Strony związane z hasłem 'eventy':

 • Agencja reklamowa Lublin »

  Event Studio to profesjonalna agencja reklamowa posiadająca siedzibę w mieście Lublin. Trudnimy się ogólnie rozumianą reklamą. W obszernym zakresie realizowanych usług mieści się organizowanie różnorodnego rodzaju eventów, szkoleń i akcji reklamowych. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne i kompleksowo zaopatrzone studio nagrań. Zapewniamy wysoki poziom usług. Nasz wykwalifikowany personel dobiera rozwiązania adekwatne do preferencji i oczekiwań klienta. Oferujemy korzystne, określane indywidualnie ceny.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eventy »

  Posiadająca spore doświadczenie w zakresie turystyki biznesowej firma Polish Adventure Team jest specjalistą w kompleksowym organizowaniu zagranicznych oraz krajowych wypadów motywacyjnych, eventów dla pracowników zakładów. Niezwykle urozmaicona propozycja obejmuje między innymi: kilkudniowe rejsy po polskich jeziorach, wyjazd do Jury Krakowsko – Częstochowskiej i pobyt w Jordanii. Wielbicieli ciepłych rejonów z pewnością zadowoli afrykańska przygoda na rzece Zambezi w Zimbabwe. Grupa pomysłowych pracowników wspiera również w obsłudze kongresów.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy Integracyjne - Imprezy Firmowe - Organizator imprez dla Firm - Ateam Event Łódź »

  W obecnej walce przedsiębiorstw za zwiększaniem zysku i i tym samym pozostaniem na rynku, nie sposób zapomnieć, że przedsiębiorstwa kreują przede wszystkim ludzie. Zatem w znacznej mierze od wydajności pracowników zależy przyszłość firmy. To zmusiło pracodawców do kreowania spotkań dla pracowników, podczas których mają oni możność bliższego poznania się. Tu wkraczamy my - firmy wyspecjalizowane w organizacji eventów dla firm. Sposobności do organizacji tego rodzaju imprez istnieje bardzo dużo. Są nimi gra w speedball czy gry zespołowe. Podczas tych eventów poprzez zabawy buduje się wzajemna więź, co przynosi znaczne wzajemne korzyści nie tylko w tym momencie, ale także na przyszłość.

  Wielkie profity dla określonego zespołu zatrudnionych dają ich wspólne pozytywne relacje. By mogli się dostatecznie zapoznać organizuje się właśnie imprezy firmowe. W czasie trwania imprezy eventowej dla firmy pojawiają się dogodne okoliczności do lepszego poznania się. To procentuje korzystniejszym dla firmy wzajemnym stosunkiem zatrudnionych do firmowych założeń. Pojawia się stwierdzenie, że organizowanie eventów dla firm pozytywnie wpływa na poziom pracy. Niekwestionowana pozostaje więc stwierdzanie, że im większa liczba eventów integracyjnych tym wyższa zdolność produkcyjna zawodowa zatrudnianych.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • integracja dla firm »

  Zawsze dbamy o to, żeby efektem naszej pracy nie był zwykły event, konferencja czy bankiet, ponieważ zależy nam, aby klient korzystający z oferowanych przez nas usług, znalazł element artyzmu w każdym, organizowanym przez Nas wydarzeniu.To już najwyższy czas aby przekroczyć próg firmy, wyjść na zewnątrz by odpocząć i zebrać siły, aby być gotowym na kolejne wyzwania. Naszym głównym celem jest pełna satysfakcja i zadowolenie klienta.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy dla firm »

  Jeśli interesują Cię imprezy integracyjne, bądź inne ważne konferencje i potrzebujesz partnera do pomocy przy ich organizacji, to poszukujesz Vision&Team. Korzystając z usług grupy stworzonej przez ludzi z różnorodnymi zainteresowaniami i pomysłami, zyskujesz gwarancję niezapomnianej, że Twoje imprezy firmowe będą ciekawe i pełne niespodzianek. Zespół Vision&Team został utworzony przeszło 12 lat temu co sprawiło, że wyróżniają się niesamowitym doświadczeniem w tej branży, a także zdobytym zaufaniem klientów. Grupa ta organizuje rożnego rodzaju eventy, spotkania, szkolenia, a także imprezy na wodzie. Vision&Team zapewni Ci nie tylko profesjonalne wykonanie zlecenia, ale również przyjazną atmosferę.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eventy Poznań »

  Organizacja imprez to duże przedsięwzięcie, które wymaga nie lada czasu ażeby zostało zapięte na ostatni guzik. Lecz my w trakcie codziennych spraw we osobistej korporacji nie za każdym razem możemy na tyle czasu ażeby się temu przeznaczyć. Dlatego warto skorzystać z usług korporacji zajmującej się fachową organizacją różnego typu spotkań. Firma posiada doświadczenie zatem wszytko odbędzie się perfekcyjnie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępną na tej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kampanie reklamowe Poznan »

  Potrzebujesz zareklamować swoją przedsiębiorstwo w Poznaniu? Odrzuca Cię typowe traktowanie do klienta i traktowanie go jako źródła pieniędzy? Preferowałbyś aby Twoją reklamą zajęli się specjaliści, ale pełni kreatywnych i twórczych pomysłów z indywidualnym podejściem do klienta? Nie musisz daleko poszukiwać - Agencja Reklamowa Macieszyk, to interaktywna przedsiębiorstwo, dla której klient to nie tylko partner biznesowy, ale i Gość i Przyjaciel, z którym prowadzenie interesu to twórcza praca w gronie uzdolnionych ludzi. Nie daj się skusić przedsiębiorstwom, które mimowieloletniej tradycji utraciły swoją fantazję przy tworzeniu projektów dla swoich klientów.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eventy Kraków »

  Nasze credo to gwarancja dobrej zabawy. Od lat świadczymy usługę ogranizowania imprezy i tak zwane eventy. Nasza ekipa zawodowców, od lat prowadzi party dla firm a także poszczególnych osób. Nie istotne czy ma być to wyjazd na wieś czy aktywny wypoczynek, w naszej ofercie jest wszystko. Specjalnością naszej agencji jest tworzenie takich zdarzeń jak: bankiety, imprezy integracyjne, konferencje, wieczory tematyczne a także ich całościowa adaptacja.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja konfernecji »

  Na rynku można wyszperać wiele propozycyj firm, które oferują wielorakiego typu kursy dla pracowników. Dużo właścicieli przedsiębiorstw planuje delegować na nie załogę, jednak tylko wtedy, gdy uważają, że taki kurs pozwoli na wzrost efektów pracy i będzie się spółce opłacał. Bardzo popularne stają się w takim przypadku szkolenia Wrocław, jakie są organizowane regularnie i w jakich uczestniczą wydelegowani przez firmę pracownicy. Szkolenie niezmiernie wzmacnia chęć do pracy, wydajność, motywację pracowników oraz sentyment do naszego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • eventy firmowe »

  Nowa moda która przychodzi do nas z zachodu to właśnie spotkania integracyjne w firmowym gronie. Ludzie czują wtedy wieź stada, chcą się spotykać w grupie, jest to ich naturalna wrodzona cecha. Spotkania mogą odbywać się w kawiarniach, restauracjach czy popularnych miejscach rozrywki w centrum. Często zdarzają się spotkania gdzie oprócz relaksu, rozmowy towarzyszy nam wysiłek sportowy, chęć sprawdzenia się w jakiejś rywalizacji czy wygranie konkursu logicznego.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wesela Kraków »

  AAR LOOZ to agencja reklamowa zajmująca się obsługą różnych imprez, w tym wesel. Obsługa akcji promocyjnych to między innymi produkcja ulotek. Firma zapewnia rzetelną obsługę wszystkich eventów przez np. hostessy Kraków. Na organizację wesela Kraków nadaje się idealnie, co potrafi wykorzystać ta agencja. Oferta ta adresowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorstw. Strona umożliwia zapoznanie się z opisami i zdjęciami z już zorganizowanych eventów.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny »

  Reklamowana strona zawiera ofertę zespołu muzycznego o nazwie Śpiewający Fortepian. Ten zespół muzyczny oferuje różnorodne style, od biesiady aż po klasykę. W ofercie znaleźć można atrakcyjne multimedia, a nawet efekty świetlne. Poza oprawą muzyczną gwarantowana jest też profesjonalna konferansjerka. Image członków i aranżacja sceny dostosowywane są do imprezy. Jedną ze specjalności powyższej grupy są efektowne show tematyczne. W skład zespołu wchodzą profesjonalni muzycy z wysokimi kwalifikacjami oraz pasją.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Warszawa »

  Na tej stronie Michał Sokołowski zamieścił swą ofertę usług fotograficznych. Kompleksowa fotografia, m.in. ślubna, dostępna jest w mieście Warszawa. Jedną ze specjalności fotografa są zdjęcia ze ślubu, z ceremonii i przygotowań. Zdjęcia wykonywane są w pomieszczeniach zamkniętych, jak również w plenerze. Ważne miejsce wśród usług zajmuje fotografia mająca związek z modą. W serwisie można zapoznać się z realizacjami powyższego fotografa.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naming, czyli przygotowywanie nazw dla firm i marek. »

  Gdy decydujemy się na stworzenie firmy, to niezwykle ważne w tym względzie jest stosowne jej nazwanie. To właśnie logo decyduje w przyszłości między innymi o tym, jak skuteczne będą nasze reklamy, czy też jak łatwo będzie nam przekazywać najrozmaitsze informacje reklamowe o sprzedawanych przez nas artykułach. Z tego względu profesjonalny naming łódź gwarantuje innowacyjne sposoby budowania właściwych informacji zbudowanych ze słów. W tym względzie tego typu działania zapewnia nam agencja namingowa łódź. Wskutek tego znacznie prościej jest później choćby zlecać, by agencja pr łódź sporządzała przynoszące sukcesy kampanie. To jest szczególnie istotne wtedy, jak mamy ochotę na pr kryzysowy tzn. wówczas, gdy w naszej firmie, albo też w całej branży pojawiają się jakieś zawirowania. Rzecz jasna równie istotne pozostają działania stosowane na co dzień, żeby wymienić tylko eventy łódź.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • imprezy firmowe Zakopane »

  Nie każde przedsiębiorstwo ma czas, możliwości i odpowiednie rozeznanie. Mowa o kompletnym przygotowaniu konferencji, czy imprez firmowych poza miejscem pracy. Jeżeli któraś firma musi zorganizować wymienione eventy w Zakopanem, z pomocą przyjdzie jej Biuro Konferencyjno Turystyczne KONTUR. Jej pracownicy wybiorą odpowiednie miejsca, zarezerwują apartament, przygotują sprzęt audio wizualny, zorganizują imprezę tematyczną (np. wieczór marynistyczny). O jakości usług najlepiej świadczą referencje wystawione przez Nationale Nederlanden.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »