Strony związane z hasłem 'dzień taty':

 • Wierszyki na dzień ojca »

  Na stronie zyczenianadzienojca.pl każdy zainteresowany znaleźć może wszelkie niezbędne wiadomości dotyczące dnia ojca. Często dodawane są informacje powiązane z tematem z historii święta, okoliczności przez które zaczęto ten dzień celebrować, kuriozalne propozycje prezentów, przykłady życzeń. Powinniśmy wiedzieć o tym, że 23 czerwca jest świętem bardzo znaczącym dla wszystkich ojców w całej Polsce, wbrew długiej historii dnia ojca w naszym kraju zaczęto obchodzić ten dzień dopiero w roku 1965.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dzień Ojca 2012 »

  W serwisie dzienojca.net.pl każdy może sprawdzić wszystkie dane powiązane ze świętowaniem dnia ojca, tego w jakich sytuacjach oraz z kogo inicjatywy okazja ta świętowana jest przez bardzo dużo osób każdego roku. Dzień taty obchodzony jest z dużo mniejsza doniosłością niżinne świeckie święta, świadczy o tym chociażby zainteresowanie środowisk i działania handlowców. Każdy zauważyć może, że powoli się to zmienia i częściej coraz coraz więcej z nas z radością świętuje Dzień Ojca.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne życzenia na dzień ojca »

  Fajne życzenia na dzień dziecka, szczegółowo dobrane, ciekawe życzenia na dzień mamuci. Mnóstwo życzeń na Wielkanoc.

  Znajdź odpowiednie dla Ciebie wesołe życzenia z okazji dnia dziecka i wyślij swoim znajomym. Pokaż, że nie zapomniałeś. Wybierz prawdopodobnie najlepszy portal z życzeniami na różne świąteczne okazje. Bądź gotowy na każdą okazję, ty zaskocz swoich najbliższych ciekawymi propozycjami życzeń na Święta Wielkanocne. Zaskocz śmiesznymi i krótkimi życzeniami dzień mamy lub inne święta. Zapraszamy do przesyłania życzeń - pamiętaj, te Święta zeleżą również od Ciebie.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • prezent dla taty »

  Wielu z nas spotyka się z problemem dotyczącym wyboru odpowiedniego prezentu na urodziny czy też na specjalną okazję, Prezent dla taty dobrze będzie kupić w zaufanym sklepie z gadżetami, takim który jest w stanie zaproponować nam wysoką jakość i bogaty wybór produktów. To właśnie tam odnajdziemy ciekawe i niebanalne oferty prezentów jakie na pewno przypadną do gustu osobie obdarowywanej. Jeżeli zależy nam aby nasz upominek był unikalny oraz gwarantował naszemu tacie radość, to sklep z upominkami będzie idealnym rozwiązaniem.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »