Strony związane z hasłem 'call center':

 • Telemarketing »

  Wejdź na stronę internetową firmy o nazwie Contact Center. Przedsiębiorstwo Contact Center uznawana jest za największą w Polsce firmą działającą na rynku call center. Mamy dziesięcioletnie praktykę w sektorze call center oraz telesprzedaży i telemarketingu. Nasz biegłość w branży pozwoliła nam na wykreowanie fantastycznie funkcjonujących solucji dla sporej liczby zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w takich obszarach outsourcingu jak: telesprzedaż, wsparcie sprzedaży, outsourcing obsługi klienta. Świadczymy także taką usługę jak badania marketingowe jak też helpDesk. Realizujemy niestandardowe projekty, bywamy elastyczni co daje nam ewentualność dopasowania się do indywidualnych żądań nawet mocno wymagających kontrahentów. Zapewniamy też konsulting, w takim zakresie jak planowanie, budowa i administracja firmowymi contact center. W opisywanej profesji użytkujemy rozlicznego rodzaju kanały telekomunikacji, takich jak na przykład telefon, poczta elektroniczna, IVR. Współpracujemy zarówno z średnimi i dużymi firmami z polskim kapitałem, jak i międzynarodowymi koncernami z branż takich jak np. finanse i turystyka, komunikacja, dostarczamy obsługę w kilku językach. Mamy fachowe doświadczenie, ponad 10 lat na rynku, więcej niż 2000 pozycji contact center jak i dziesięć obszarów w całym kraju.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Call center »

  Jeśli nie potrafisz poradzić sobie z natłokiem naglących obowiązków, które miały być zrobione dnia wczorajszego, zafunduj sobie wirtualną pomoc. Wirtualny asystent to najnowsze wyjście dla firm, które szanują swój czas i pragną zminimalizować swoje koszty utrzymania. Dzięki pomocy asystenckiej zdołasz uporządkować swoje zadania od a do zet i już nigdy nie wypaść z obiegu w środku miesiąca. Dzięki naszej pomocy uzyskasz profesjonalną obsługę klienta, sprawisz, że wzrośnie prestiż twojej firmy i zaoszczędzisz pieniądze. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • System Call Center - Oprogramowanie Call/Contact Center »

  Przedstawiamy zaawansowane systemy call center dla firm. Nowoczesne aplikacje call center stanowią efektywne wsparcie dla najwazniejszych procesów zachodzących na polu telefonicznej obsługi klienta. Nowoczesne oprogramowanie call center w kompleksowy sposób obsługuje połączenia wychodzące i przychodzące oraz zwiazane z nimi działania. Wszystkie procesy zarządzane są komputerowo.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Contact Center »

  Kreujemy i wdrażamy rozwiązania informatyczne na każdym kroku tam, gdzie gotowe rozwiązania nie spełniają oczekiwań kontrahentów. Zajmujemy się też integracją naszych rozwiązań z istniejącymi systemami.
  Od roku 2006 rozwijamy własny produkt informatyczny: TM System. Jest to rozwiązanie przeznaczone do obsługi call center, które wdrażamy w średnich i małych firmach.
  Struktura Media Port została oparta o kontrolowanie zespołami powoływanymi do realizacji różnorodnych projektów z wielu dyscyplin wiedzy. Nasi programiści i webmasterzy mają długoletnie praktykę na rynku. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrala telefoniczna »

  Cyfrowa centrala telefoniczna stosowana jest zazwyczaj przez spore a także małe organizacje, które przypisują określone numery wewnętrzne poszczególnym jednostkom. Cyfrowa centrala telefoniczna ułatwia łączność klienta z organizacją, ponieważ wcześniej informowany jest on przez automat głosowy o kontaktach wewnątrz firmy do poszczególnych wydziałów instytucji, z pomocą czego zaniża się okres wyczekiwania na rozmowę z określoną personą, z którą usługobiorca pragnie zostać skontaktowany.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi telemarketingowe »

  Usługi telemarketingowe świadczone poprzez najlepsze contanct center - z nami będziesz zdołał szybko oraz skutecznie się zareklamować! Dla naszych specjalistów telemarketing usługi poznań nie ma żadnych tajemnic. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt oraz przeszkolonych pracowników jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Nasze call center windykacja obsługuje zarówno małe, jak oraz większe przedsiębiorstwa. Z radością zajmiemy się sprawami połączonymi z obsługą klienta, windykacją, reklamą, badaniami rynku, sprzedażą czy bankowością telefoniczną. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wideokonferencja »

  Innergo Systems oferuje nowoczesne usługi w zakresie telekomunikacji. Naszą specjalnością jest integracja systemów usług głosowych. Za sprawą naszych systemów, każda wideokonferencja będzie obywać się prawidłowo. Polecamy nowatorskie systemy nagrywania. Zakres realizowanych usług obejmuje projektowanie rozwiązań związanych z transmisją danych. Korzystamy z urządzeń oraz oprogramowania wiodących producentów. Znaczące miejsce w ofercie zajęły aplikacje typu Contact Center. Ogromny wpływ na atrakcyjność naszej oferty ma jej kompleksowość.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »