Płytki

Płytki Kafelki są to produkty od lat kojarzone przede wszystkim z pomieszczeniami typu łazienka czy kuchnia. Nie każdy jednak jest świadom, że obecnie glazura jest także z powodzeniem stosowana w zwykłych pokojach dziennych. Płytki ceramiczne Domino za sprawną bogatej palety kolorów są niezwykle funkcjonalne i będą pasować do każdego rodzaju ścian czy mebli. Za sprawą niezwykłej jakości oraz 5-letniej gwarancji klient ma pewność, że ceramika czy terakota przetrwa w stanie nienaruszonym znacznie dłużej niżeli podłoga wyłożona panelami.

Szczegóły strony www.ceramika-domino.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ceramika-domino.pl:

Płytki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  EKO-POL jest Polską prywatną korporacją z biurem wBukowcu koło Łodzi. Od kilkunastu lat wytwarzamy Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków, Szamba Ekologiczne i Bezodpływowe zbiorniki na ścieki.

  Produkty EKO-POL są zupełnie bezpieczne dla środowiska, posiadają wszelkie atesty i aprobaty. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków i Szamba Ekologiczne produkcji EKO-POL można montować własną pracą - to prosta czynność, która nie powoduje utraty 10-cio letniej gwarancji. Montując Przydomową Oczyszczalnię Ścieków EKO-BIO, czy Szambo Ekologiczne EKO-ODR własnymi siłami zachowujecie Państwo pełną 10 letnią pewność. Wszystkie Szamba Ekologiczne produkcji EKO-POL z Łodzi można montować samodzielnie - zachowując pełną 10-cio letnią gwarancję.

  Przydomowe Oczyszczalnie biologiczne są trwałe i bezpieczne dla środowiska. Koszty eksploatacji Przydomowych Oczyszczalni Ścieków EKO-POL nie przekraczają 10zł na miesiąc. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków EKO-BIO są wyjątkowo trwałe i bezpieczne - można je montować bez szkody dla środowiska naturalnego. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków produkcji EKO-POL można montować na każdym gruncie, wręcz przy wysokim poziomie wód gruntowych.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykonawca przenośników transportowych. Okazyjne ceny »

  Spółka Prohamat jest na naszym rynku od 1992 roku. Działalność opiera się na projektowaniu, później budowaniu i obsłudze gwarancyjnej przenośników taśmowych a także linii transportowych. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się szeroki zakres usług związanych z budownictwem. Najważniejszym produktem są przenośniki taśmowe i linie transportowe, które wytwarzane są według potrzeb oraz wymagań klienta. Oferta za każdym razem generowana jest indywidualnie. Stosowane przez firmę Prohamat materiały są wysokiej jakości, a długa gwarancja na przenośniki oraz suwnice zapewnia jego trwałość i niezawodność.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawiewniki ciśnieniowe »

  Przedmiot działalności Inlets to sprzedaż artykułów związanych z rynkiem okiennym. Jedną ze specjalności firmy są nawiewniki ciśnieniowe, np. ręczne. Oferta obejmuje m.in. szeroką gamę nawiewników hygrosterowalnych. Można się tam zaopatrzyć w wytrzymałe wszybowe listwy wentylacyjne. Istotne miejsce w ofercie zajmują uszczelki zarezerwowane dla okien PCV. Omawiany asortyment charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz estetyka. Wszystkie oferowane akcesoria pochodzą od renomowanych producentów. Niniejsza firma zajmuje się przede wszystkim sprzedażą hurtową.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: