Nowe mieszkania Radogoszcz Łódź

Nowe mieszkania Radogoszcz Łódź Firma WAXA powstała w 1996 roku i jest łódzkim deweloperem. W chwili obecnej naszą główną działalnością jest budowa i sprzedaż mieszkań w budynkach wielorodzinnych na terenie Łodzi. Działki, na których powstają inwestycje, są zawsze naszą własnością i posiadają „czystą” hipotekę. Budujemy według najnowszych tendencji projektowych i materiałowych, zgodnie z wymogami technicznymi oraz sztuką budowlaną. Zajmujemy się wszystkimi etapami realizowania inwestycji. Prace budowlane i montażowe wykonujemy siłami własnymi lub opieramy się na sprawdzonych podwykonawcach. Wykorzystujemy tylko atestowane materiały budowlane renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nawiązania bezpośredniego kontaktu – przedstawimy pełną ofertę, odpowiadając na wszelkie pytania i wątpliwości.

Szczegóły strony waxa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę waxa.pl:

Nowe mieszkania Radogoszcz Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 29

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Parapety granitowe »

  Nasza firma powstała w 1969 roku. Wiedzę o produkcji nagrobków przekazujemy sobie z pokolenia na pokolenie.

  Wykonujemy nagrobki i grobowce z kamieni naturalnych najwyższej jakości, importowanych z całego świata.

  Oferujemy szeroką gamę gotowych wzorów jak i wykonujemy projekty wg. pomysłu klienta
  Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywidualizm formy i najwyższą jakość wykonania.

  Zajmujemy się również produkcją elementów budowlanych.

  Najlepsi pracownicy w tym fachu zapewniają wysoki poziom naszych usług.
  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszych nagrobków.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyprzedaż materiałów budowlanych »

  W większości z pewnością świetnie wiemy jak istotne w teraźniejszych czasach są materiały budowlane. Ludzie systematycznie się budują i budować będą. W tym celu powstał właśnie nasz portal. Zasadniczym jego zadaniem jest ułatwienie sprzedaży firmom, którym materiał przede wszystkim po sezonie zalega na stanie. Dzięki naszemu portalowi mogą oni wystawić tego typu materiały budowlane u nas w serwisie i je sprzedać. Dodatkowo na portalu naszym posiadamy trochę materiałów na wyprzedaży w naprawdę korzystnych cenach. Odkryć możecie między innymi takie surowce u nas jak płytki klinkierowe czy cegły klinierowe. Gorąco zapraszamy zarówno sprzedawców jak i kupujących. Sprawdźcie co ciekawego u nas znajdziecie.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • ścianki Szczelne »

  Działalność firmy Hydrotechnika Gdańsk oparta jest na profesjonalnym prowadzeniu kompleksowych usług związanych z zabezpieczaniem budynków i wykopów. Profesjonalizm oraz fachowość zatrudnionych pracowników i jakość używanych do zabezpieczeń materiałów powoduje, że firma wykonuje zlecenia związane również z zabezpieczaniem budynków zabytkowych m.in. budynków Starego Miasta w Warszawie i samego Zamku Królewskiego. Firma szczególnie preferuje metodę gwoździowania, której skuteczność daje jej dużą popularność i bezpieczeństwo działań przy renowacji budynków.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: