Strony związane z hasłem 'badania marketingowe':

 • Tajemniczy klient »

  Prowadzimy badania marketingowe dotyczące funkcjonowania handlowców, funkcjonujące na rynku jako "tajemniczy klient", umożliwiające na jak najtrafniejsze zidentyfikowanie ich zachowań. Jest to rodzaj badań, który jest realizowany przez wyspecjalizowane pracownie badawcze, oferujące usługi badań jakościowych. W badaniu "tajemniczy klient", tester zachowuje się jak przeciętny klient, przeprowadzając jednocześnie obserwację. Na bazie zgromadzonych materiałów widzimy nieprawidłowości, badamy reakcje na konflikt, czy inne problemy.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • FGI »

  Strona internetowa - prezentacja pracowni badań rynkowych PBJ. PBJ Badania Marketingowe specjalizuje się w realizacji programów stricte dostosowanych do specyfiki kontrahenta. Zakres badań realizowanych przez PBJ Badania Marketingowe zawiera tradycyjne badania jakościowe - IDI, FGI, copy-test, badania ilościowe - CATI, PAPI, internetowe oraz specjalne modele badań typu np. badanie czytelności ulotki, Desk Research czy Tajemniczy Klient - Mystery Shopping.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania rynku »

  Jesteśmy firmą trudniącą się wszechstronnym opracowywaniem informacji i przeprowadzaniem badań statystycznych. Nasi specjaliści mają ogromne doświadczenie w rozmowach z klientem. Dbamy aby nasi petenci mogli w trakcie pierwszego badania statystycznego uzyskać jak najwięcej informacji. Przedstawiana witryna pozwoli Ci przejrzeć proponowane możliwości i metody. Jeśli tylko masz w planach poprawić swoje zyski i działanie firmy, musisz się z nami umówić, a nasi doradcy pomogą Ci odnaleźć właściwy zestaw badań. Statystyka może być machiną do zwiększania dochodów, jeżeli tylko zostanie wykorzystana przez ekspertów.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania opinii »

  Naszą pasją jest opisywanie danych. Posiadamy wyłącznie ludzi doświadczonych. Przedstawiana firma zatrudnia mnóstwo wspaniałych specjalistów, którym możesz powierzyć analizę. Oferujemy Ci rzetelne zaplanowanie audytów oraz ewaluacji. Nasi fachowcy wciąż pracują nad polepszeniem wykorzystywanych algorytmów. Zapewniamy, że badania przygotowane przez nas będą na wysokim poziomie i pomogą Ci osiągnąć właściwe dochody. Warto nam zaufać. Prezentowana strona internetowa pozwoli Ci nas poznać i wybrać odpowiednie usługi. Teraz czekamy na Twoją wiadomość, więc nie zastanawiaj się.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szczegółowe badanie marki »

  Rozpocznij od badania wizerunku swego przedsiębiorstwa. Badania wizerunkowe pomogą Ci podjąć odpowiednie czynności promocyjne i przeobrazić percepcję Twojej jednostki. Powierzając wykonanie badań naszej jednostce stawiasz na bogate doświadczenie, duży zasób wiedzy oraz na najnowsze metody badawcze. Każdy projekt rozpatrujemy indywidualnie, dlatego na rzecz każdego klienta tworzymy indywidualną propozycję.Chcesz dowiedzieć się co o Twojej firmie sądzą konsumenci i konkurencja? Chciałbyś odmienić portret przedsiębiorstwa oraz znaleźć drogę do innych użytkowników.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »