Strony związane z hasłem 'biuro rachunkowe Katowice':

 • Biuro rachunkowe Śląsk »

  Zachęcamy do współpracy firmy stawiające pierwsze kroki a także organizacje działające od wielu lat. Poprowadzimy rachunkowość jednoosobowej firmy na rynku a także rachunkowość przedsiębiorstw . Promuje nas specjalne podejście aż do konsumenta, obfita oferta kooperacji i, co niezwykle ważne dla każdego który dba o własne pieniądze, konkurencyjna cena. Dla naszych kontrahentów przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną, którą znajdą Państwo w dziale Promocje. Wychodząc naprzeciw wymaganiom mniejszych i większych firm świadczymy szereg usług księgowych dobranych do szczególnych potrzeb oraz wymagań klientów. Oferujemy usługi w obszarze prowadzenia ksiąg handlowych, fiskalnych ksiąg zysków oraz rozchodów, rozliczenia ryczałtu od plonów ewidencjonowanych, rozliczeń, obsługi kadrowo-płacowej oraz szkoleń. Przedstawiona oferta skierowana jest również dla spółek prawa handlowego działających w formie jednoosobowej działalności ekonomicznej, przedsiębiorstw osobowych natomiast przedsiębiorstw . Służymy także asystą osobom pragnącym rozpocząć działalność gospodarczą tudzież firmom stawiającym pierwsze kroki na rynku.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badanie bilansu »

  Dysponujemy ogromnie wielkim doświadczeniem, ponieważ na rynku egzystujemy uprzednio od chwili 1991 roku, asekurując małe oraz średnie firmy. Jeśli więc jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i wszelakie rozkazy ustawodawcze to dla Ciebie nielada wyzwanie, nasze biuro rachunkowe Katowice zajmie się wszelakimi kwestiami z zasięgu księgowości również księgowości Twojej firmy.

  Chcemy podobnie być także dla Ciebie najważniejszym konsultantem również partnerem symultanicznie zdejmując z Ciebie brzemię orientowania się w zawikłanych niuansach przepisów skarbowych, w ten sposób byś mógł/mogła zająć się jedynie lekkimi sprawami związanymi z rozwojem swojej działalności firmy.
  Proponujemy zasobny wachlarz usług:
  - doradztwo skarbowe;
  - doradztwo finansowo - księgowe;
  - kompleksowa obsługa księgowa;
  - badanie bilansu.

  Nasze biuro rachunkowe oferuje jedynie kompetentne, a także najlepsze na Śląsku usługi księgowe Katowice. Kładziemy na profesjonalizm wiedzę oraz skrzętność.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Współcześnie panuje trend wydzielania na zewnątrz pewnych usług, które niekoniecznie są bezpośrednio związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Dzieje się tak ze względu na cięcie kosztów a przyczyną tego zjawiska jest kryzys gospodarczy. W szczególności popularne w tym aspekcie są usługi księgowe Katowice.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Katowice, wirtualny adres Katowice »

  Nasza firma oferuje usługi księgowe dla korporacji i podsuwa praktyczne rozwiązania biznesowe. Nasza jakość i wydajne koszty usług księgowych dopomagają skupić się na istotnych umiejętności i pozwalają osiągnąć kapitałne wyniki operacyjne. Dostarczamy wysokiej jakości i pewne usługi rachunkowości finansowej i prowadzenia ksiąg rachunkowych dla naszych odbiorców na całym świecie. Oferujemy usługi rachunkowości i księgowości dla naszych klientów od wykwalifikowanych profesjonalistów z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania finansowego. Outsourcing usług rachunkowych takich jak usługi finansowe, księgowe, księgowości, plany kont, rachunkowość podatkowa i usługi kadrowo płacowe świadczymy w osiągalnych cenach. Specjalizujemy się w rachunkowości płac, w sporządzeniu podatku dochodowego i wielu odmiennych usług podatkowych dla małych i średnich firm. Jesteśmy przekonani, że profesjonalnie przygotowana dokumentacja finansowa gwarantująca nowoczesne narzędzia i dane, które pozwalają sprawniej administrować firmą, są potrzebne do prowadzenia firmy bardziej aniżeli się wielu osobom wydaje. Udzielamy naszym kontrahentom porad finansowych, prawnych i podatkowych. Doradzamy zarówno spółką oraz osobą prowadzącym działalność gospodarczą w zależności potrzeb.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Biuro rachunkowe Triktum stanowi zespół księgowych z pasją oraz zamiłowaniem do wykonywanego zawodu. Spółka oferuje swoje usługi na terenie Katowic i innych górnośląskich miejscowości. Zajmuje się między innymi tworzeniem ksiąg rachunkowych, pisaniem sprawozdań finansowych oraz konsultingiem z dziedziny rachunkowości. Triktum występuje również w imieniu swojego klienta przed różnymi urzędami. Gwarantuje profesjonalną obsługę oraz całkowitą poufność. Na witrynie www jest opublikowany cennik, który pozwoli wstępnie obliczyć koszt danej usługi.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Niedrogie i efektywne biuro rachunkowe Katowice, to takie, które oprócz świadczeniem usług jest jeszcze otwarte na klienta i jego potrzeby! Nierzadko klient ma uwagi, o do funkcji, co do prowadzonej dokumentacji. Dobrze byłoby, aby jego biuro rachunkowe Katowice rozwiało jego uwagi i poznało ich przyczyny. Niestety nie wszelkie, mimo pobierania opłat, są w stanie nieść radę klientom. Miejmy to na względzie wybierając firmę rachunkową. Jest ich tyle na rynku, że raczej nie powinniśmy mieć z tym jakichkolwiek kłopotów.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Mamy wymagane umiejętności, oraz możliwości techniczne umożliwiające na realizację zadań powiązanych z księgowością zarówno niedużych jednoosobowych przedsiębiorstw prowadzących podatkową księgę przychodów oraz rozchodów jak tez większych firm zgodnie z wymaganiami ustawy o rachunkowości. Staramy się, żyjąc w zgodzie z obecnymi przepisami, żeby obciążenia podatkowe naszych klientów były jak najniższe. Całość usług oferowanych przez naszą firmę jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Firma Drygas.eu - biuro rachunkowe katowice - jest certyfikowanym biurem rachunkowym, co zapewnia prawidłowość i dokładność wykonywanych przez nas prac, a też pozwala na reprezentowanie klientów w kontaktach z urzędami skarbowymi, ZUS oraz innymi jednostkami.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »