Strony związane z hasłem 'Alfa 147':

  • AlfaClub »

    AlfaClub to Klub Alfa Romeo - Alfaholicy, jeden z popularniejszych klubów tej marki w Polsce. Większość życia kluboweg odbywa się na naszym Forum Alfa Romeo - Alfaholicy oraz blogu Alfa Romeo News. Co roku organizujemy ogólnopolski zlot miłośników marki Alfa Romeo. Jesteśmy w trakcie formalizacji naszego klubu i rejestracji stowarzyszenia Alfa Romeo. Na naszym forum mamy 20 tysięcy zarejestrowanych użytkowników, a każdego dnia dołączają nowi. Alfa Club to nasz sposób na życie, dbania o nasze samochody i wymieniania się doświadczeniami. Najpopularniejszymi modelami w naszym klubie są: Alfa Romeo 145, Alfa Romeo 159, Alfa Romeo Giulia, Alfa Romeo Giulietta, Alfa 147. Posiadamy swój własny sklep z gadżetami Alfa Romeo naszego autorstwa. Staramy się aktywnie uczestniczyć w świecie motoryzacyjnym, pojawiać się w prasie. Na stronie przeczytasz opinie naszych klubowiczach o marce Alfa Romeo. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem - zapraszamy na forum Alfa Romeo - Alfaholicy. Nasi klubowicze z pewnością udzielą Ci porad i wymienią się opiniami. Zapraszamy także na strony Alfa Club Poland!

    Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
  • Alfa Romeo »

    Prezentujemy Państwu Forum Alfa Romeo - Alfaholicy. Forum powstało w 2005 roku, dzięki grupie pasjonatów, którzy je tworzyli może dziś poszczycić się ponad 20. tysiącami zarejestrowanych użytkowników co stawia je w gronie najbardziej popularnych polskich forów motoryzacyjnych.

    Forum zostało podzielone według modeli, te najbardziej popularne jak Alfa Romeo 156, 147, 159 posiadają swoje osobne działy, a mniej popularne jak 145, 146, MiTo posiadają działy współdzielone z najbardziej powiązanymi technicznie modelami. Dzięki takiemu podziałowi nasze forum dla statystycznego Alfisty jest czytelne i przejrzyste.

    Użytkownicy naszego forum organizują cykliczne spotkania na terenie całej Polski, a nawet w niektórych krajach Europy. Raz do roku obsługa forum organizuje kilkudniowy zlot z atrakcjami takimi jak tor, koncerny, konkursy itp.

    Posiadamy własną linię gadżetów, którą można nabyć w naszym sklepie on-line. Użytkownicy mogą wybierać spośród ramek pod tablice rejestracyjne, parasolek, polarów, smyczy, skórzanych etui na dokumenty.

    Rejestracja na forum jest całkowicie darmowa i trwa około 10 sekund. Zapraszamy do odwiedzin oraz do rejestracji.

    Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
  • Alfa Romeo 147 »

    Alfa Romeo 147, któż nie zna tego samochodu? Jednak nie każdy wie, że to pierwszy model, w którym zastosowano technologię common rail w silnikach Diesla. Nie każdy wie, że to pierwszy model, który miał tylne klamki ukryte w słupkach drzwi. Nie każdy wie, że to pierwszy model, który posiadał pół-automatyczną łopatkową skrzynię biegów. Dla wielu to po prostu ładna Alfa Romeo, która jest kapryśna i nie nadaje się do codziennego użytku. Nic bardziej mylnego... użytkownicy naszego forum doskonale o tym wiedzą i z pewnością wiele radości da im rozwianie Twoich wątpliwości. Jest alternatywa dla Golfa, która w dodatku jest tańsza w kupnie i utrzymaniu. Nie wierzysz? Zapraszamy na Forum Alfa Romeo - Alfaholicy!

    Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »