Strony związane z hasłem 'czyszczenie elewacji':

 • Ags - usuwanie graffiti »

  Graffiti to nieraz dzieło sztuki, dzięki któremu jego stwórca przedstawia nam własne przemyślenia i uczucia, tymczasem jak powszechnie wiadomo tak samo często łączy się ono z wulgaryzmem oraz dodatkowo dewastacją publicznych instytucji, ale też, co często ma miejsce, prywatnych budynków, w następstwie tego zawodowe wall protect - czyszczenie elewacji jest coraz popularniejsze. Tworzą się spółki, których rolą jest ags - usuwanie graffiti, a także ags - mycie elewacji. Używany jest w takich profesjach niezwykle wydajny system wall protect - anty graffiti, który mało tego ochrania nawierzchnie przed nowymi rysunkami graffiti, a także pozostałymi możliwymi zanieczyszczeniami.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie elewacji »

  Jeśli budowa Twojego domu chyli się ku końcowi i poszukujesz kogoś, kto pomaluje elewacje, sprawdź propozycję spółki PASKAL. Gwarantuje ona malowanie fasad przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Ponadto dba także o jej zabezpieczenie i trwałość na wiele lat. Propozycja przedsiębiorstwa obejmuje też barwienie kostki brukowej, hydroizolację balkonów, renowację dachówek i wiele innych czynności w zakresie pielęgnacji różnego typu powierzchni. PASKAL zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy z całkowitym profesjonalizmem wykonają zlecone zadania.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antygraffiti »

  Clean City oferuje kompleksowe usługi z zakresu mycia elewacji. Zajmujemy się usuwaniem farby z różnego typu budynków. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje również antygraffiti, czyli ochrona ścian przed graffiti. Swoją ofertę adresujemy do osób prywatnych, firm i instytucji. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników troszczących się o realizację zleceń na najlepszym poziomie. Oferta obejmuje również czyszczenie posadzek, parkingów, usuwanie glonów, impregnację powierzchni pionowych i poziomych.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »