Strony związane z hasłem 'edukacja':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Szkolenia marketing Warszawa »

  Współczesne obiekty tj. hotele zawsze nadają się na organizację szkoleń, wyekwipowane są w drukarkę oraz flipchart. Interesuje Cię szkolenie z zakresu marketingu ? Szkolenia branżowe poszerzają wiedzę pracowników oraz powiększają ich umiejetności.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Katowice »

  Kapitalnym pomysłem na organizacje kursu jest hotel usytuowany od centrum miasta. Zapraszamy do zobaczenia najaktualniejszego serwisu o tematyce szkoleń. Ciekawe szkolenia z branży rachunkowości oraz zarządzania w Katowicach. Jeżeli zależy Ci na idealnym standardzie szkolenia wybierz jedno z najlepszych szkoleń znajdujących w naszej bazie. Planujesz otworzyć firmę ? Warto doedukować się w odpowiedniej dyscyplinie.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baza hoteli z Gdańska »

  Szkolenia branżowe nie tylko powiększają stopień umiejętności zawodowych lecz również są cudowną szansą do integracji. Po interesującym kursie z ochotą można udaś się do Pałacu Opatów. Współczesny rynek pracy żąda notorycznego doszkalania ze strony pracowników. Gdańsk jest miejscem tętniącym życiem więc warto udać się tu na szkolenie po którym zrelaksować się można w jednej z licznych restauracji.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia Łódź »

  Wiele hoteli trudni się całościową organizacją kursów. Wiele obiektów w Łodzi poza organizacją kursów poszczycić się może również doskonałym zapleczem rozrywkowym. Najlepsze szkolenia z dziedziny BHP i sprzedaży w Łodzi. Szkolenia branżowe nie tylko podwyższają stopień umiejętności zawodowych lecz też są świetną okolicznością do integracji. Łódź jest miastem tętniącym życiem dlatego warto wybrać się do niego na kurs po którym zrelaksować się można w jednej z świetnych restauracji. Kursy podwyższaja wiedzę i ulepszają predyspozycje zawodowe. klasycznym sposobem na podniesienie poziomu umiejętności pracowników firmy jest szkolenie odpowiadające kierunkowi ich pracy.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia fundusze unijne Warszawa »

  Dobrym miejscem na zorganizowanie szkolenia pracowniczego jest ośrodek oddalony od harmidru miasta. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Największy portal szkoleniowy w Polsce. Szkolenia w przedsiębiorstwie to wspaniała okazja do integracji działu pracowników.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia zarządzanie »

  Szkolenia branżowe poszerzają wiedzę pracowników i powiększają ich umiejetności. Współczesne obiekty tj. hotele zawsze nadają się na organizację szkoleń, zaopatrzone są w projektor i flipchart. Zachęcam Państwa od odwiedzenia naszego portalu.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia architektura Warszawa »

  Interesujące nowinki na temat księgarni, książek. Adaptacja obiektów architektonicznych wymaga wykorzystywania z dokonań innych dziedzin, m.in techniki. Informacje o zabawach klubowych. Lecz u nas wizytujesz na photosach jak wygląda uczelnia, dzięki jpgom zamieszczanym w prezentacjach.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia internetowa »

  Wieszcz.pl oferuje kompleksowe usługi jako renomowana księgarnia internetowa. Do rozbudowanej bazy magazynowej dołączane są liczne nowości. Na klientów czeka fachowa obsługa, zapewniająca sprawną wysyłkę i doradztwo. Specjalnością firmy jest sprzedaż popularnych komiksów. Niniejsza księgarnia jest zarazem antykwariatem. W ofercie znajdziemy zarówno literaturę piękną, jak również książki naukowe. Oferta obejmuje książki w języku polskim, jak również zagraniczne. Dla miłośników turystyki przygotowano tam bogatą ofertę przewodników.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Każdy, kto ma ochotę podnieść swoje kwalifikacje, a może się pochwalić dokumentem ukończenia studiów wyższych, może rozpocząć studia podyplomowe. W niektórych przypadkach słuchacze powinni opracować oraz obronić pracę dyplomową. Po zakończeniu otrzymuje się świadectwo, anie jak w przypadku wcześniej skończonych studiów - dyplom. Zwykle odszukujemy taką specjalność na studia podyplomowe, żeby osiągnięte kwalifikacje umożliwiły nam w wykonywaniu pracy, która spełni nasze wymagania jak np.: kierunek Zarządzanie bezpieczeństwem. Studia podyplomowe zazwyczaj wybieramy po dobrym zastanowieniu się, jesteśmy już wtedy najczęściej na takim etapie życia, kiedy wiemy czego oczekujemy od życia. Często też decydujemy się na studia podyplomowe, bo może się to wiązać z awansem w firmie lub przejściem na intratne stanowisko w innym przedsiębiorstwie. Zdarza się też, że pracodawca ceniąc pracownika proponuje mu podniesienie kwalifikacji poprzez opłacenie mu studiów podyplomowych. Zazwyczaj wiąże się to ze zobowiązaniem pracownika do pozostania w jego firmie przez uzgodniony okres czasu.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dziecięca kraina - tu spęłniają się dziecięce marzenia »

  Zachęcająca strona www pełena nieszablonowych pomysłów dla dzieci i ich rodziców. Skupiony wokół przycjęć urodzinowych, nauce najmłodszych ale także garderobie dziecinnej czy zabaw chłopczyków. dziecieca-kraina.pl to własnie takie miejsce w sieci. Częste wizyty dorosłych, wymiana opini i wspólne namowy to kolejny argument za witryną. Zapraszamy do częstych odwiedziń i życzymy ciekawej lektury naszych tekstów. Pełni doświadczenia psycholodzy zapisują teksty w myślą o harmonijnym rozwoju Waszych ukochanych pociech.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia językowe dla firm »

  Warto jest inwestować w siebie. Zrób to i Ty, a z pewnością nie pożałujesz. Szkolenia językowe to najlepsze wyjście, które oferuje niesamowitą ilość możliwości i umożliwia, aby cieszyć się ugruntowaną pozycją na rynku pracy. Jeżeli zależy Ci na karierze i chcesz radować się odpowiednimi zarobkami i ciekawymi ofertami pracy zacznij działać z nami.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia zarządzanie »

  Sprawdź, w których szkołach możesz studiować zarządzanie nieruchomościami. Chciałbyś studiować zarządzanie, przejrzyj ofertę szkół wyższych. Szukasz doskonałego kierunku studiów, zastanów się nad zarządzaniem.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybór uczelni »

  Wybrałeś już szkołę średnią? Zastanawiasz się jakie przedmioty wybrać do zdawania na maturze? Serwis jakie wybrać studia pomoże Ci w dokonaniu odpowiedniego wyboru uczelni. Witryna stworzona z myślą o młodzieży chcącej zaplanować swoją przyszłość, jednak do końca niewiedzącej czym chce się zajmować w przyszłości. Planowanie kariery stwarza duże możliwości poznania zawodów przyszłości, a także wybrania jednego z nich jako głównego źródła przyszłych przychodów pieniężnych z podjętej pracy.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia prawo Szczecin »

  Znajdź właściwą uczelnię ze swojego miasta Wrocław, studia na kierunku prawo. Polecamy interesujący portal dla osób poszukujących swojej ścieżki kariery, zacznij od studiów na danym kierunku prawo. Zastanawiasz się, czy być obrońcą, radcą prawnym czy adwokatem, rozpocznij studia na kierunku prawo.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kształcenie ustawiczne »

  Większość pracodawców prawidłowo potrafi docenić to, iż szkolenia bywają nad wyraz pomocne nie jedynie im, ale również wszystkim ich pracownikom. Nie ma nic, zatem osobliwego w tym, iż zazwyczaj właściciele firm są zdecydowani na to,aby wysłać swych pracowników na różnego typu szkolenia. Wszystkie ci ludzie nie rzadko ufają w to, że w współczesnych czasach zdecydowanie warto może być inwestowanie w swoją kadrę oraz w to, co oni robią. W momencie, wówczas, gdy mamy w własnym zespole dobrego pracownika zawsze zdecydowanie prościej a w głównej mierze szybciej jest nam zrobić powierzone zadanie. Nie będzie, tak więc zadziwiać fakt, iż aktualnie kształcenie w województwie lubuskim są istotnie popularne. Każdy, kto przyjmuje do wiadomości to, iż jest to swego typu inwestycja prawidłowo rozumie to, iż istotnie warto przeznaczyć na coś takiego większego pieniądze. Wówczas, gdy jeszcze weźmiemy pod uwagę to, że faktycznie można dostać jakieś konkretne dotacje to okazuje się iż nie ma poważniejszych problemów z tym,by większość pracodawców zdecydowała się na to,żeby faktycznie ponieść owe ryzyko. W pierwszej fazie naturalnie należy wyłożyć takie pieniądze ze swych później bynajmniej da się liczyć na to, że nie będzie większych problemów z tym, żeby odzyskać zainwestowane pieniądze. Inwestowanie w pracowników to dzisiaj najlepszy sposób na to aby zwiększyć sprawnośc działania swojej firmy, więc każdy obecnie rozumie, że doskonały pracownik to teraz zupełnie nie aż takie łatwe jakby mogło się początkowo wydawać. Na rynku pracy być może i jest bardzo wielu specjalistów w danej dziedzinie jednak najczęściej okazuje się, że jednak znacznie lepiej zainwestować w doszkolenie obecnego pracownika, który świetnie zna funkcjonowanie firmy.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Socjologia »

  Portal 3dukacja.pl to serwis w całości zadedykowany przyszłym studenciakom. Opisujemy poszczególne kierunki studiów, odpowiadamy na pytania i dzielimy się wszelakimi danami powiązanymi ze studiowaniem oraz samym wyborem studiów. Jeśli nazwy kierunków studiów nic Ci nie mówią bądź potrzebowałbyś dowiedzieć się więcej na ich temat przed dokonaniem wyboru, z pewnością wykopiesz tu coś dla siebie. Dowiesz się co wskazane jest studiować i dla czego, oraz dodatkowo jakie warunki należy spełniać by poradzić sobie na danym kierunku lub specjalizacji.

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne Kraków »

  Sporą sławą wśród kierunków szkół policealnych cieszą się handel oraz torystyka. Pełna oraz zawsze aktualna oferta najlepszych szkół policealnych takich jak Centrum Języków Obcych ARS LINGUA TEB Edukacja . Marzysz o karierze w znanej firmie jako kelner. Na ulepszanie wiedzy nigdy nie jest za późno. Księgowa, fryzjerka, sekretarka i wiele innych kierunków kształcenia w jednym miejscu.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia europeistyka Wrocław »

  Gdy roisz o pracy w instytucjach UE skończ europeistykę. W czasie rozwoju Polski w strukturze UE europeistyka stała się bardzo chodliwym kierunkiem. Sprawdź jakie uczelnie proponują ten kierunek kształcenia.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Szczecin »

  Chcesz przelecieć się balonem na ciepłe powietrze, wybierz się na studia do Szczecina a na pewno będziesz miał na to chwilę czasu. Staniesz przed bardzo ważną decyzją wyboru szkoły, wejdź na nasz portal. W Szczecinie nie zabraknie ci atrakcji na zwiedzanie po szkole. Jeżeli poszukujesz renomowanej uczelni wyższej, obejrzyj nasze oferty. Pracujesz, sprawdź jaką bogatą ofertę studiów wieczorowych i zaocznych posiadają szczecińskie uczelnie wyższe.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »