVC, sztuczne skóry z PVC, tkaniny powlekane PVC, drukowane laminaty do żywności, ceraty z PVC oraz tapety winylowe i papierowe.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Folie pęcherzykowe »

  Zastanawiając się nad tym, jak dobrze zapakować przykładowo płyty, kiedy woli się je wysłać przykładowo koledze, warto korzystać z czegoś takiego jak folie pęcherzykowe. Należy bowiem przyznać, że folia pęcherzykowa to realnie dobry koncepcja, gdyż jest ona szalenie wytrzymała i zagwarantuje rzeczywiście bardzo dobrą ochronę. Nie powinno się więc będzie się przejmować, że w trakcie transportu coś złego stanie się z przesyłką. Warto zatem spróbować, tym bardziej, że folia tego rodzaju jest naprawdę bardzo tańsza.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Folia opakowaniowa »

  Na poniższym serwisie została zamieszczona propozycja firmy ERG-BET, która jest specjalistą w produkcji oraz dystrybucji opakowań z tworzyw sztucznych. Znajdują się pośród nich na przykład folie ochronne, taśmy ogrodzeniowe, a także z nadrukiem, które są stosowane jako promocja firmy czy oznaczenie danego artykułu. Można tu kupić rozmaite włókniny dla rolników. Zaletą sprzedawanych produktów jest ich wysoka klasa, wytrzymałość. Przedsiębiorstwo gwarantuje porady techniczne, a stałym klientom atrakcyjne promocje.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania dla żywności »

  Produkujemy folie skin przy użyciu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. W przyszłościowym dodatkowo bogato wyposażonym laboratorium posiadamy możliwość wykonywania symulacji parametrów produkcyjnych a także testowania właściwości opakowań. Folie FFS Nasze opakowania skin są wytwarzane jedynie z wykorzystaniem klejów bezrozpuszczalnikowych. Na postulat nabywców jesteśmy w stanie dokładnie nadzorować poszczególne parametry naszych wyrobów. Priorytetowym zadaniem jest dla nas całkowite poświęcenie oczekiwaniom naszych Kontrahentów i zadowolenie z opracowywania rozwiązań dostosowanych do wymagań kontrahentów za sprawą bliskiej współpracy.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Folia stretch »

  Przedsiębiorstwo BLV SELECT zajmuje się dystrybucją renomowanej folii LLDPE. Oferowana folia stretch charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi. Zajmujemy się kolportowaniem folii spożywczych, maszynowych i ręcznych. Zapewniane przez nas produkty i usługi charakteryzują się dużymi standardami. Folia LLDPE jest zrobiona z wysokiej jakości tworzywa, co gwarantuje jej rozciągliwość. Mamy atrakcyjne ceny oraz szeroki asortyment polecanych towarów. Dokładamy wszelkich trosk, aby nasza oferta spełniła oczekiwania każdego klienta.

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • polwiplasty »

  Foliowanie i wytwarzanie gotowych opakowań. Firma obsługuje kooperantów z całej europy. Pierwotne podzespoły z których konstruujemy Nasze finalne produkty to: tworzywa sztuczne, różnego rodzaju folie oraz tkaniny powlekane. Firma staje się śmiało potentatem na rynku Polskim jeśli chodzi o polwinity i polwiplasty. Te ostatnie to jeden z najlepszych produktów jakie preferujemy na rynku polskim. Nasze produktu są cenione przez fachowców z całej Polski.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • blistry »

  Oferta blistrowa to jedna z naszych najpopularniejszych ofert.
  Blistry to nietypowe mocowania stosowane do różnych artykułów i przedmiotów. Posiadaj dwie opcje mocowania: Pierwsza to stawianie a drug możliwości jest zawieszanie. Wszystkie Nasze wyroby oferowane są w najwyższych standardach spełniające najsurowsze zasady. Firma staje się śmiało potentatem na rynku Polskim jeśli chodzi o polwinity i polwiplasty.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • blistry »

  Firma specjalizuje się w produkcji opakowań, folii oraz blistrów. Mamy bardzo wyspecjalizowaną linię produkcyjną. Jesteśmy jednym z czołowych producentów na rynku polskim oraz europejskim. Posiadamy bardzo wyspecjalizowane działy sprzedaży, marketingu, konsultantów biznesowych, hurtowych, osobistych. Wykonujemy kilkanaście kontraktów jednocześnie. Oferujemy różne możliwości dostawy. Expert w dziedzinie foliowania oraz pakowania.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • polwinity »

  Specjalizujemy się głównie w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz wyrobów z PVC i PE. Swoje bogate portfolio kierujemy na takie produkty jak: drukowane laminaty do żywności, ceraty z PVC oraz tapety winylowe i papierowe, folie stretch PE, folie termokurczliwe PVC, folie izolacyjne, dachowe i budowlane PVC, granulaty PVC, folie twarde z PVC farmaceutyczne i techniczne, folie twarde z PP i PS, folie BOPP, panele ścienne i elewacyjne z PVC, parapety z PVC, sztuczne skóry z PVC, tkaniny powlekane PVC.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Laminaty »

  Wytwarzamy folie FFS dzięki najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. taśmy poliestrowe W innowacyjnym i również hojnie wyposażonym laboratorium mamy możliwość wykonywania symulacji parametrów produkcyjnych a także testowania właściwości opakowań. Nasze opakowania dla żywności są produkowane wyłącznie za pośrednictwem klejów bezrozpuszczalnikowych. Na postulat kontrahentów jesteśmy w stanie ściśle monitorować poszczególne parametry naszych wyrobów. Podstawowym zadaniem jest dla nas całkowite poświęcenie oczekiwaniom naszych Klientów a także satysfakcja z opracowywania rozwiązań dostosowanych do potrzeb nabywców za pośrednictwem bliskiej współpracy.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »