Strony związane z hasłem 'edukacja':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Szkolenia marketing Warszawa »

  Współczesne obiekty tj. hotele zawsze nadają się na organizację szkoleń, wyekwipowane są w drukarkę oraz flipchart. Interesuje Cię szkolenie z zakresu marketingu ? Szkolenia branżowe poszerzają wiedzę pracowników oraz powiększają ich umiejetności.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baza hoteli z Gdańska »

  Szkolenia branżowe nie tylko powiększają stopień umiejętności zawodowych lecz również są cudowną szansą do integracji. Po interesującym kursie z ochotą można udaś się do Pałacu Opatów. Współczesny rynek pracy żąda notorycznego doszkalania ze strony pracowników. Gdańsk jest miejscem tętniącym życiem więc warto udać się tu na szkolenie po którym zrelaksować się można w jednej z licznych restauracji.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Interaktywna baza szkoleń i kursów, zawiera szczegółowe programy szkoleniowe z ponad 1000 polskich firm. Już od wielu lat nasz zespół wspiera firmy w drodze do sukcesu. Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu naszej pracy. Zajmujemy się organizacją szkoleń twardych, miękkich, efs, informatycznych biznesowych. Podczas szkoleń ogromną wagę przywiązujemy do ich praktycznego aspektu dlatego niemal osiemdziesiąt procent każdego szkolenia to warsztat składający się z ćwiczeń oraz dodatkowo scenek. Tematyka: zarządzanie, umiejętności osobiste, prawo, sprzedaż, marketing i reklama, rachunkowość i finanse, informatyka, języki i wiele innych. Szkolenia nf.pl to największe narzędzie rozwoju osobistego w polskim internecie.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia internetowa »

  Wieszcz.pl oferuje kompleksowe usługi jako renomowana księgarnia internetowa. Do rozbudowanej bazy magazynowej dołączane są liczne nowości. Na klientów czeka fachowa obsługa, zapewniająca sprawną wysyłkę i doradztwo. Specjalnością firmy jest sprzedaż popularnych komiksów. Niniejsza księgarnia jest zarazem antykwariatem. W ofercie znajdziemy zarówno literaturę piękną, jak również książki naukowe. Oferta obejmuje książki w języku polskim, jak również zagraniczne. Dla miłośników turystyki przygotowano tam bogatą ofertę przewodników.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Każdy, kto ma ochotę podnieść swoje kwalifikacje, a może się pochwalić dokumentem ukończenia studiów wyższych, może rozpocząć studia podyplomowe. W niektórych przypadkach słuchacze powinni opracować oraz obronić pracę dyplomową. Po zakończeniu otrzymuje się świadectwo, anie jak w przypadku wcześniej skończonych studiów - dyplom. Zwykle odszukujemy taką specjalność na studia podyplomowe, żeby osiągnięte kwalifikacje umożliwiły nam w wykonywaniu pracy, która spełni nasze wymagania jak np.: kierunek Zarządzanie bezpieczeństwem. Studia podyplomowe zazwyczaj wybieramy po dobrym zastanowieniu się, jesteśmy już wtedy najczęściej na takim etapie życia, kiedy wiemy czego oczekujemy od życia. Często też decydujemy się na studia podyplomowe, bo może się to wiązać z awansem w firmie lub przejściem na intratne stanowisko w innym przedsiębiorstwie. Zdarza się też, że pracodawca ceniąc pracownika proponuje mu podniesienie kwalifikacji poprzez opłacenie mu studiów podyplomowych. Zazwyczaj wiąże się to ze zobowiązaniem pracownika do pozostania w jego firmie przez uzgodniony okres czasu.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Katowice »

  Kapitalnym pomysłem na organizacje kursu jest hotel usytuowany od centrum miasta. Zapraszamy do zobaczenia najaktualniejszego serwisu o tematyce szkoleń. Ciekawe szkolenia z branży rachunkowości oraz zarządzania w Katowicach. Jeżeli zależy Ci na idealnym standardzie szkolenia wybierz jedno z najlepszych szkoleń znajdujących w naszej bazie. Planujesz otworzyć firmę ? Warto doedukować się w odpowiedniej dyscyplinie.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia Łódź »

  Wiele hoteli trudni się całościową organizacją kursów. Wiele obiektów w Łodzi poza organizacją kursów poszczycić się może również doskonałym zapleczem rozrywkowym. Najlepsze szkolenia z dziedziny BHP i sprzedaży w Łodzi. Szkolenia branżowe nie tylko podwyższają stopień umiejętności zawodowych lecz też są świetną okolicznością do integracji. Łódź jest miastem tętniącym życiem dlatego warto wybrać się do niego na kurs po którym zrelaksować się można w jednej z świetnych restauracji. Kursy podwyższaja wiedzę i ulepszają predyspozycje zawodowe. klasycznym sposobem na podniesienie poziomu umiejętności pracowników firmy jest szkolenie odpowiadające kierunkowi ich pracy.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dziecięca kraina - tu spęłniają się dziecięce marzenia »

  Zachęcająca strona www pełena nieszablonowych pomysłów dla dzieci i ich rodziców. Skupiony wokół przycjęć urodzinowych, nauce najmłodszych ale także garderobie dziecinnej czy zabaw chłopczyków. dziecieca-kraina.pl to własnie takie miejsce w sieci. Częste wizyty dorosłych, wymiana opini i wspólne namowy to kolejny argument za witryną. Zapraszamy do częstych odwiedziń i życzymy ciekawej lektury naszych tekstów. Pełni doświadczenia psycholodzy zapisują teksty w myślą o harmonijnym rozwoju Waszych ukochanych pociech.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia językowe dla firm »

  Warto jest inwestować w siebie. Zrób to i Ty, a z pewnością nie pożałujesz. Szkolenia językowe to najlepsze wyjście, które oferuje niesamowitą ilość możliwości i umożliwia, aby cieszyć się ugruntowaną pozycją na rynku pracy. Jeżeli zależy Ci na karierze i chcesz radować się odpowiednimi zarobkami i ciekawymi ofertami pracy zacznij działać z nami.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia zarządzanie »

  Szkolenia branżowe poszerzają wiedzę pracowników i powiększają ich umiejetności. Współczesne obiekty tj. hotele zawsze nadają się na organizację szkoleń, zaopatrzone są w projektor i flipchart. Zachęcam Państwa od odwiedzenia naszego portalu.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • business coaching »

  Szkolenia z obrębu biznesu w obecnych czasach zdołają ofiarować każdej organizacji pokaźną przewagę nad konkurencją. Co ciekawe to dotyka to każdej sfery działalności. Z tej przyczyny coraz więcej jednostki zapewne sięga po tą odmianę szkoleń. Dzięki nim ludzie poddani szkoleniom uzyskują dla przykładu najświeższe metody marketingu. Chcesz być przed konkurencją? Zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • niemiecki »

  Chcielibyśmy powitać Cię serdecznie w naszym serwisie, który oddany jest w całości nauczaniu języków cudzoziemskich! Mamy nadzieję, że będziesz jednym z naszych częstych użytkowników i razem z nami będziesz szlifował swoje zdolności w wybranym przez siebie zagranicznym języku.
  Każdy może otwarcie przyznać, że nauka języków obcych w teraźniejszych czasach jest niepospolicie znacząca. Choć przodujący jest z pewnością język angielski, który od kilkudziesięciu już lat posiada status języka internacjonalnego, to bardzo dużą sławą na globie cieszył będzie się także język niemiecki, czy też język francuski.
  Szkoły języków obcych, które funkcjonują we każdych naszych miastach, faktycznie zawsze oferują nauczanie w tych trzech językach, rozbudowując swoją propozycję także o odmienne, mniej spopularyzowane, jednak zyskujące sobie coraz szersze uznanie języki. Jednym z takowych języków, jakiego nauczanie staje się dziś coraz modniejsze, jest z pewnością język hiszpański, a w naszym kraju także język rosyjski.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Warszawa Gocław »

  Szkoła językowa Angielskigoclaw.pl oferuje naukę języka angielskiego. Naszym celem jest kształcenie wszystkich kompetencji językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania oraz czytania. W zależności od wieku klienta wykorzystujemy połączenie wielu sprawdzonych medot i technik nauczania. Świadczymy zdobywanie wiedzy poprzez naturalne konwersacje oraz ciekawe i profesjonalnie zorganizowane kursy językowe. Organizujemy szkolenia z języka angielskiego na terenie Warszawy Gocław, w grupach od 3 do 8 osób lub indywidualnie. W tym roku atrakcyjne ulgi do 20%!

  Data dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia informatyka Poznań »

  Portal ofiarowany jest studiom o tematyce informatycznej. Uczelnie informatyczne szykują wychowanków do czynnej pracy w zawodzie. Biorąc pod uwagę narastające zapotrzebowanie na usługi informatyczne osoby kończące informatykę na pewno znajdą posadę. Informatyka jest bardzo chodliwym kierunkiem nauczania. Zapraszamy do zaznajomienia się z informacjami na temat kierunku informatyka. Dowiedz się więcej o wybranym przez Ciebie kierunku.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Socjologia »

  Portal 3dukacja.pl to serwis w całości zadedykowany przyszłym studenciakom. Opisujemy poszczególne kierunki studiów, odpowiadamy na pytania i dzielimy się wszelakimi danami powiązanymi ze studiowaniem oraz samym wyborem studiów. Jeśli nazwy kierunków studiów nic Ci nie mówią bądź potrzebowałbyś dowiedzieć się więcej na ich temat przed dokonaniem wyboru, z pewnością wykopiesz tu coś dla siebie. Dowiesz się co wskazane jest studiować i dla czego, oraz dodatkowo jakie warunki należy spełniać by poradzić sobie na danym kierunku lub specjalizacji.

  Data dodania: 24 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne pisanie prac wzorcowych »

  Strona poświęcona jest przede wszystkim pomocy i konsultacji edukacyjnej. Udzielana jest pomoc przy pisaniu prac z różnych dziedzin np. bankowości. Pisane prace dyplomowe sprawdzane są przez system antyplagiatowy. Oferta serwisu skierowana jest przede wszystkim do słuchaczy. Za pisanie prac odpowiedzialni są doświadczeni redaktorzy. Portal uzyskał szacunek i uznanie wśród korzystających z usług studentów.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia architektura Warszawa »

  Interesujące nowinki na temat księgarni, książek. Adaptacja obiektów architektonicznych wymaga wykorzystywania z dokonań innych dziedzin, m.in techniki. Informacje o zabawach klubowych. Lecz u nas wizytujesz na photosach jak wygląda uczelnia, dzięki jpgom zamieszczanym w prezentacjach.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Toruń »

  Szukasz numeru do Wyzszej szkoły Jezyków Obcych, wejdź na naszą witrynę i sprawdź. Maturzysto zobacz które uczelnie z Szczecina możesz wybrać. Zobacz które uczelnie możesz znaleźć w mieście. Cała baza szkół z których możesz wybrać tą najbardziej ciekawą. Nie wiesz czy wybrać studia stacjonarne czy niestacjonarne, zapoznaj się z propozycją uczelni wyższych. Nie czekaj sprawdź czesne w swojej uczelni. Ciekawi Cię baza adresów szkół wyższych, znajdź je na tej witrynie.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Renomowane szkoły policealne w miejscowości Łódź »

  Reklamowana witryna zawiera ofertę kształcenia Studium VIP w Łodzi. Ze względu na lokalizację, oferta instytucji zatytułowana jest: Szkoły policealne Łódź. Jednoroczne studium obejmuje rozmaite specjalizacje, np. psychologię. Studium języków obcych VIP daje możliwość studiowania np. na filologii angielskiej. Studium VIP umożliwia zdobycie stypendiów i organizuje praktyki zawodowe.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia prawo Szczecin »

  Znajdź właściwą uczelnię ze swojego miasta Wrocław, studia na kierunku prawo. Polecamy interesujący portal dla osób poszukujących swojej ścieżki kariery, zacznij od studiów na danym kierunku prawo. Zastanawiasz się, czy być obrońcą, radcą prawnym czy adwokatem, rozpocznij studia na kierunku prawo.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »