Granit Krosno Odrz

Granit Krosno Odrz Firma budowlana z z ziemi lubuskiej jest jedną z firm lepiej wykonujących swoje usługi na powiatu krośnieńskiego. Układanie kostki jest bardzo ważne w budownictwie, gdyż od tego zależy końcowy efekt naszych domków i zagospodarowania ogrodów. Ta firma budowlana PPU Krosbud jest jedną z nowocześniejszych firm działających w branży brukarskiej. Mamy sporą ilość umiejętności a także sporo wykonanych prac budowlanych. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług układania kostki.

Szczegóły strony ppukrosbud.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę ppukrosbud.pl:

Granit Krosno Odrz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tkaniny filtracyjne »

  Firma Gwarant-Eko produkuje wszelkiego typu wkłady do urządzeń odpylających, takie jak: filtry do klimatyzacji, filtry do wentylacji, kompensatory, rękawy filtracyjne, tkaniny filtracyjne, worki filtracyjne, włókniny filtracyjne, włókniny poliestrowe, włókniny polipropylenowe. Firma stawia sobie jako kluczowy cel dalszy dynamiczny rozkwit na rynku produkcji wszelkiego typu rękawów filtracyjnych, dążąc do tego aby powietrze naokoło największych zakładów przemysłowych świadczyło o naszej wspólnej trosce o środowisko.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie »

  Firma Novex powstała w 1993 roku w Cieszynie. Zajmujemy się sprzedażą i profesjonalnym montażem najwyższej jakości drzwi. Naszą dodatkową aktywnością jest osuszanie bydynków, oraz osuszanie ścian.

  Wykorzystywana technika osuszania ścian i budynków polega na wykorzystaniu zjawiska elektroosmozy. Urządzenie osuszające nie ingeruje mechanicznie w strukturę materiału. Fale elektromagnetyczne powodują powstanie odwróconego zjawiska elektroosmozy. W wyniku opisanego zjawiska zatrzymany jest proces podciągania wody do góry przez kapilary muru. Następuje suszenie pomieszczenia.

  Po całkowitym osuszeniu obiektu urządzenie nadal pracuje pełniąc rolę izolacji pionowej jak i poziomej zapobiegając kolejnemu zawilgoceniu budynku. Urządzenie pobiera minimalną ilość energii elektrycznej, gdzie koszt eksploatacji wynosi około 1 zł miesięcznie.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płyty Drogowe »

  Jesteśmy kompetentnym producentem artykułów budowniczych z betonu. Nasze wyroby w tym momencie odnajdują się na wielu drogach, chodnikach, podjazdach i parkingach. Pośród własnych wyrobów odnajdują się pomiędzy innymi kręgi betonowe, kostka brukowa, krawężniki, bloczki i płyty betonowe oraz mnóstwo odrębnych towarów z betonu. Do wytwórczości używamy najnowocześniejsze technologie i świetne jakościowo materiały, a ponad procesem wytwórczości stale czuwają doświadczeni inżynierowie, którzy dbają o utrzymanie wszelkich parametrów oraz cech, na jakich zależy naszym odbiorcom.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: