krata wema

krata wema Posiadamy wielki wybór proponowanych produktów. Stany magazynowe są na bieżąco uzupełniane. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, oraz do kontaktu z naszym biurem handlowym gdzie bezpośrednio można złożyć zlecenie. Możliwość przyrządzenia krat pomostowych, stopni schodowych, skrętnych, zabiegowych i podestów podług własnego wzoru. Termin dostawy krat oraz stopni z magazynu (standardowe rozmiary to 48 h od momentu złożenia zamówienia, a na kraty i stopnie o nietypowych rozmiarach to około 10-14 dni) Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cen.

Szczegóły strony www.kratawema.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kratawema.pl:

krata wema

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Solidna firma outsourcingowa »

  Firma Rkinvest wywodzi się z rynku finansowego i deweloperskiego. Duży wkład naszej pracy dotyczy inwestycji w nieruchomości . Udało nam się zdobyć doświadczenie wykonując duże zlecenia. Do pracy podchodzimy profesjonalnie i z wykorzystaniem najnowszych trendów . Aby funkcjonować wydajniej angażujemy się w outsourcing. Takie działanie polega na zlecaniu działalności, która nie jest podstawową dziedziną przedsiębiorstwa, innym wyspecjalizowanym firmom. Udało nam się zorganizować wraz z firmami roeco oraz rotal grupę outsourcingową. Nasza oferta rozszerzył się o specjalizacje roeco outsourcing jak: obsługa placów składowych czy rotal outsourcing: serwis bocznic kolejowych. Współpracujemy w ramach outsourcingu z przepalaczami, operatorami prasonożyc, operatorami ładowarki. Mądra strategia outsourcingowa pozwala nam na poprawienie wydajności i lepsze zarządzanie pracownikami.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie budynków »

  Każdy myśli o tym, by zatrzymać się w ślicznym zakątku. I wypróbowanym, a więc na terenie gdzie nie występują wstrząsy tektoniczne, erupcje wulkanów i podtopienie. Jeśli chodzi o przywołane klęski właściwie nie pojawiają się w obrębie Polski, to niestety, ale nawet w miejscach nie określanych jako rejony zalewowe, pojawiają się wiosenne podtopienia. Osuszanie budynków powinno zlikwidować nieprzyjemne następstwa kilkutygodniowej obecności wody w wnętrzach piwnicznych, a także przestarzałych rynien. Jakie to skutki, wie każdy. Wilgoć sporadycznie zostaje niezaobserwowana. Nawet jeśli wyłoniła się w ledwo widocznym miejscu, prędzej czy później jej odbierający świadomość fetor pobudzi nasze drażliwe nozdrza. Aczkolwiek osuszanie budynków jest przeprowadzane nie tylko dla estetyki i usunięcia dławiącego swądu grobowca. Wilgoć jest wroga dla ludzkiego wigoru, ponieważ grzyby mogą powodować wiele schorzeń. Prócz tego mają nieprzyjemną skłonność do zajmowania coraz to nowych powierzchni, w tym mebli, a nawet ubrań. W takim lokum po prostu nie da się mieszkać. A wilgoć nie jak zły sen. To zdradliwa poczwara. Osuszanie budynków może wskrzesić właściwy porządek lub świeżość lokalu. Koszty ogrzewania bezsprzecznie zmniejszą się, a blok mieszkalny będzie miał zagwarantowany dłuższy żywot. Im wcześniej podejmiemy decyzję w tej kwestii, tym lepiej i dla naszego zdrowia i dla naszej kieszeni.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • EPDM »

  Promowana firma należy do szwedzkiej grupy Nordic Waterproofing AB. Jest specjalistą w produkcji i dystrybucji nowoczesnych technologii hydroizolacyjnych, które wykorzystywane są w: ogrodach dachowych, tarasach czy zbiornikach wodnych. Oferta zawiera różnego rodzaju, niezwykle trwałe membrany:kubełkowe, EPDM, TPO. Za sprawą polimerowych technologii oraz stale szkolonej kadrze przedsiębiorstwo zapewnia wysokiej jakości artykuły, odpowiednie do surowego klimatu w Polsce. Siedziba Nordic Waterproofing Sp. z o. o. znajduje się w Łodzi.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: