Bieganie Podkategoria: Bieganie

 • salsa Lublin »

  Akademia Promocji Tańca w Lublinie założona przez championkę w tańcach południowych, Magdalenę Woszczak to szkoła każdego: dzieci, nastolatków i dorosłych. Oferuje liczne warsztaty, na przykład: formy towarzyskie, salsę, ladies styling, a także street dance. Prowadzi lekcje zarówno indywidualne, jak i zbiorowe. Do posiadającej najwyższe międzynarodowe klasy taneczne kadry instruktorów oprócz Magdaleny Wolszczak należy również Karol Polak. Na witrynie www.apt.lublin.pl znajdują się zdjęcia i filmy prezentujące dokonania Akademii.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady dla sportowców »

  Wszyscy, którzy dbają o swoje zdrowie, uprawiają czynnie sporty i chcą mieć świetną sylwetkę powinni koniecznie poznać niniejszą witrynę internetową. Znajdziemy tutaj dużo interesujących informacji, które pomogą nam należycie wykonywać ćwiczenia, przeróżne porady kulturystyczne, jak również przykłady planów żywnościowych, takich jak np. dieta na masę. Ponadto uzyskamy wskazówki, które pomogą nam uzyskiwać optymalne efekty ćwiczeń, przykłady treningu, dzięki któremu wyrzeźbimy idealnie płaski brzuch, lub pośladki. Strona będzie bez wątpienia przydatna wszystkim, którzy chcieliby, żeby ćwiczenia fizyczne były tak skuteczne, co przyjemne.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maraton »

  Na portalu polskie-maratony.pl zwolennicy tego gatunku imprez, jakimi są maratony, znajdą tu wszelkie przydatne i cenne informacje, opisujące kwestie związane z ową tematyką. Maratony w Polsce zawsze wabiły tłumy gapowiczów zaciekawionych przebiegiem danej rywalizacji, dlatego warto stosownie wcześniej zobaczyć stronę, aby poznać solidniej szczegóły co do zbliżających się spotkań. Witryna prezentuje wydarzenia na bieżąco, dzięki czemu wielbicielom maratonów nie umknął najmniejsze istotne kwestie. Każdy natomiast, kto zechce wziąć aktywny współudział w tego rodzaju wydarzeniu, odnajdzie na stronie wszystkie niezbędne dane dotyczące struktury, faz najbliższej rywalizacji, wskazówki i informacje, które pozwolą przygotować się do startu.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najsports »

  Sklep Unico proponuje towary dla osób lubiących aktywny styl życia. Serwis jako autoryzowany sprzedawca oferuje m.in. obuwie Nike. Towary są idealne dla ludzi uprawiających hobbystycznie sport. Każdy może założyć konto na portalu oraz zarządzać swoim koszykiem. Oferta zawiera obuwie oraz ubrania dla mężczyzn, jak i kobiet. Można wybierać artykuły z wielu kolorów oraz wzorów zaprezentowanych na stronie. Ktoś, kto chce być na bieżąco z ofertą, może zapisać się na newsletter.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Buty biegowe »

  Adresatami prezentowanej witryny internetowej są osoby zawodowo i amatorsko uprawiające sport. Oferta dedykowana jest przede wszystkim biegaczom. W portalu zamieszczane są informacje na temat specjalistycznych produktów do biegania. Szczegółowo omówione zostały buty biegowe. Oprócz prezentacji obuwia sportowego, znajdziemy tam także charakterystykę ubrań biegowych. Wśród polecanego asortymentu znajdują się produkty wywodzące się od znanych i cenionych w branży marek. Warte uwagi są też artykuły na temat wydarzeń biegowych.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Buty do biegania Nike »

  Zimowa pora sprzyja odkładaniu się w naszych organizmach nadmiaru tłuszczu. Razem z pojawieniem się pierwszych oznak wiosennej pory, każdy z nas stawia pytanie jak pozbyć się zgromadzonych przez zimę nadmiernych kilogramów. Jedni decydują się na ścisłą dietę a inni wybierają wysiłek fizyczny. Wiosną na alejkach ulicznych a także w parkach zauważyć można ciągle zwiększającą się grupę biegaczy. To dla nich firmy specjalizujące się w produkcji akcesoriów oraz ubiorów i obuwia sportowego opracowały na ten sezon ciekawą ofertę. Buty do biegania to doskonałe rozwiązanie, które nie jedynie chroni stopę przed otarciami ale ponadto gwarantuje jej najlepsze warunki. Sprzedawcy zatrudniani w sklepach sportowych polecają każdemu klientowi także nowoczesne buty do biegania, które dzięki wykorzystaniu nowatorskiej technologii doskonale dopasowują się do stopy sportowca i pozwalają mu nawet na najbardziej intensywny trening.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bieganie

Najnowsze wiadomości:

Bieganie - nowa strona:

Adres: