Strony związane z hasłem 'centrum medyczne':

 • Rezonans magnetyczny »

  Jeśli nie wiecie Państwo gdzie dokonać badanie gastroskopowe w Rzeszowie, polecamy usługi Centrum Medycznego MEDICOR. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi diagnostycznemu nasi pacjenci mogą wykonywać u nas również zalecane przez lekarza badania z zakresu: badań ultrasonograficznych, badań radiologicznych, a także rezonansu magnetycznego. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również biznesowych. Znajdziesz tu wyspecjalizowaną obsługę medyczną na Podkarpaciu, posiadającą obszerną wiedzę i doświadczenie.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne »

  Ciepło zapraszamy zainteresowanych do odwiedzin strony Centrum Medycznego - Eskulap. Przedstawiane centrum Eskulap powstało w 1996 roku. Centrum Eskulap to specjalistyczna lecznica, ulokowana w centrum Żar. Centrum medyczne położone jest na parterze dostojnej kamienicy o adresie Moniuszki 2. Początek działalności centrum medycznego było to parę lekarskich gabinetów, aktualnie w centrum działa piętnaście gabinetów specjalistycznych oraz trzy dodatkowe umiejscowione są przy ulicy Skarbowej. W centrum Eskulap diagnozuje ponad siedemdziesiąt doktorów z różnych dziedzin medycyny. Wykonujemy różne działania medyczne jak dla przykładu laserowe usuwanie żylaków. Pracująca kadra to wysokiej klasy specjaliści posiadający nierzadko pozycję ordynatorów w różnych państwowych szpitalach. Centrum medyczne wyposażone jest w wysokiej jakości profesjonalny aparat diagnostyczny. W oprzyrządowaniu medycznego centrum istnieją takie sprzęty jak na przykład: ultrasonograf, Audiometria, EKG wysiłkowe. Przestawiane medyczne centrum jest w ciągłej kooperacji z laboratorium realizującym całościowy charakter badań. Wykonywane przez nasze centrum testy to na przykład: testy alergologiczne, krioterapia w ginekologii.

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezdech »

  Uporczywe chrapanie w trakcie snu, kłopoty z oddychaniem w nocy, bezdech senny - tych objawów nie wolno lekceważyć, gdyż są one niebezpieczne dla zdrowia oraz życia człowieka. By pomóc osobom, które męczą się z tego typu dolegliwościami powstało Centrum Medyczne MML. Świadczy ono usługi m.in. nowoczesną i bezbolesną metodą koblacji, metodą laserową, techniką Celon i wieloma innymi, które dopasowuje do potrzeb każdego klienta. Serdecznie zapraszamy na nasz portal, by dowiedzieć się więcej o swoim problemie i metodach jego zwalczenia! Nasza klinika znajduje się w samym centrum Warszawy przy ulicy Bagno 2 przy Placu Grzybowskim.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania psychologiczne kierowców »

  Badania psychologiczne kierowców polegają na fachowej oszacowaniu cech charakteru oraz sprawności intelektualnej oraz psychofizycznej. Uprawniony psycholog musi stwierdzić czy kierowca ma jakieś przeciwwskazania do prowadzenia pojazdów. Wszystkie dane trafiają do wyznaczonych jednostek państwowych. Badania psychologiczne kierowców zaręczają, iż po naszych ulicach poruszają się ludzie, którzy spełniają wymogi do tego i są całkowicie odpowiedzialni za swoje działania.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum medyczne »

  Gdy chcesz zacząć leczenie ginekologiczne – najkorzystniej rozpocznij je ze specjalistami! Nasz ginekolog Warszawa to profesjonalny oraz doświadczony specjalista który zadba odpowiednio o twoje zdrowie! Nasze centrum medyczne każdy posiada sposobność wyszukać na przygotowanej stronie wirtualnej jaka to czynna jest przez całą dobę, a jaka ma informacje odnośnie samego centrum prywatnego a także jej kosztów i indywidualnego leczenia. Śmiało pozwól sobie zapoznać się z naszymi ofertami z jakich wybierzesz coś dla siebie.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »