Przenośniki, kruszarki

Przenośniki, kruszarki Koszty innowacyjnych maszyn przemysłowych wchodzących w skład produkcji są niezwykle duże, w czasie obecnego zastoju gospodarczego nie wszystkie przedsiębiorstwa są w stanie ponosić tego rodzaju koszty. Nasza firma wychodzi na przeciwko wciąż rosnącemu popytowi na remonty takich używanych w produkcji maszyn przemysłowych. Oferujemy przedsiębiorstwom kapitalne remonty własnych maszyn i urządzeń przemysłowych także dajemy gwarancję na takie wyremontowane przez nasz profesjonalny zespól maszyny. Prócz tego w ofercie naszej firmy znajdą państwo części wymienne do maszyn przemysłowych nowe przesiewacze wibracyjne lub odnawiane.

Szczegóły strony www.krusz-serwis.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.krusz-serwis.pl:

Przenośniki, kruszarki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prasy hydrauliczne Rzeszów. »

  Nasza firma specjalizuje się w branży hydrauliki siłowej. Prowadzimy również serwis i remont siłowników. Posiadamy przeróżny asortyment produktów. Nasze produkty charakteryzuje najwyższa jakość wykonania oraz terminowe realizacje projektów. Posiadamy bogate doświadczenie w takiej branży jak hydraulika siłowa czy pneumatyka maszynowa. Zawdzięczamy to porządnej oraz fachowej kadrze pracowników. Dajemy gwarancje fachowego doradztwa w zakresie konsultacji technicznych, modernizacji i naprawy napędów przemysłowych. Oferujemy zasilacze hydrauliczne. Zapraszamy na naszą stronę !

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania transportowe najwyższej jakości »

  Cortez Sp. z o. o. pomaga firmom produkcyjnym zabezpieczyć towary w dziale logistycznym. Oferujemy usługę pakowania maszyn i urządzeń do transportu drogowego, lotniczego i morskiego włącznie z zabezpieczeniem antykorozyjnym na czas transportu i magazynowania. Produkujemy opakowania drewniane z certyfikatem fitosanitarnym zgodnym z ISPM15, opakowania drewniane transportowe do samodzielnego montażu oraz wielkogabarytowe skrzynie przeznaczone do pakowania na miejscu u klienta.
  Ponadto w swojej ofercie posiadamy: - Folia VCI- Folia aluminiowa- Folia bąbelkowa- Folia Stretch- Pochłaniacze wilgoci- Czujniki wstrząsu i przechyłu- Skrzynie- Palety, podesty- Drewno fitosanitarne i tartaczne- Folia przeciwpyłowa- Taśma stalowa zimnowalcowana- usługa ciecia laserem. Firma zajmuje się sprzedażą wyrobów hutniczych:- blach ocynkowanych, malowanych, w kręgach, w arkuszach,- blach grubych, - blach jakościowych- Blach płaskich- profili

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem koparek »

  Firma KOPARBUD umożliwia wynajem koparek do konkretnych prac ziemnych. Dysponuje koparką JCB 803 Plus i wywrotką MAN z HDS. KOPARBUD oferuje swoje usługi obszarze województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, a w wyjątkowych sytuacjach na terenie całego kraju. Oferta firmy uwzględnia między innymi: wykopy pod fundamenty, szamba, przydomowe oczyszczalnie i zbiorniki wodne; wyrównanie terenu oraz spedycję gruzu. Zakład trudni się także przewozem materiałów sypkich oraz surowców na europaletach. Dane kontaktowe do zakładu są umieszczone na stronie www.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: