Kostka granitowa

Kostka granitowa Firma "JARGOT-GRANIT" S.C to producent kostki granitowej z granitu strzegomskiego oraz z granitu szwedzkiego. Kostki granitowe stosowane są w budownictwie lądowym od bardzo dawna. Obecna technologia wytwarzania części surowo łupanych pozwala na szerokie użycie i zaspokojenie wszystkich oczekiwań klienta. Firma "JARGOT-GRANIT" S.C produkuje kostkę która ma wymiary: 4/6, 7/9, 8/10, 15/17 oraz 15/17/8. W ofercie znaleźć można także: kamień murowy 20x20x40, kamień murowy 10x20x40, opornik surowo łupany oraz kamień łamany.
Dużym plusem naszej firmy jest własny transport (czyli wywrotka 25 t), jak również współpraca z firmami spedycyjnymi, po to, aby zmiejszyć koszty transportu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Szczegóły strony www.jargotgranit.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.jargotgranit.pl:

Kostka granitowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Montaż rusztowania, wynajem rusztowania »

  Monter Rusztowania oferuje specjalistyczne akcesoria budowlane: dźwigary, sklejka, zacieraczki do betonu, ogrodzenia budowlane. W naszej ofercie znajduje się również wynajem rusztowania i wynajem szalunków. Nasi fachowcy oferują również montaż rusztowania u Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do zakupu naszych produktów. W sprzedaży posiadamy również rusztowania budowlane i szalunki. Oferowane przez nas sprzęty budowlane spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i standardy jakości. Dzięki temu są wyjątkowym atutem dla firm budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyprzedaż materiałów budowlanych »

  W większości z pewnością świetnie wiemy jak istotne w teraźniejszych czasach są materiały budowlane. Ludzie systematycznie się budują i budować będą. W tym celu powstał właśnie nasz portal. Zasadniczym jego zadaniem jest ułatwienie sprzedaży firmom, którym materiał przede wszystkim po sezonie zalega na stanie. Dzięki naszemu portalowi mogą oni wystawić tego typu materiały budowlane u nas w serwisie i je sprzedać. Dodatkowo na portalu naszym posiadamy trochę materiałów na wyprzedaży w naprawdę korzystnych cenach. Odkryć możecie między innymi takie surowce u nas jak płytki klinkierowe czy cegły klinierowe. Gorąco zapraszamy zarówno sprzedawców jak i kupujących. Sprawdźcie co ciekawego u nas znajdziecie.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Łódź »

  Zajmujemy się profesjonalna i kompleksową obsługą wspólnot mieszkaniowych. Jesteśmy świadomi, że praca Zarządcy nieruchomości to praca na zlecenie Zarządów wspólnot mieszkaniowych, którzy podejmują istotne decyzje dotyczące nieruchomości. W naszych działaniach stawiamy na dobrą komunikacje z naszymi zleceniodawcami. Nie podejmujemy decyzji bez konsultacji ze współwłaścicielami nieruchomości. Jako Zarządca dostarczamy niezbędnych informacji, aby podjęte ustalenia były optymalne dla nieruchomości. Serdecznie zapraszamy - Ad-Ministro, zarządzanie i administrowanie nieruchomosciami, ul. Gorkiego 69/10, 92-518 Łódź.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: