Strony związane z hasłem 'audyt bezpieczeństwa':

 • audyt bezpieczeństwa »

  Hackingpl.com, to jeden z wiodących portali zajmujących się tematyką bezpieczeństwa sieciowego oraz audytów bezpieczeństwa. Znajdziecie na naszej stronie informacje na temat tego jak zadbać o bezpieczną sieć domową oraz firmową. Jak skonfigurować i zabezpieczyć sieci zewnętrzne. Sprawdź już dzisiaj, czy Twoja siec jest bezpieczna i daj się przeaudytować. Jeżeli zależy Ci aby Twoja siec wewne?rzna - domowa lub firmowa była pewna a dane z niej nie wyciekały, to skontaktuj się z nami a pomożemy Ci przeanalizować słabe strony Twojej sieci oraz wskażemy co należy poprawić.

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • biegły informatyk »

  Mediarecovery to krajowy lider informatyki śledczej. W swoim największym w naszej części Europy laboratorium badawczym przeprowadza ekspertyzy, monitoringu ruchu i pracy i prowadzi wiele innych usług. Ale to też znacznie więcej, bo również narzędzia, które znajdują zastosowanie tak w małych firmach, jak i korporacjach. To programy takie jak NetWitness pomagający w zdobyciu dowodów incydentu, czy SpectorSoft pozwalające na kompletną archiwizację czynności wykonywanych przez użytkownika na wybranym komputerze. Warto sprawdzić wszystkie proponowane rozwiązania na stronie WWW.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Wrocław »

  Profesjonalne biuro detektywistyczne M&M s.c. zachęca do współpracy osoby prywatne i firmy. Wrocław to miasto, w którym mieści się główna siedziba naszej firmy. Każdy pracujący u nas detektyw ma bogate doświadczenie oraz uprawnienia wymagane do wykonywania swojego zawodu. Specjalizujemy się w sprawach cywilnych i audytach bezpieczeństwa. Wysoka skuteczność w działaniu, dyskrecja i solidność to nasze mocne strony. W zakresie świadczonych usług mieści się między innymi ochrona prywatności.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt informatyczny »

  Gorąco zapraszam do odwiedzenia strony internetowej, na której usytuowany jest opis i propozycja usług audytorskich dla spółek - audyt informatyczny Impel. Rozwiązania audytorskie to dobry prąd optymalizacji, nakładów pieniężnych oraz dostosowania rozwiązań IT przeznaczonych do wymogów firmowych wielorakich przedsiębiorstw. Przeprowadzone audyty zezwalają również na celne i wydajne organizowanie czynności strategicznych ujmujących gałąź zaawansowania bazy informatycznej, a także dobrania dobrych zastosowań technologicznych. Usługi audytorskie to kapitalny test jakości każdego rodzaju rozwiązań teleinformatycznych, poziomu nakładów pieniężnych tak jak i poziomu bezpieczeństwa. Pewne audyty rekomendowane są też do wypełnienia sprecyzowanych wymogów ustawowych takich jak audyt legalności używanego oprogramowania. Specjalności firmy Impel w zakresie usług audytorskich to: audyty telekomunikacyjne – uściślają rozwiązania telekomunikacyjne jak i minimalizują nakłady finansowe telefonii w przedsiębiorstwie. Audyty bezpieczeństwa z kolei łączą się, z implementacją Polityki Bezpieczeństwa Informacji, proces ten polega na weryfikacji kondycji zabezpieczenia informacji, bazy jak i własności. Przedstawione są procedery naprawcze i przeciwdziałające, a później następuje preparacja i implementacja polityki administrowania bezpieczeństwem. Rekomenduje także strony - doradztwo podatkowe, oprogramowanie na zamówienie.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »