Strony związane z hasłem 'drogowa pomoc':

 • Laweta najbliżej miejsca zdarzenia »

  Są osoby, które nic nie pozostawiają losowi. Przeważnie są przysposobieni na każdą okoliczność. Przed wycieczką gruntownie sprawdzają sprawność auta, uważnie planują plan przejazdu, zanotowują numery do firm holujących z kolejnego fragmentu planowanej trasy. Teraz przygotowania będą o jeden czynnik łatwiejsze. Dzięki naszej stronie www można w każdej sytuacji, nawet na trasie, sprawdzić numer alarmowy do okolicznej lawety. Więc gdy nagle konieczne jest holowanie przewóz lawetą, wystarczy spojrzeć na nasz serwis internetowyi podać miejscowość, w w pobliżu której znajduje się zepsuty pojazd a pojawią się pobliskie firmy transportujące pojazdy łącznie z odległościa w kilometrach do wskazanego miejsca i przewidywanym czasem dojazdu. Nie jest potrzebne nic więcej. Jako że częściej będzie używana wersja dla telefonów wystarczy wpisać odpowiedni adres witryny i zrobione.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Holowanie Poznań »

  Gdy musisz korzystać z ofert pomocy drogowej – powinieneś wiedzieć, że świetnie trafiłeś! Nasza pomoc drogowa to doskonałe możliwości holowania samochodu w ekspresowy i efektowny sposób. Tego typu holowanie Poznań możecie zamówić przez całą dobę – dzięki temu będziecie zadowoleni z ofert i okazji które tobie oferujemy. Tego typu pomoc drogowa Poznań to doświadczona pomoc z której ma okazję korzystać każdy! Nie czekaj więc tylko zdecydowanie pozwól sobie wykorzystać tego typu możliwości w pełni!

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drogowe ratownictwo 511510510 »

  Pomoc drogowa Poznań jest gotowa do akcji całą dobę – cały rok. Telefon całodobowy to 5 11 51 05 10. Nasz zasięg to głównie miasto Poznań i pobliski teren, ale lawety pomocy na drodze Poznań można napotkać na terenie całej Wspólnoty Europejskiej. Najnowszej generacji wyposażone pojazdy holujące posiadają platformy spuszczane do powierzchni ulicy z jednoczesną możliwością zmiany amplitudy, aby idealnie usytuować się w kierunku najazdu, nawet w uciążliwych uwarunkowaniach. Oto nasz tabor, który udostępniamy do obsługi na rzecz kierowców. Wykwalifikowana kadra pracowników, która cała dobę jest przyszykowana świadczyć usługi, gdy potrzebne jest holowanie pojazdu,transport pojazdu, reperacja na miejscu zdarzenia,transport na lawecie. Holowanie jest gratis jeżeli kierowca ma wykupione ubezpieczenie Assistance. Mamy własny zakład naprawczy, w którym kompletnie usunięte zostaną efekty zdarzenia na drodze. W ramach umowy z PZU naprawa do kwoty pięciu tysięcy złotych, bez zbytecznych formalności. ]Drogowe wsparcie Poznań odtransportuje wadliwe auto do serwisu firmowego, na prywatny parking, lub w dowolne miejsce wymienione przez usługobiorcę.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa poznan »

  Zepsuł się wam pojazd i nie rozumiesz jak go z holować? Nikt z przyjaciół nie chce – wam pomóc? Nasza pomoc drogowa to kompleksowe możliwości związane z holowaniem pojazdów w szybki i efektowny sposób. Taka pomoc drogowa Poznań jest oferowana cały czas, dzięki temu bez kłopotów każdy będzie miał możliwość skorzystać z ofert takich ofert! Holowanie Poznań to cudowne i pewne usługi z jakich musi korzystać każdy! Pomoc drogowa poznan – to strzał w dziesiątkę dla każdego z was – dlatego nie czekaj tylko skorzystaj z ofert i okazji!

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa »

  Jeśli zepsuł się tobie samochód – musisz natychmiast skorzystać z przedstawionych usług! Oferujemy klientom idealne usługi dotyczące holowania! Pomoc drogowa którą klientom gwarantujemy to pomoc drogowa Poznań która proponuje dobre koszta a również doskonałą ekipę jaka od razu zajmie się waszym samochodem! Pomoc drogowa poznan to możliwości które proponowane są dla każdego przez całą dobę! Dzięki czemu masz okazję tego typu holowanie Poznań zamówić nawet w nocy! Walorów korzystania z naszych możliwości jest wiele! Dlatego warto odwiedzić naszą stronę i zapoznać się z jejokazjami!

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Auto holowanie Poznań »

  Auto laweta Poznań funkcjonuje na rynku usług motoryzacyjnych przeszło dwudziestu lat. Przez ten okres rozkręciliśmy działalność aby dać radę świadczyć całościowe usługi usuwania usterek pojazdów. Nasze doświadczenie pozwala nam skutecznie i błyskawicznie świadczyć usługi ciągnienia holownikiem uszkodzonych wozów. Nasze jednostki ratownicze mają dyżur 7 dni w tygodniu pod numerem całodobowym 511510510. Z racji tego, że dysponujemy nastoma lawetami potrafimy skutecznie nieść pomoc kilku kierowcom równocześnie. Nasza flota samochodów o różnorodnym osprzęcie umożliwia naszej firmie w każdej sytuacji sprawnie dopasować lawetę do dowolnego zadania. Jeżeli zdajesz się na poczucie bezpieczeństwa i uczciwość, zapamiętaj telefon 24h Auto pomocy Poznań już dzisiaj. Z ubezpieczeniem Assistance auto transport jest bezpłatnie.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »