Maszyny Podkategoria: Maszyny

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Wynajem koparek »

  Firma KOPARBUD umożliwia wynajem koparek do konkretnych prac ziemnych. Dysponuje koparką JCB 803 Plus i wywrotką MAN z HDS. KOPARBUD oferuje swoje usługi obszarze województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, a w wyjątkowych sytuacjach na terenie całego kraju. Oferta firmy uwzględnia między innymi: wykopy pod fundamenty, szamba, przydomowe oczyszczalnie i zbiorniki wodne; wyrównanie terenu oraz spedycję gruzu. Zakład trudni się także przewozem materiałów sypkich oraz surowców na europaletach. Dane kontaktowe do zakładu są umieszczone na stronie www.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Części wózki widłowe »

  Renomowana firma Truck Logistics przedstawia swój e-sklep. Asortyment zawiera świetnej jakości części do takich maszyn, jak wózki widłowe. Można tutaj nabyć sprzęty uznanych azjatyckich marek, m.in. Toyota i Mitsubishi. Firma specjalizuje się również w dystrybucji różnego typu akcesoriów do wózków widłowych oraz wypożyczaniu wózków nożycowych. Personel gwarantuje specjalistyczny serwis techniczny towarów. Na witrynie zamieszczono formularz, dzięki któremu można w szybki sposób uzyskać wycenę.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Traki taśmowe producent »

  Masz-Drew już ponad dwadzieścia lat specjalizuje się w produkcji narzędzi i maszyn do obróbki drewna. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawia, że nasze produkty są bardzo cenione zarówno w kraju, jak i za granicą. W ofercie firmy znajdują się traki taśmowe, ostrzałki, pilarki taśmowe oraz wiele innych urządzeń. Wszystkie tworzone przez nas produkty posiadają gwarancję, jednak rzadko się zdarza aby Klient z niej skorzystał, wysoka klasa narzędzi oraz ich niska awaryjność na to nie pozwalają.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Woreczki foliowe »

  Wytrzymałe, pojemne, z wyselekcjonowanych tworzyw. Takie są opakowania foliowe firmy Argra Wrocław. Oferujemy różnego typu formy foliowe. W asortymencie mamy zarówno obszerne fabryczne palety foliowe, ale również przetestowanej formy worki foliowe. Wytwarzamy dodatkowo niezmiernie użyteczne opakowania reklamowe, dla wielu przodujących firm, w celach promowania działalności. Nasze produkty stosuje już bardzo wielu kontrahentów. Cenią nasze folie, za ich kompletne wytwarzanie, dokładną formę i spełnianie wyjątkowych zamówień kontrahentów. Worki LDPE to dobre produkty foliowe, które są jednocześnie nieszkodliwe dla ekologii. Realizują wiele funkcji zarówno industrialnych, jak i gospodarczych. Warto opracować już dzisiaj zamówienie na nasze artykuły. To gwarancja dobrej ceny, za pierwszorzędne artykuły.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Siłowniki hydrauliczne »

  Hydro-Com to działalność której specjalnością jest projektowanie maszyn oraz ich montaż. Hydro-Com tworzy zarówno autorskie pomysły jak i sami jesteśmy wstanie zaprojektować i stworzyć prototyp maszyny, której cel i ergonomia będzie dopasowana do roli jaką oczekuje od niej klient.
  W historii Hydro-Comu zostało już zrealizowane dziesiątki najróżniejszych maszyn, których charakterystyka wiąże się z hydrauliką siłową a ich elementy to zasilacze hydrauliczne. Zapraszamy do kontaktu w celu przybliżenia nam przeznaczenia maszyny jaką chcesz uzyskać, my natomiast w możliwie krótkim czasie zaproponujemy Państwu kosztorys jak i wstępny zarys wyglądu maszyny.


  Hydro-Com
  Partyzancka 82/94
  Pabianice 95-200
  507 808 530
  biuro@hydrocom.pl

  Regon: 471154178
  NIP 7291019656

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laminatory, niszczarki i bindownice »

  Na stronie przedstawiona została firma Fellowes zajmująca się sprzętem biurowym. W ofercie znajdziemy akcesoria komputerowe, takie jak np. podstawy pod monitory. Specjalnością Fellowes są niszczarki, zwłaszcza biurowe, ale także osobiste. Oferta Fellowes obejmuje bindownice umożliwiające bindowanie rozmaitymi technikami. Firma proponuje między innymi urządzenia biurowe do cięcia, takie jak gilotyny. Żeby zwiększyć komfort pracy, firma dostarcza rozmaite praktyczne rozwiązania ergonomiczne. W serwisie odszukać można najbliższy punkt, gdzie dostępne są wspomniane urządzenia.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Parking dla podróżnych lotnisko w mieście Gdańsk »

  Witryna jest prezentacją atrakcyjnej oferty postojowej parkingu Viktoria. Obsługujemy głównie klientów lotniska im. Lecha Wałęsy. Teren placu jest zagrodzony, można się nań dostać przez jedną bramę wjazdową. Oferujemy pięćdziesiąt monitorowanych przez 24 h miejsc postojowych. Organizujemy transport na lotnisko i na parking na obszarze miejscowości Gdańsk. Jednym z naszych plusów jest prywatność, jaką gwarantujemy wszystkim naszym gościom.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kotły parowe »

  Firma BABCOCK WANSON specjalizuje się w dystrybucji kotłów i palników przemysłowych oraz dopalaczy termicznych. W zakres jej działań wchodzi także tworzenie rozwiązań w uzdatnianiu wody i powietrza. Jednymi z koronnych produktów zakładu są kotły parowe. BABCOCK WANSON jako czołowy producent tego towaru zapewnia jego wysoką jakość oraz trwałość. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się kotły parowe płomieniówkowe oraz typu wężownicowego. Więcej informacji umieszczonych jest na stronie www, w zakładce produkty.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki, kruszarki »

  Koszty innowacyjnych maszyn przemysłowych wchodzących w skład produkcji są niezwykle duże, w czasie obecnego zastoju gospodarczego nie wszystkie przedsiębiorstwa są w stanie ponosić tego rodzaju koszty. Nasza firma wychodzi na przeciwko wciąż rosnącemu popytowi na remonty takich używanych w produkcji maszyn przemysłowych. Oferujemy przedsiębiorstwom kapitalne remonty własnych maszyn i urządzeń przemysłowych także dajemy gwarancję na takie wyremontowane przez nasz profesjonalny zespól maszyny. Prócz tego w ofercie naszej firmy znajdą państwo części wymienne do maszyn przemysłowych nowe przesiewacze wibracyjne lub odnawiane.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zawiesia pasowe »

  Przedsiębiorstwo INTERFORK zajmuje się wyposażaniem magazynów, hurtowni oraz zakładów produkcyjnych w sprzęt służący do transportu bliskiego. Asortyment e-sklepu INTERFORK obejmuje szeroki wybór urządzeń w rodzaju wózki paletowe manualne, wózki podnośnikowe oraz wózki platformowe. Do bezpośredniego przenoszenia ciężarów INTERFORK poleca rozmaitego rodzaju zawiesia. Polecane zawiesia łańcuchowe jedno- bądź kilkucięgnowe wykonane zostały z najwyższej klasy łańcucha. Posiadają certyfikat zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa. Dwuwarstwowe poliestrowe zawiesia pasowe charakteryzują się ogromną odpornością na zużycie oraz ogromnym udźwigiem. Dostępne w asortymencie sklepu INTERFORK zawiesia linowe wykonano z lin stalowych ocynkowanych. Używa się ich podczas przenoszenia elementów ze stali oraz betonu.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie elektryczne »

  Inżynieria która w ostatnim czasie poszła nad wyraz do przodu, zezwala nam wykorzystywać nowoczesne wyjścia w naszych domach, w przemyśle i w wielu innych miejscach. Nasza firma zajmuje się zakładaniem instalacji grzewczych w domach, we wnętrzach na przykład w parkietach. Ze względu na uniwersalność naszych artykułów jest dozwolone je montować w przeróżnych miejscach takich jak podjazdy do posesji, całe uliczki, są to systemy antyoblodzeniowe. Ogrzewamy kościoły i rozmaite olbrzymie budowle. stosujemy kable grzewcze.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania transportowe najwyższej jakości »

  Cortez Sp. z o. o. pomaga firmom produkcyjnym zabezpieczyć towary w dziale logistycznym. Oferujemy usługę pakowania maszyn i urządzeń do transportu drogowego, lotniczego i morskiego włącznie z zabezpieczeniem antykorozyjnym na czas transportu i magazynowania. Produkujemy opakowania drewniane z certyfikatem fitosanitarnym zgodnym z ISPM15, opakowania drewniane transportowe do samodzielnego montażu oraz wielkogabarytowe skrzynie przeznaczone do pakowania na miejscu u klienta.
  Ponadto w swojej ofercie posiadamy: - Folia VCI- Folia aluminiowa- Folia bąbelkowa- Folia Stretch- Pochłaniacze wilgoci- Czujniki wstrząsu i przechyłu- Skrzynie- Palety, podesty- Drewno fitosanitarne i tartaczne- Folia przeciwpyłowa- Taśma stalowa zimnowalcowana- usługa ciecia laserem. Firma zajmuje się sprzedażą wyrobów hutniczych:- blach ocynkowanych, malowanych, w kręgach, w arkuszach,- blach grubych, - blach jakościowych- Blach płaskich- profili

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • sprężarki »

  Fabrykujemy, sprzedajemy i usprawniamy takie maszyny jak sprężarki, osuszacze i inne maszyny techniczne, które służą do przygotowywania powietrza. Staramy się by nasze wytwory i usługi były na niesłychanie wysokim poziomie, ponieważ jest dla nas nader ważkie usatysfakcjonowanie naszych Klientów. Kompletna oferta naszych usług i produktów technicznych odnajduje się na naszej stronie będącej w internecie. Zapraszamy na witrynę i do współpracy z naszą organizacją.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przemysł spożywczy »

  Aktualności ze świata przemysłu odszukasz w portalu art-tech.com.pl. Stwierdź w jakiej kondycji jest polski przemysł paliwowo-energetyczny jak i spożywczy i dlaczego znowu drożeje stal, różny metal i części z nich robione. Dziel się dopiskami plus odczytuj wzmianki miłośników i konstruktorów.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prasy krawędziowe »

  Firma Quinto działa również na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Swoją ofertę kierujemy do firm, które prowadzą działalność w przemysłem wydobywczym, przemysłem chemicznym, energetyką, wzbogacaniem kopalin, przemysłem metalowym oraz spożywczym. Wytwarzamy takie urządzenia, jak czujniki przepływu cieczy, filtry, pompy pneumatyczne a także automatyczne urządzenia gaszące. Wytwarzamy także konstrukcje stalowe: zbiorniki, rurociągi, systemy kontenerowe. Jesteśmy prężnie działającą firmą. Przedstawiamy produkty zrobione z najlepszej jakości budulców. Zdobyliśmy uznanie znacznej rzeszy klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasza strona internetowa: www.quinto.pl

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koparka świdnicaa »

  Chcesz wynająć ładowarko koparkę? Musisz wiedzieć, że taki wynajem koparki Świdnica oferowane są przez naszą firmę! Znajdziesz jej możliwości właściwie na naszykowanej stronie internetowej. To właściwie tego typu propozycje jak koparka świdnica lub również koparko ładowarka Świdnica przedstawiają tobie wykonanie różnego typu usług. Takie wynajem koparko ładowarki Świdnica proponowane są w korzystnych warunkach a również atrakcyjnych dla was stawkach! Zdecydowanie więc zajrzyj na naszą stronę www już teraz i skorzystać z możliwości które naszykowaliśmy dla ciebie a którymi są usługi koparko ładowarką Świdnica!

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wysokiej jakości windy osobowe »

  Prywatna firma Igel Project na reklamowanej stronie www przedstawia swoją ofertę produktową. Polecamy możliwość zamówienia towaru przez naszą stronę internetową. Pragniemy, aby nasi klienci doświadczyli współpracy w przyjaznej atmosferze. Naszą specjalizacją są windy osobowe oraz windy towarowe wykonywane ze stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdują się także rzetelnie wykonane konstrukcje stalowe dla budownictwa. Do dostępnych usług ostatnio dodaliśmy renowacje kabin oraz ramy przeciwwagi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poprzez portal internetowy naszej firmy.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne »

  Podstawowym profilem działalności naszej firmy jest sprzedaż kas i drukarek fiskalnych. Mamy w ofercie kasy fiskalne dopuszczone do użytku przez Ministerstwo Finansów. Nasz asortyment obejmuje urządzenia znanych i cenionych producentów. Oferujemy duży wachlarz produktów dostępnych w różnych kategoriach cenowych. Służymy Państwu fachową pomocą w zakresie wyboru adekwatnego urządzenia. Dystrybuujemy urządzenia charakteryzujące się niezawodnością i estetycznym wyglądem. Zapewniamy satysfakcjonującą współpracę popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • baterie słoneczne »

  Oferujemy baterie słoneczne wysokiej jakości w dobrej cenie. Oferowane przez nas baterie słoneczne pozwolą zaoszczędzić na rachunkach za prąd i sprawią, że twój dom będzie posiadał nowoczesny system pozyskiwania darmowej i czystej energii, dzięki temu na pewno stanie się on bardziej ekologiczny. Baterie słoneczne to też niezależność., podczas awarii czy odłączeń prądu w czasie dnia. Mając własne baterie słoneczne nie będziesz już musiał się martwić o zawartość lodówki czy rwać włosy z głowy z powodu braku możliwości włączenia komputera, czy ciemności w łazience. Promienie słoneczne to najczystsza forma energii, która już teraz może zagościć w twoim domu na dobre.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa pralek »

  Na polecanej stronie zamieszczono propozycję Krajowego Centrum Serwisu. Zlecenia z zakresu naprawa pralek można u nas rejestrować 24 godziny na dobę. Szczegółowe dane o usługach zostały opublikowane na witrynie www.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny

Najnowsze wiadomości:

Maszyny - nowa strona:

Adres: