Strony związane z hasłem 'elektryka':

 • ELEKTRYK BIAŁOGARD, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Żadna naprawa, Usterka nie jest na m straszna. Awaria związana z instalacja elektryczna, szybko i profesjonalnie usuniemy. Posiadamy uprawnienia SEP oraz narzędzia do stworzenia wszelkiego typu zamówień od usunięcia zwarcia, zamiany tablic rozdzielczych, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację elektro-instalacji, po zainstalowanym sprzęcie wykonywanie pomiary elektryczne, a jak będzie potrzeba wystawimy protokół instalacji elektrycznej dla zakładu energetycznego. Nasze usługi elektryczne są na wysokim poziomie jak i nasi fachowcy. Wystarczy wyselekcjonować jeden numer telefonu 600 212 800 a nasz konsultant wyślę do państwa Pogotowie elektryczne, które da pomoc każdej usterce. Usługę wykonujemy na terenie BIAŁOGARD I OKOLIC.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELEKTRYK WRZEŚNIA, POGOTOWIE ELEKTRYCZNE, INSTALACJE ELEKTRYCZNE, USŁUGI ELEKTRYCZNE, »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie WRZEŚNIA, od usunięcia zwarcia, podmiany bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu poprzez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transformatory »

  Spółka Grażyny i Sławomira Zgubińskich świadczy usługi elektroenergetyczne polegające na dystrybucji i serwisowaniu sprzętu elektroenergetycznego. Na stronie internetowej znajdziemy informacje o podstawowej działalność firmy, która dotyczy aparatów średnich napięć. Jednak GiS zaopatruje też aparatury 110 kV na budowę Głównych Punktów Zasilania (GPZ). Za pośrednictwem tej firmy można zakupić transformatory, izolatory, przepusty, wyłączniki wnętrzowe SN i inne urządzenia. Istniejąc w branży od 1990 roku GiS nawiązała współpracę z licznymi firmami przemysłowymi, których specjalnością jest produkcja, wykonawstwo, handel, czy elektromontaż. Kontakt oraz dokładne dane na temat aparatury są dostępne na stronie www przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Ursynów »

  Przedstawiana strona przynależy do firmy funkcjonującej w wielu częściach Warszawy, jak np. Ursynów, Ochota czy Wawer. Podstawowe misje firmy to między innymi naprawianie i wykonawstwo instalacji elektrycznej i konserwacja elektryczna i kompleksowa budowli mieszkalnych, hurtowni i pozostałych obiektów. Posiadający doświadczenie pracownicy gwarantują profesjonalne usługi w rozsądnej cenie. W serwisie zamieszczono zdjęcia prezentujące wykonane zlecenia. Dodatkowo mogą się Państwo także zapoznać z komentarzami klientów na temat oferowanych usług.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Układy sterowania »

  Obszarem działań znajdującej się w Piasecznie firmy są usługi łączące się z szeroko pojętą automatyką. Specjalnością wysoko wyszkolonej, kompetentnej grupy pracowników jest produkcja szaf sterowniczych i rozdzielczych według dokumentacji własnej lub dostarczonej. Urozmaicony wybór usług obejmuje ponadto wykonywanie planów układów sterowania, w tym schematów pneumatycznych. DELTA z sukcesem trudni się automatyzacją urządzeń, zarówno nowych, jak i przebudowywanych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzator Wrocław »

  Firma INSTALATOR-KONSERWATOR z Wrocławia oferuje kompleksowe usługi w zakresie wszelkich usterek związanych z elektryką, hydrauliką, instalacjami gazowymi oraz systemami wentylacji. Zajmuje się sprzedażą, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym klimatyzacji. Reperuje klimatyzatory i nie dopuszcza do ich kolejnych awarii. Firma współpracuje z takimi markami jak AIRWELL, FUJITSU, LG, TOSHIBA i SAMSUNG. Zawsze stara się przyjechać na wezwanie, a jeśli nie może, prosi o pomoc zaprzyjaźnione firmy. Nigdy nie pozostawia klienta samemu sobie.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • NETMET katalog wyrobów stalowych »

  Netmet jest pasażem handlowym produktów i usług dla firm współpracujących lub chcących podjąć współpracę z firmą Cynkmet. W pasażu Netmet każda firma możne założyć swój własny sklep z asortymentu branży stalowej.

  Firma CYNKMET OBERMOSER - jest najlepszym miejscem do zakupu drutu, bednarki i instalacji odgromowych. Na polskim rynku zajmujemy się zaopatrywaniem hurtowni i mniejszych odbiorców w wyroby ocynkowane, potrzebne w budownictwie, a także w blachę w kręgach i arkuszach. Stale poszerzamy naszą ofertę, a ciągle rosnąca liczba klientów potwierdza, że nasze wyroby spełniają ich oczekiwania.

  Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryka samochodowa Warszawa »

  Za pośrednictwem strony poznamy ofertę renomowanego warsztatu samochodowego. W zakres działalności tej firmy z miasta Warszawa wchodzi elektryka samochodowa. Pracownicy prowadzą sprzedaż, ale również proponują montaż opon. Nad jakością obsługi czuwa zespół fachowców z dużym doświadczeniem. Znaczące miejsce wśród usług serwisu zajmuje prostowanie felg. Główną specjalnością tej firmy stała się profesjonalna wulkanizacja. W asortymencie firmy znajdziemy bogatą gamę opon nowych oraz używanych.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Kraków »

  Jeśli szukasz fachowców od oświadczeń elektrycznych to dobrze że tu wszedłeś. Odwiedź naszą stronę aby uzyskać fachowe oświadczenia elektryczne w woj. małopolskim. Dysponujemy znającą się na rzeczy kadrę dlatego bez wahania możesz skorzystać z naszych usług, co ważne posiadamy bardzo korzystne ceny. Po więcej detali odwiedź opisywaną przeze mnie stronę internetową. Nasa firma zapewni Ci dobrą instalację.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »