Strony związane z hasłem 'drzwi drewniane':

 • Drzwi drewniane wewnętrzne »

  Chciałbyś kupić odpowiednio dopasowane drzwi drewniane? Należy wiedzieć, ze nasza firma specjalizuje się w wykonaniu różnego rodzaju drzwi od – drzwi drewniane zewnętrzne, aż do – drzwi drewniane wewnętrzne. Wszystkie oferty przygotowaliśmy wam – klientom na nowo przygotowanej stronie wirtualnej która posiada pełną galerię tego typu produktów, oraz przystępne oferowane stawki. Takie drzwi są przygotowane w doskonały sposób oraz w dobrym jakościowo materiale, dzięki czemu zdecydowanie trzeba wykorzystać taką sposobność już w tej chwili i kupić drzwi Białystok.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi »

  Istotny wpływ na przedłużenie atrakcyjnego wyglądu naszej stolarki będzie miała właściwa pielęgnacja i konserwacja. Należy możliwie często kontrolować stan powłok naszych okien i drzwi od strony zewnętrznej. Działanie warunków atmosferycznych sprzyja powstawaniu mikropęknięć. Zwierzęta domowe często drapią nasze drzwi. Każdy ubytek sprzyja wnikaniu wilgoci i sinieniu drewna. Dlatego też w przypadku lokalizacji ubytków w lakierze, trzeba niezwłocznie naprawić je przy użyciu drobnoziarnistego papieru ściernego, pędzelka bądź wałeczka oraz farby zalecanej przez producenta stolarki.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna Warszawa »

  Spółka systematycznie zwiększa swoją sprzedaż równocześnie rozszerzając wachlarz produktowy. Klienci mogą odnaleźć w naszej ofercie: okna, drzwi, żaluzje, rolety, parapety, bramy garażowe, szyby specjalne. Jesteśmy czołowym producentem fasad i różnego rodzaju zabudów ze szkła i aluminium. Zapewniamy także profesjonalne doractwo oraz sprawdzone usługi montażowe. Na nasze produkty udzielam 5 letniej gwarancji.

  Nasze produkty sprzedajemy za pośrednictwem biur handlowych, franczyzowych oraz dealerów indywidualnych. Odbiorców posiadamy zarówno w kraju, jak i w całej Europie. Wszystkie nasze punkty sprzedażowe posiadają fasady z logo firmy oraz charakteryzują się spójnym wygladem.

  W maju 2007 Spółka zadebiutowała na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Kapitał zakładowy wynosi 9 895.600 złotych. Spółka zatrudnia ponad 300 pracowników i cały czas ich ilość sugestywnie wzrasta.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi zewnętrzne Sierakowice »

  Nasz zakład stolarski prosperuje już od ponad piętnastu lat. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie stworzyć najdoskonalszej jakości rzeczy. Głównie wytwarzamy produkty z litego drewna, takie jak: schody drewniane, drzwi lub okna drewniane. Każdy z naszych wytworów ma najlepszą jakość, wiele spośród nich jest także wytworzonych z jedynych w swoim rodzaju oklein. Każdy z naszych pracowników posiada odpowiednie podejście, co powoduje, że klienci do nas z ogromną chęcią powracają. Serdecznie zachęcamy!

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi bezprzylgowe »

  Firma Fagos Sp. z o.o. powstała w Szczecinie.
  Założycielką i prezesem Zarządu Firmy jest obywatelka Ukrainy Pani Zhanna Palacz.
  Drzwi bezprzylgowe to innowacyjna wśród drzwi wewnętrznych technologia stanowiąca powrót do klasycznego wzornictwa. W drzwiach bezprzylgowych skrzydło tworzy jednolitą płaszczyznę i jest w pełni zlicowane z ościeżnicą. Dzisiejszy innowacyjny design w wielu sytuacjach idzie w kierunku eklektyzmu czerpiąc z rozmaitych epok i stylów. Drzwi Fabryki Omis są wyśmienitą odpowiedzią na tą tendencję gdyż świetnie harmonizują z wnętrzami zarówno nowoczesnymi jak i klasycznymi.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szafy wnękowe we Wrocławiu »

  Przedsiębiorstwo Impro jest obecne na polskim rynku od kilkunastu lat. Specjalizujemy się w sprzedaży drzwi i okien klientom detalicznym, a także inwestycyjnym.

  Wieloletnie doświadczenie, bardzo dobra znajomość branży, uczestnictwo w międzynarodowych targach i współpraca z szerokim gronem producentów pozwoliły nam wypracować liczącą się pozycję na rynku.

  Mamy w ofercie takie produkty, jak okna plastikowe, szafy na wymiar, bramy garażowe, drzwi drewniane, drzwi pokojowe, które jakością, bogatą kolorystyką oraz rozsądną ceną, potrafią sprostać wymaganiom każdego nabywcy. Znaczny asortyment towarów umożliwia nam na realizacje prac standardowych oraz nietuzinkowych na indywidualne życzenie klienta.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • drzwi drewniane bydgoszcz »

  Nie można zapomnieć o tym, że nasze mieszkanie jest wizytówką nas samych. Jeśli coś w nim się wyróznia, to całość nie wygląda zbyt dobrze. To samo dotyczy okien, które mogą nie pasować do reszt lub być zniszcozne i tym samym szpecić całe mieszkanie. Innym przykładem są drzwi, które stają się z czasem obdrapane i brudne. Jeśli nie rmeontujemy mieszkania, to i tak warto zająć się tymi elemantami. Najlepiej wymienić zniszczone okna oraz drzwi.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi »

  Na stronce znajduje się oferta firmy świadczącej usługi z zakresu wyposażania wnętrz. Zajmujemy się w szczególności sprzedażą oraz układaniem paneli podłogowych. W naszej ofercie posiadamy obszerny wybór przeróżnych drzwi. Z naszą pomocą urządzanie dowolnego typu wnętrz będzie dużo łatwiejsze. Zapewniamy bardzo sprawną obsługę klientów i szybką realizację zleceń. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny i zapoznania się pełną gamą produktów.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi Śląsk »

  Zdarza się czasami, że jakiś czynnik obliguje nas do zmienienia drzwi na nowe. Dlaczego? Te starsze zwykle przepuszczają do naszego domu chłód, a zazwyczaj nie gwarantują jego mieszkańcom odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Jak wobec tego znaleźć takie drzwi, które będą dla nas odpowiednie i u kogo szukać pomocy? Najmądrzej postąpimy, gdy uda nam się znaleźć porządny sklep który sprzedaje drzwi i tam znajdziemy odpowiedź na nasze pytania. Jednym ze sklepów, w których możemy nabyć świetne drzwi jest sklep internetowy, dostępny pod linkiem www.drzwi-slask-drzwi.pl/.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • drzwi wewnętrzne »

  Okna i drzwi jakie oferujemy naszym klientom to zarazem najnowocześniejsze rozwiązania, jak i długoletnia trwałość. Zależy nam na jak najlepszych stosunkach z naszymi klientami, dlatego też oferujemy bardzo szeroko pojęte doradztwo w dokonaniu odpowiedniego wyboru, jak i w kwestii montażu. Polecamy wszystkim nasze drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne oraz okna!

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi Drewniane Rzeszów »

  Nasz salon z drzwiami zewnętrznymi i wewnętrznym znajduje się w centrum budowlano-wykończeniowym w Rzeszowie. W salonie handlowym naszego przedsiębiorstwa znajdą Państwo drzwi trzech doskonałych producentów, którzy wykorzystują przy ich produkcji najnowocześniejsze technologie oraz doskonale przygotowane do obróbki drewno. Znajdziecie Państwo u nas bogatą kolekcję różnorodnych wzorów drzwi wejściowych, zewnętrznych, jak i drzwi do mieszkań, czy też używane pomiędzy pomieszczeniami w domu lub mieszkaniu.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »