Wentylacja i klimatyzacja

Wentylacja i klimatyzacja Jednym z liderów na rynku produktów wentylacyjno-klimatyzacyjnych jest Centrum Klima, której siedziba znajduje się w Wieruchowie pod Warszawą. Firma ta opiera się na dwóch podstawowych filarach: pierwszy to produkcja elementów instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych, drugi to dystrybucja tych produktów na terenie całej Europy. Na stornie internetowej Centrum Klima można znaleźć wszystkie informacje dotyczące współpracy z firmą oraz dostępne produkty, ceny oraz historię 16 letniej działalności firmy.

Szczegóły strony www.centrumklima.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.centrumklima.pl:

Wentylacja i klimatyzacja

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przenośniki|Przenośniki taśmowe »

  Firma Rema Pol ll Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym serwisem transportu przenośnikowego, przede wszystkim łączeniem taśm i gumowaniem bębnów. Usługi realizowane są szczególnie w górnictwie podziemnym jak też odkrywkowym przez profesjonalnych wulkanizatorów. Firma oferuje sprzedaż taśmociągów budowlanych, przejezdnych oraz stacjonarnych oraz taśmy przenośnikowe. Firma poleca swoim odbiorcom kompleksową obsługę taśmociągu, jak też łączenie jak też naprawę wszelkiego rodzaju taśm, gumowanie bębnów i krążników przenośnikowych okładzinami. Na tej stronie internetowej możemy poczytać o systemach klejenia, systemach czyszczenia taśm przenośnikowych, problemach z przywieraniem urobku a także o ochronie przed wycieraniem. Na tej witrynie są udostępnione referencje firmy. Rema Pol ll Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 roku.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie elektryczne »

  Inżynieria która w ostatnim czasie poszła nad wyraz do przodu, zezwala nam wykorzystywać nowoczesne wyjścia w naszych domach, w przemyśle i w wielu innych miejscach. Nasza firma zajmuje się zakładaniem instalacji grzewczych w domach, we wnętrzach na przykład w parkietach. Ze względu na uniwersalność naszych artykułów jest dozwolone je montować w przeróżnych miejscach takich jak podjazdy do posesji, całe uliczki, są to systemy antyoblodzeniowe. Ogrzewamy kościoły i rozmaite olbrzymie budowle. stosujemy kable grzewcze.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompresory »

  Aginex oferuje urządzenia firm Ingersoll Rand, Renner,Mark. Polecamy także własny System Sterowania Nadrzędnego - oprogramowanie i sprzęt który pozwoli na pracę zespołu urządzeń. Polecamy sprężarki śrubowe, sprężarki łopatkowe, kompresory, osuszacze. Zapewniamy serwis sprężarek.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: