Strony związane z hasłem 'docieplenia':

 • Remonty Łódź »

  Firma EXPERT Sp. z o.o. powstała w wyniku przekształcenia - zmiana formy prawnej - na rynku usług budowlanych funkcjonuje od 2008r. Oferta firmy zawiera usługi remontowe i wykończeniowe oraz usługi transportowe. Ponadto świadczymy usługi projektowe - audyty i świadectwa energetyczne, kosztorysy, przeglądy i inwentaryzacje. Zapewniamy profesjonalne wykonawstwo oraz wsparcie kierownika budowy i inspektora nadzoru budowlanego. Oferta firmy skierowana jest zarówno do osób fizycznych (remonty lokali i budynków mieszkalnych) jak i do podmiotów gospodarczych (remonty biur, magazynów, sklepów, hal produkcyjnych, docieplenia budynków). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, czekamy także na zapytania z Państwa strony - ul. Retkińska 135/16, 94-004 Łódź.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia wnętrz, docieplenia, ułsugi remontowe Częstochowa- zupełne zawodostwo »

  Jesteśmy rasową jednostką remontowo-budowlaną z dużym doświadczeniem i niezmiernie dobrymi rekomendacjami od naszych kontrahentów. Wykonujemy docieplenia budynków, różnorodne usługi remontowe i wykończenia wnętrz. Funkcjonujemy na obszarze Częstochowy i okolic, jednak możemy podjąć się dalszych zleceń po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów. Jesteśmy specami, korzystamy z najlepszego ekwipunku a nasze opłaty są wybitnie atrakcyjne. Zapraszamy do sprawdzenia naszej strony gdzie osobiście można dokonać roboczej wyceny naszej usługi.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Postaw na dobrą ekipę budowlaną Rem-Bud »

  Jesteśmy jednostką świadczącą usługi remontowe i budowlane i wykończeniowe - zawsze stawiamy na najwyższą jakość naszych usług, więc też możesz bez zgrozy zdecydować się na nas - będziesz na pewno zadowolony! Zajmujemy się takimi pracami jak: murowanie, docieplenia, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, kładzenie suchych gipsów i gładzi, malowanie, montaż posadzek, glazury oraz terakoty. Robimy też roboty sanitarne: instalacje wodociągowe i kanalizacyjne, elektryczne, centralnego nagrzewania. Funkcjonujemy na teranie Lublina oraz okolicy. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie możesz zobaczyć nasze przykładowe adaptacje.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Docieplenia Sokołów Młp. »

  Rombud to firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem, której specjalnością są docieplenia budynków na obszarze Podkarpacia. Wykwalifikowana załoga z sporymi umiejętnościami gwarantuje swoim klientom usługi na bardzo wysokim poziomie za bardzo atrakcyjne ceny.

  Rombud świadczy usługi nie tylko z branży dociepleń ale również z wszystkich innych zajęć budowlanych. Dokładna oferta znajduje się na witrynie internetowej rombud.rzeszow.pl. Zapraszamy do zadawania niezobowiązujących zapytań ofertowych, po ich analizie przedstawimy szacunkowe koszty wykonania usługi.
  Rombud w swoich pracach używa najlepszej jakości materiałów, co sprawia iż nasza firma cieszy się sporym zaufaniem wśród klientów.

  Rombud
  Roman Chorzępa
  Trzeboś, ul. Podlaś 108
  36-050 Sokołów Młp.
  tel. 604 286 681
  e-mail: budowachorzepa@wp.pl
  NIP: 8141052513

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fachowe docieplenia budynków »

  Firma Artek jest w posiadaniu omawianej stronki internetowej. Filia centralna naszej firmy znajduje się na Śląsku, w Porębie. Do ocieplania poddaszy stosujemy tylko najnowsze artykuły. Prace przeprowadzamy solidnie i zawsze zdążamy przed końcem. Jest możliwość szybkiego kontaktu i umówienia się z nami przez telefon. Wykonywane przez nas docieplenia budynków są najwyższej klasy. Aby dowiedzieć się więcej na temat różnorodnej oferty, serdecznie zapraszamy do portalu.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Buduj Dom - jest szansa »

  Czy obawiasz się, że poprzez długą i mroźną zimę wkrótce skończą Wszyscy się zapasy węgla zgromadzone na cały sezon grzewczy? A ma możliwość rachunki za ogrzewanie gazem Twojego domu dawno już przekroczyły zaplanowane na zimę wydatki? Trzeba zadbać o Docieplenia natryskowe oraz izolacje natryskowe by uniknąć takich kłopotów w późniejszym czasie, warto poddać mieszkanie termomodernizacji. Dobrze zaplanowana i przygotowana nie dość, że trwale i radykalnie zmniejszy koszty ogrzewania, a oprócz tego poprawi wygodę mieszkania, to przy okazji ma możliwość odmienić wygląd budynku i sprawić, że poczujemy się w nim, jak w nowym. Warto wiedzieć, że do efektywnej termomodernizacji, w tym też prywatnego lokalu jednorodzinnego, państwo może dołożyć kilka, a dosłownie kilkanaście tysięcy złotych - do 16% kosztów całego przedsięwzięcia. W 2008 roku na wypłacone z funduszu termomodernizacji ponad 187 mln zł - tylko 520 tys. złotych (31 premii termomodernizacyjnych) przypadło na termomodernizację budynków jednorodzinnych. - Powodem takiego stanu rzeczy jest w wielu sytuacjach brak wystarczającej edukacji inwestorów na zagadnienie sposobów pozyskania dodatkowych środków finansowych na remont lokalu - mówi Jakub Dygas, Kierownik Działu Doradztwa i Komunikacji Rockwool Polska. Tymczasem w 2008 r. prawie każdy z właścicieli budynków jednorodzinnych otrzymał średnio omal 17 tys. złotych premii termomodernizacyjnej!
   
  To najlepsza zachęta do działania. Trzeba wprawdzie wydać 1-2 tys. PLN na audyt energetyczny, ale dzięki niemu można mądrze zaplanować inwestycję i w konsekwencji ubiegać się o premię, której wartość kilkakrotnie przewyższa koszt audytu. Jak to można zrobić?

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Styropmin Sp. z o.o - producent styropianu »

  Styropmin to firma produkująca niezbędne materiały budowlane jakimi są materiały ociepleniowe. Dzięki osiemnastoletniej tradycji, firma produkuje materiały najwyższej jakości, spełniające kryteria nawet wymagających klientów. By sprostać wysokim wymaganiom Styropmin sprawdza produkty na każdym etapie produkcji (w laboratorium badawczym), dbając o nawet najmniejsze szczegóły. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą handlową i do zakupu naszych produktów. Z naszymi profesjonalnymi produktami budowa domu będzie szybka i bezproblemowa.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tynki »

  Firma Bolix zajmuje się produkcją artykułów z dziedziny chemii budowlanej. Oferowane przez firmę materiały powstają na innowacyjnej linii produkcyjnej. Firma zapewnia nieustanną modernizację produktów, zarówno ocieplenia, jak i elewacji. Istotne miejsce w ofercie firmy zajmują tynki mineralne i innego typu. Bolix posiada specjalną ofertę dla wykonawców oraz architektów. Specjalnością firmy są docieplenia budynków, np. przy pomocy styropianu. W serwisie znajdziemy realizacje firmy i wizualizacje produktów.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Docieplenia Warszawa »

  Firma budowlana Abud świadczy usługi z branży ogólnobudowlanej, jednak naszą specjalnością są docieplenia.
  Działalność wykonuje usługi na terenie województwa mazowieckiego, przede wszystkim są to docieplenia Warszawa czy docieplenia Góra Kalwaria, gdzie nieopodal znajduje się nasza siedziba siedzibę. Decydując się na naszą firmę możesz być pewny mistrzowskiego wykonania usługi, nasi pracownicy na bieżąco śledzą wszystkie nowinki budowlane oraz odbywają niezbędnekursy. Dodatkowo zawsze jesteśmy punktualni, sumienni jak i materiały, które stosujemy są najwyższej jakości. To wszystko sprawia, iż klient może cieszyć się przez długie lata z docieplenia czy innego remontu, wykonanego przez Abud.
  Zdjęcia z zrealizowanymi pracami możesz obejrzeć na witrynie www abud-docieplenia.pl.

  Usługi Budowlane
  Bartosz Kopciał
  Kozienice 26-900
  Łuczynów 108
  tel. 503 432 063
  abuddocieplenia@wp.pl

  NIP 812-143-36-60
  REGON 672721331

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siatki zgrzewane »

  Działalność promowanej firmy skupiona jest na produkcji materiałów budowlanych. Jednym z pierwszych produkowanych materiałów były przeciwskurczowe siatki zbrojeniowe. Istotne miejsce w opisywanym asortymencie zajmują siatki zgrzewane. Strona zawiera dane techniczne, np. rozmiary oferowanych materiałów. Niewątpliwą zaletą tych produktów jest obowiązujący na nie Znak Towarowy. Główną specjalnością firmy są funkcjonalne materiały do dociepleń. Cechą charakterystyczną asortymentu są innowacyjne połączenia oraz technologie.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie budynków Warszawa »

  Spółka JACK-BUD zajmuje się usługami w ramach docieplania mieszkań na niezwykle dużym poziomie. Ze spółką JACK-BUD Twoje mieszkanie będzie wyglądało znacznie lepiej i będzie wytrzymały na mróz z dworu. Prawdopodobnie nie muszę mówić co to znaczy ? Ciepło z chaty będzie w dużym stopniu pomału zmykało przez mur i tym podobne. Czemu należałoby zaciekawić się naszą spółką ? Szczególnie bo mamy ogromną wiedzę praktyczną przy docieplaniu domów i działamy na polskim rynku ponad trzynaście latek. Przez ów okres zyskaliśmy wiele Klientów, jacy faworyzują naszą spółkę z czystym sumieniem. Przystąp do nich, a przekonasz się jak nasza współpraca przeminie przyjemnie.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »