Strony związane z hasłem 'diagnostyka':

 • strona główna - www.wtryskiwacze24.pl »

  Specjalizujemy się w diagnostyce i naprawie wtryskiwaczy Common Rail Bosch Delphi Denso Siemens montowanych w samochodach osobowych i ciężarowych oraz maszynach z silnikami TDCI, CDI, HDI, DCI, TDI, JTD, CDTi, i-CTDi, CTDi, MultiJet, CRDi, D-4D, CiTD, CRD, DI-D itd.samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych, pojazdów użytkowych, ciągników i innych

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badanie techniczne Kraków »

  W każdym samochodzie trzeba w ustalonym terminie przeprowadzić badania kontrolne, które gwarantują wymaganą sprawność pojazdu, którym jeździsz po drodze. Dzięki prezentowanej stronie www bez problemu znajdziesz najbliższą stację diagnostyczną w Krakowie i okolicach, gdzie zostaną dokładnie sprawdzone hamulce, jak również układ kierowniczy. Dzięki stronie dowiesz się też co grozi za przekroczenie terminu do wykonania przeglądu technicznego i co kontroluje się wykonując przegląd samochodu z gazem. Zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów do odwiedzin naszej strony www.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tpoint - Diagnostyka Termowizyjna, Pomiary Elektryczne, Alarmy »

  Firma Tpoint świadczy usługi termowizji, sprzedaży alarmów, pomiarów elektrycznych na terenie całej Polski. Usług termowizji kierujemy do Myślenic, Zakopanego, Krakowa, Wrocławia i Katowic.Nasze usługi oferujemy głównie na terenie województwa małopolskiego, a w szczególności: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Andrychów, Trzebinia, Wieliczka, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Dąbrowa Tarnowska, Krynica-Zdrój, Bukowno, Krzeszowice, Sucha Beskidzka, Niepołomice, Chełmek, Wolbrom, Stary Sącz, Mszana Dolna, Tuchów, Sułkowice, Szczawnica, Dobczyce, Proszowice, Grybów, Maków Podhalański, Piwniczna-Zdrój, Jordanów, Muszyna, Biecz, Słomniki, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Szczucin, Zator, Skała, Wojnicz, Alwernia.Zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zaburzenia lękowe »

  Cokolwiek co związane z ludzką psychiką, nasza świadomość, nasze myśli i sny to sfera niezwykle złożona. My pasjonujemy się nauką, do jakiej przystają psychologia oraz psychiatria, ponieważ każdego dnia pracując z pacjentami dostrzegamy coś nowego i nabieramy doświadczenia. Ono jest dla nas nadzwyczaj ważne, bo pomaga nam jeszcze przyzwoiciej leczyć i polepszać tę naukę. Nasze biuro jest zlokalizowane w samym centrum warszawy. Oferujemy całą gamę usług z zakresu diagnostyki psychologicznej i leczenia.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bóle stóp leczenie »

  Nadzwyczaj duża liczba osób w rozmaitym wieku cierpi z różnych powodów na bóle w przeróżnych partiach ciała. Jest to bardzo kłopotliwe zazwyczaj, bo wszelkiej jednej operacji jaką robimy towarzyszy ból. Gdy ból się nasila w końcu nie jesteśmy w stanie funkcjonować. Wypada podjąć w takim razie przedsięwzięcie i zgłosić się do naszego centrum rehabilitacyjnego które wciąż odnajduje rozwiązanie na każde dolegliwości. Nie ważne czy jest to ból kręgosłupa czy stawów albo rwa kulszowa, uzdrowimy obolałego.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alergolog Bydgoszcz »

  Właścicielem promowanego serwisu www jest dr n. med. Jacek Gocki, specjalista w zakresie alergologii i chorób wewnętrznych. Prowadzi prywatną praktykę lekarską, w obrębie której zajmuje się zarówno diagnozowaniem, jaki leczeniem osób dorosłych, młodzieży, starszych dzieci. Pomaga ludziom chorującym na przykład na: wyprysk atopowy, alergiczne zapalenie spojówek, pokrzywki i obrzęki naczynioruchowe, alergie zawodowe. Można przeprowadzić u niego testy skórne PRICK z alergenami powietrznopochodnymi. Leczenie odbywa się szczepionkami podjęzykowymi, jak również doustnymi.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Smary »

  Albeco poleca swą szeroką ofertę łożysk i związanych z nimi artykułów. W zakres usług firmy wchodzą nawet moduły liniowe i technika liniowa. Oferta obejmuje różnego rodzaju smary do łożysk, np. wysokotemperaturowe. W ofercie znajdziemy narzędzia między innymi do montażu maszyn. Istotne miejsce w omawianej ofercie zajmują oprawy łożyskowe. Jedną ze specjalności firmy są różne, np. samonastawne odmiany łożysk kulkowych. Firma posiada kilka siedzib w Polsce, ale zaopatruje również klientów z zagranicy.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry transformator to podstawa »

  To jak działają transformery energetyczne jest niezwykle istotne. Najważniejsze jest tu używanie ich w sposób całkowicie bezpieczny i odpowiednia wydajność, zapewniająca efektywność pracy. Nasze doświadczenie praktyczne oraz wiedza merytoryczna, stale wzbogacane w ciagu wieloletniej historii zakładu pozwalają nam zaoferować Państwu takie usługi, jak diagnostyka transformatorów energetycznych, czy też ich naprawę. Pozostajemy otwarci na wszelkie formy współpracy, a posiadane przez nas potwierdzone wieloma dokumentami kompetencje zostały już zweryfikowane w wielu różnorodnych wypadkach. Oferujemy również urządzenia gospodarki olejowej, które także doskonale przejdą egzamin w każdej sytuacji. Dobrze jest nam zawierzyć, bo stanowimy sumienny zespół profesjonalistów, który zna się na swojej robocie, jak nikt. Zapraszamy do kontaktu i do przeczytania naszej oferty

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • lakiernik kraków »

  Specjalizujemy się w naprawach samochodów powypadkowych. Wykonujemy także naprawy niewielkich uszkodzeń (np. przy parkowaniu). Doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam zaoferować klientom najwyższą jakość usług. Po naszych naprawach powierzchnia nadwozia jest idealnie wyprowadzona (przy zastosowaniu fabrycznych norm), a każdy naprawiony element pasuje do reszty nadwozia. Jedynie fachowiec będzie w stanie rozpoznać, który element był uszkodzony.

  Nasz zakład jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt naprawczy. Używamy najwyższej jakości materiałów.
  Diagnostyka kraków jest pierwszą rzeczą, jaką wykonujemy przystępując do pracy przy samochodzie. W ten sposób skracamy czas i koszt naprawy. Wiemy dokładnie gdzie szukać usterki. Sprzęt, jakiego używamy w CAR STATION, to jeden z najlepszych obecnie na rynku komputerów diagnostycznych.

  Diagnostyka precyzyjne ustalenie defektu i jego przyczyn. Oprócz tego urządzenia, dysponujemy m.in. także miernikiem ciśnieniowym do mierzenia ciśnienia sprężania w cylindrach silników benzynowych i wysokoprężnych oraz pomiar ciśnienia paliwa.

  U nas poważne naprawy i mechanika kraków. Oprócz poważnych awarii, w CAR STATION można także dokonać drobnych napraw samochodu. Nasza specjalność to jednak przede wszystkim blacharstwo kraków.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cyfrowe aparaty słuchowe »

  Otosonica jest nowoczesną firmą oferującą badania słuchu i aparaty słuchowe. Klienci z grupą inwalidzką mają szansę na całkowitą refundacje z PFRON. Koszt aparatów słuchowych nie musi być wysoki - ceny zaczynają się już od kilkuset złotych. Na witrynie internetowej znajdują się szczegółowe informacje na temat aparatów słuchowych.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • płytki petriego »

  W dzisiejszych czasach postęp w medycynie oraz różnych technologiach rozciągnięty został tak szeroko, że kwestia, której cała diagnostyka kiedyś zajmowała całe dni, może obecnie zostać zweryfikowana w kilka krótkich momentów. W sumie, przyczynia się do tego także rozwój laboratoryjnych urządzeń. Sprzęt diagnostyczny stosowany obecnie odznacza się ciągle polepszanymi parametrami wytrzymałości. Nie inaczej wygląda sprawa, jeśli chodzi o płytki petriego. Produkowane obecnie na rynku egzemplarze tych płytek są odporne na oddziaływanie ciepła i innych czynników, które mogłyby prowadzić do uszkodzenia- jak chociażby ścieralność powierzchni płytki. Diagnozowanie przebiega teraz coraz szybciej, co z kolei zwiększa wygodę nie tylko czekających na papierkowe wyniki pacjentów, ale także samych osób diagnozujących, których praca często związana jest z dużym obciążeniem stresem. Rokowania są dobre, bowiem stale pojawiają się jakieś modyfikacje dające się stosować w różnego typu laboratoriach. To może z kolei znaczyć, iż cały czas naszego oczekiwania na wyniki różnych badań naprawdę może się w znacznym stopniu skracać.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »