Maszyny Podkategoria: Maszyny

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Łańcuch rolkowy »

  Nie wiesz, czym jest intertrade.sklep.pl? Intertrade.sklep.pl to sklep, który ma w swoim katalogu między innymi łańcuch napędowy, łańcuch rolkowy jak również łoża silnikowe. Firma współpracuje z kilkoma producentami, posiada ogromne stany magazynowe, a także oferuje bezkonkurencyjne ceny. Intertrade proponuje swoim klientom też dobór przekładni pasowych jak również możliwość zakupu przyrządów do pomiaru osiowości kół oraz właściwego naciągu pasów. Intertrade proponuje klientom atrakcyjne promocje przy większych zamówieniach. Transport zamówionych artykułów jest realizowany za pośrednictwem firmy kurierskiej w ciągu 1-2 dni. Koszt przetransportowania towaru jest uzależniony od wagi przesyłki jak również sposobu płatności. Intertrade.sklep.pl to najlepszy wybór na rynku.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Równiarka »

  Jeśli interesuje was zakup maszyn budowlanych powinieneś wiedzieć, że nasza firma specjalizuje się w sprzedaży sprzętu takiego rodzaju jak maszyny drogowe, albo też maszyny budowlane używane. Tego typu używane maszyny drogowe gwarantowane są na sprzedaż lecz i też oferowane są przez naszą firmę. Odszukasz w naszej firmie ofertach nie tylko ł34 jednak i również mnóstwo innych. Wszelkie maszyny są korzystne pod względem warunków jak i również spełniają wszystkie wymagania Unii Europejskiej, dzięki czemu śmiało warto sobie na ich zakup pozwolić.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja gablot »

  Nasza firma oferuje Państwu olbrzymi asortyment gablot tudzież witryn zewnętrznych, łączących solidność wykonania z zaawansowaną stylistyką. Jeżeli zależy Państwu na wyeksponowaniu ważkich informacji na zewnątrz budynku ewentualnie zareklamowaniu swoich produktów, usług lub wydarzeń np. kulturalnych czy sportowych - nasze gabloty zewnętrzne będą niezastąpione. Dostarczamy również gabloty wewnętrzne, takie jak niezmiernie nowoczesnego typu gablota ekspozycyjna, która może służyć do ekspozycji rozlicznych wiadomości, plakatów, zdjęć tudzież reklam.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Autoklaw »

  SPOMASZ Pleszew produkuje urządzenia dla szeroko pojętego przemysłu spożywczego. Ważne miejsce w ofercie fabryki zajmuje autoklaw, np. poziomy. Specjalnością firmy jest między innymi branża cukiernicza czy owocowo-warzywcza. W ofercie znajdują się dość uniwersalne urządzenia, np. do sterylizowania. SPOMASZ Pleszew posiada szeroki asortyment różnego rodzaju zbiorników. Fabryka ta zajmuje się eksportem swoich wyrobów zagranicę, np. do Francji. W dodatku firma SPOMASZ Pleszew oferuje spawanie stali i inne usługi.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ładowarki »

  W ofercie naszej firmy znajdują się zarówno koparki własnej produkcji, jak również koparki i koparko-ładowarki marki HIDROMEK, ładowarki kołowe LIUGONG, miniładowarki WAY INDUSTRY oraz maszyny do przeładunku TEREX FUCHS. Uzupełnieniem oferty maszyn budowlanych są urządzenia i narzędzia specjalistyczne firmy POQUTEC (młoty wyburzeniowe, szczęki krusząco-tnące) oraz wózki widłowe BAOLI. W ofercie naszej firmy znajdują się zarówno koparki własnej produkcji, jak również koparki i koparko-ładowarki marki HIDROMEK, ładowarki kołowe LIUGONG, miniładowarki WAY INDUSTRY oraz maszyny do przeładunku TEREX FUCHS. Uzupełnieniem oferty maszyn budowlanych są urządzenia i narzędzia specjalistyczne firmy POQUTEC (młoty wyburzeniowe, szczęki krusząco-tnące) oraz wózki widłowe BAOLI.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kruszenie »

  Działalność Doltech to firma, która funkcjonuje od 1995 roku, specjalizujemy się głównie przemysłem ciężkim. Motorem napędowym Doltechu jest zbudowanie oferty, w której znajdzie się maszyny dla każdej gałęzi budownictwa, górnictwa, recyklingu i innych gałęzi przemysłu. W chwili obecnej możemy pochwalić się ciekawą ofertę, którą stanowią urządzenia służące do kruszenia, rozdrabniania(młoty hydrauliczne), maszyny mobilne czy urządzenia do cementowni.
  Obszerna oferta połączona z autopsją pracowników jak i osób zarządzających firmą sprawiają iż możemy zaproponować naszym klientom bardzo ciekawe ceny a jakość otrzymanych urządzeń jest doskonała. Zapraszamy do odwiedzin naszej firmy oraz życzymy udanych zakupów.

  MRC Doltech Sp. z o.o.
  ul.Buforowa 4D
  52-131 Wrocław
  +48 71 336 87 09
  doltech@doltech.com.pl

  NIP: 783-10-07-787
  REGON: 630364013

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki|Przenośniki taśmowe »

  Firma Rema Pol ll Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym serwisem transportu przenośnikowego, przede wszystkim łączeniem taśm i gumowaniem bębnów. Usługi realizowane są szczególnie w górnictwie podziemnym jak też odkrywkowym przez profesjonalnych wulkanizatorów. Firma oferuje sprzedaż taśmociągów budowlanych, przejezdnych oraz stacjonarnych oraz taśmy przenośnikowe. Firma poleca swoim odbiorcom kompleksową obsługę taśmociągu, jak też łączenie jak też naprawę wszelkiego rodzaju taśm, gumowanie bębnów i krążników przenośnikowych okładzinami. Na tej stronie internetowej możemy poczytać o systemach klejenia, systemach czyszczenia taśm przenośnikowych, problemach z przywieraniem urobku a także o ochronie przed wycieraniem. Na tej witrynie są udostępnione referencje firmy. Rema Pol ll Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 roku.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • witryny chłodnicze, witryny cukiernicze »

  Witamy wszystkich serdecznie. Jesteśmy fabrycznym punktem sprzedaży urządzeń chłodniczych produkcji Igloo. Oferujemy pełną gamę urządzeń tego producentach w jego fabrycznych cenach. Lady chłodnicze wyprodukowane przez Igloo są sprzedawane w całej Europie i cieszą się coraz większą popularnością dzięki bardzo dobrym opiniom zadowolonych Klientów. Lata doświadczeń i uważne wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów pozwoliły stworzyć pełną gamę urządzeń chłodniczych, które spełnią nawet bardzo specyficzne wymagania. Bardzo szeroka gama różnego rodzaju wykończeń każdego wręcz modelu urządzenia daje wręcz niewyczerpane możliwości aranżacji lokalów gastronomicznych i sklepów w czym oczywiście również możemy państwu pomóc i zaprojektować atrakcyjny i niekosztowny lokal przyciągający Klientów swą dopasowaną do charakteru lokalu formą i atrakcyjnym wyglądem.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • lady chłodnicze »

  Lady chłodnicze najwyższej jakości firmy DB Raineri i Orion z królestwa lodów Włoch. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firm DB Raineri i Orion. Oferujemy pełną gamę produktów. Obsługę i doradztwo ekspertów. Serwis 24h w całej Polsce. Nasze witryny to pełna gama produktów do ekspozycji ciast i lodów włoskiej firmy FB, będącej niekwestionowanym liderem w swej branży na świecie - lady chłodnicze. Lady chłodnicze firmy FB pozwalają na wyjątkowo efektowną ekspozycję ciast i lodów, charakteryzują się stałymi warunkami w komorze, co pozwala na przechowywanie tzw. gór lodowych. Jakość użytych materiałów z których są wykonane witryny oraz rozwiązania technologiczne gwarantują pewność eksploatacji i niezawodność tych urządzeń. Niezawodny system chłodzenia, solidna konstrukcja, oraz niespotykane wzornictwo.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent środków czystości »

  Gubchem jest producentem bogatej gamy produktów pomocnych w utrzymaniu czystości. W swojej ofercie Gubchem posiada środki czyszczące, środki do dezynfekcji jak równierz czyszczące urządzenia przemysłowe. Poza popularnymi środkami czystości, lepszych efektów nadają się środki dezynfekcyjne. Urządzenia czyszczące wykorzystywane są głównie przez firmy sprzątające, ale również przez prywatnych użytkowników. Wybór maszyn czyszczących w Gubchem jest szeroki. W ofercie znajdują sie między innymi zmywarki do posadzek, szorowarki.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • wózki widłowe używane »

  Jakościowe, solidne, trwałe i w intratnej cenie – wynajem wózków widłowych. Techniczny sprzęt godny posiadania, czołowe firmy na rynku branżowym. oferowane przez naszą firmę wózki widłowe zapewniają naszym nabywcom sto procent satysfakcji. Jednostki magazynowe, handlowe, logistyczne, a także firmy produkcyjne i transportowe to właśnie dla tych przedsiębiorstw została stworzona ta intratna oferta – wynajem wózków widłowych. Korzystającym z naszych usług wynajem wózków widłowych świadczymy pełną obsługę serwisową – począwszy od napraw po dostawę a także reperację baterii specjalistycznych.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczna strona »

  Ekosurowce.pl to nowoczesny blog o nauce jaką jest ekologia. Serwis dotyka tematyki dbania o środowisko naturalne w jakim żyjemy. Serwis został podzielony na kategorie dzięki czemu przeglądanie jest szybkie i wygodne. Znajdziesz tu działy :Biologia, Ekofauna, Ekoflora, Ekologia, Energia, Świat zwierząt a w przyszłości zostaną dopisane kolejne działy. Ponieważ nauka jaką jest Ekologia dynamicznie się rozwija, będziemy się starać jak najczęściej aktualizować nasz blog. Zapraszamy do lektury!

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • kolektory słoneczne »

  Kolektory słoneczne nowej generacji, wysokiej jakości i w dobrej cenie. Kolektory słoneczne to już można powiedzieć stały element naszego krajobrazu i można je zobaczyć na wielu dachach domów w całej Polsce, bo któż by nie chciał za darmo ciepłej wody czy ogrzewania. Dzięki instalacji nowoczesnych kolektorów słonecznych będziesz miał szanse cieszyć się darmową energią słoneczną, i na co dzień z niej korzystać. Kolektory słoneczne to również wspaniała propozycja dla spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot. To wspaniała ekologiczna inwestycja, na którą można otrzymać dotację. Pomożemy państwu dobrać optymalny zestaw kolektorów słonecznych do waszych budynków i potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Valmet »

  Świat techniki jest bardzo ważny z punktu widzenia dostępności poszczególnych urządzeń. Koniecznie trzeba dodać, że także dostęp do części zamiennych ma kluczowe znaczenie. Niewielu sprzedawców jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę. Inaczej jest w przypadku firmy, której stronę prezentujemy. Tutaj można kupić praktycznie wszystko. Części do takich maszyn i wózki widłowe takie jak Valmet, Manitou, Hyster, Sisu, Rocla. Trzeba zauważyć, że jakość tego rodzaju sprzętu jest rewelacyjna. Co więcej można go nabyć po atrakcyjnych cenach. Warto skorzystać z usług tego sprzedawcy.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylatory »

  Konwektor Śląsk to najbardziej znany dystrybutor na Polskę Południową wentylatorów przeciwwybuchowych, promieniowych, bębnowych, nagrzewnic wodnych, wymienników, urządzeń grzewczo-wentylacyjnych i tym podobnych urządzeń. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów. Naszą ofertę kierujemy do odbiorców przemysłowych oraz indywidualnych. Dajemy gwarancję na wysoką jakość i trwałość naszych tworzyw. Jesteśmy firmą terminową, wszystkie powierzone nam zadania realizujemy zgodnie z ustalonym najpierw czasem. Gwarantujemy naszym klientom dogodne warunki handlowe. Zapewniamy bardzo korzystne rabaty upusty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy: www.konwektorslask.pl.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Analizatory spalin »

  Arconanalizatory.pl to urządzenia, które służą do pomiaru ilości, jak też jakości produktów spalania. Arconanalizatory.pl oceniają sprawność spalania, jak również emisję zanieczyszczeń. Jednym z takich analizatorów spalin jest ARCON OLIVER K-4500. Służy on do pomiaru składu spalin silników z zapłonem iskrowym. Ten analizator znakomicie mierzy HC, jak również oblicza Lambdę w zależności od rodzaju paliwa. Takie arconanalizatory.pl mają w posiadaniu trzy tryby wyświetlania wyników na ekranie: słupkowy, cyfrowy, liniowy, możliwość rejestracji pomiarów w czasie, porównania ich na ekranie, jak również wydruk. Acronanalizatory.pl zapamiętują wyniki pomiarów w swojej pamięci. Mamy możliwość następnie do nich wrócić. Czas nagrzewania takiego analizatora spalin wynosi 4 minuty.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent ssaków »

  Jesteśmy pionierem wśród fabrykantów ssaków medycznych, pomp próżniowych i laboratoryjnych i rozmaitych akcesoriów medycznych, jakich używa się w bardzo wielu placówkach medycznych, w szczególności w gabinetach dentystycznych, salach operacyjnych, jak i w domach opieki. Nasze towary są wysokiej jakości i w nadzwyczaj przystępnej cenie, stąd nasza podaż jest nad wyraz interesująca. Zaopatrujemy mnóstwo różnych punktów medycznych w całej polsce. Nad przebiegiem produkcji czuwają wykwalifikowani eksperci.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Części wózki widłowe »

  Renomowana firma Truck Logistics przedstawia swój e-sklep. Asortyment zawiera świetnej jakości części do takich maszyn, jak wózki widłowe. Można tutaj nabyć sprzęty uznanych azjatyckich marek, m.in. Toyota i Mitsubishi. Firma specjalizuje się również w dystrybucji różnego typu akcesoriów do wózków widłowych oraz wypożyczaniu wózków nożycowych. Personel gwarantuje specjalistyczny serwis techniczny towarów. Na witrynie zamieszczono formularz, dzięki któremu można w szybki sposób uzyskać wycenę.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laminatory, niszczarki i bindownice »

  Na stronie przedstawiona została firma Fellowes zajmująca się sprzętem biurowym. W ofercie znajdziemy akcesoria komputerowe, takie jak np. podstawy pod monitory. Specjalnością Fellowes są niszczarki, zwłaszcza biurowe, ale także osobiste. Oferta Fellowes obejmuje bindownice umożliwiające bindowanie rozmaitymi technikami. Firma proponuje między innymi urządzenia biurowe do cięcia, takie jak gilotyny. Żeby zwiększyć komfort pracy, firma dostarcza rozmaite praktyczne rozwiązania ergonomiczne. W serwisie odszukać można najbliższy punkt, gdzie dostępne są wspomniane urządzenia.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Parking dla podróżnych lotnisko w mieście Gdańsk »

  Witryna jest prezentacją atrakcyjnej oferty postojowej parkingu Viktoria. Obsługujemy głównie klientów lotniska im. Lecha Wałęsy. Teren placu jest zagrodzony, można się nań dostać przez jedną bramę wjazdową. Oferujemy pięćdziesiąt monitorowanych przez 24 h miejsc postojowych. Organizujemy transport na lotnisko i na parking na obszarze miejscowości Gdańsk. Jednym z naszych plusów jest prywatność, jaką gwarantujemy wszystkim naszym gościom.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny

ekologia (2)

Najnowsze wiadomości:

Maszyny - nowa strona:

Adres: