Strony związane z hasłem 'domy szeregowe':

 • Mieszkania na sprzedaż Kielce »

  Projektując a później realizując kierujemy się wygodą klienta. Staramy się zapewnić kompleksową i dostosowaną do ich potrzeb usługę. I właśnie z tą myślą wybudowaliśmy nowoczesne osiedle Widok w Kielcach. Zapraszamy do zakupu nowego mieszkania w kameralnym osiedlu domów szeregowych zlokalizowanym w centrum miasta. Profesjonalne i rzetelne podejście do Klienta pomaga zrealizować marzenia o własnym mieszkaniu. Terminowość i jakościowo dobre budowanie świadczy o naszym profesjonalizmie.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekt domu »

  Strona internetowa projekty-domow-pasja.pl prezentuje gotowe projekty architektoniczno-budowlane firmy Domy z Pasją s.c. W ofercie między innymi projekty domów jednorodzinnych, drewnianych, nowoczesnych oraz bliźniaczych. Aby ułatwić odwiedzającym stronę poszukiwanie danego projektu, na stronie działa wyszukiwarka oraz, także dla ułatwienia - nazwy poszczególnych projektów są poukładane alfabetycznie. Na marzących o własnym lokum czekają liczne promocje i dodatki do projektów typu kosztorys, dziennik budowy.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy Katowice »

  Każdy z nas pragnie mieszkać we własnym domu. O realizację tego zamierzenia nie jest tak prosto, jakbyśmy pragnęli, jednakże domy katowice są dostępne w coraz niższych cenach. Wielu specjalistów od rynku mieszkań mówi, iż chyba nadszedł najbardziej korzystny czas na nabywanie domów i lokali mieszkaniowych ze względu na obniżkę cen metra kwadratowego do bardzo niskiego poziomu. Póki co ceny zmniejszają się, więc na pewno warto poszukać domu dla siebie i zakupić nim ceny pójdą w górę. Wystarczy tylko precyzyjnie określić swoje oczekiwania i przystąpić do szukania.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy z drewna »

  DomyMAX to serwis firmy Spomet posiadającej w swojej ofercie usługi budowania domów drewnianych mogących służyć mieszkańcom przez okrągły rok. Solidne wykonanie, umożliwiające duże oszczędności na energii i ogrzewaniu sprawia, że domy te zyskują coraz bardziej na popularności, i to nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Do wyboru macie Państwo domy szkieletowe o różnych projektach, dopasowanych do równie różnych wymagań Klientów. Tanie domy z drewna to idealna alternatywa dla osób ceniących sobie naturalne otoczenie.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »