Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Środki do czyszczenia szkła »

  Biznes Sant-Tech oferuje Państwu wyspecjalizowane urządzenia służące do obróbki strumieniowo-ściernej. Z naszych usług korzystają nabywcy rozmaitych branż, m.in. zakłady ślusarskie, szklarskie, obróbki metali, odlewnie, a oprócz tego korporacji kamieniarskie. Oferujemy również szeroki wybór wypasioną sprzętu, m.in. piaskarki, cyklony, naświetlarki UV, urządzenia peryferyjne i inne przyrządy.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śmieciarki zabawki »

  Trzeba przyznać, że we współczesnych czasach maluchy są w stanie posiadać w zasadzie wszystko co chcą, jako że sklepy są aż przepełnione różnego rodzaju wyrobami. Producenci doskonale wiedzą, że dzisiejsi rodzice są niezmiernie dużo w stanie zrobić dla swoich pociech i wykorzystują ten fakt, do sprzedaży swoich wytworów. Bardzo dużą popularnością odznaczają się zabawki wader, jako że nie dość, że dla dziecka są wielce atrakcyjne, to do tego bezpieczne. Tak samo jest jeśli chodzi o tak samo jak często wybierane zabawki zoob. Są to przede wszystkim zabawki, które są dla dziecka niezmiernie rozwijające i uczące, z tej przyczyny również zoob zabawki są też często kupowane przez rodziców. Przede wszystkim ogromnie znaczącym powodzeniem mogą się poszczycić zabawki edukacyjne, jak zabawki collecta. Każdy rozważny rodzic, który dba o zdrowie i rozkwit swojego malucha powinien dawać mu właśnie taki rodzaj zabawek, jako że collecta zabawki powodują, że dziecko na pewno będzie się bawiło z pozytywnymi skutkami dla siebie, rozwijając swoje zdolności manualne, również logicznego myślenia. Maluchy spędzają codziennie tyle czasu na zabawie, że rodzice powinni zwracać uwagę na to, jakie zabawki dają swoim dzieciom i starać się dzięki temu, by ich zabawa nie była wyłącznie czasem zmarnotrawionym, ale również by miała dla nich wielce dobre korzyści, które zaowocują w przyszłości, niezmiernie szybkim tempem rozwoju.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rynny Poznań »

  Kolmax zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości  pokryć dachowych z pomocą takich tworzyw, jak dachówka cementowa, dachówka ceramiczna oraz blachodachówka.  Inwestycja w naszej interesie, to inwestycja na bardzo długie lata. Blachodachówka jest silnym tworzywem, który nadaje się do każdego rodzaju budynków, od domów począwszy, poprzez wielkie hale, na budynkach gospodarczych kończąc. Wykonana jest z blachy dwustronnie ocynkowanej, a następnie powleczonej kilkoma warstwami lakieru, co gwarantuje jej trwałość a także niezawodność.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki na szambo. »

  Zrobiono szalenie ciekawą propozycję dla odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw, w ramach której można zakupić dla siebie produkty o najlepszej jakości takie jak: zbiorniki na [szambo, gnojniki a także przepompownie i oczyszczalnie. Poza tym w ciągłej sprzedaży są takie artykuły, jak szamba ekologiczne oraz szamba betonowe. Koszt takich artykułów jest zróżnicowana. Wytwórcy oferują niezwykle dużo interesujących produktów I dodatków oraz upustów wszystkim zainteresowanym. Powinno się więc z tego skorzystać. Doświadczenie producentów pozwala na kupno produktów o dobrej jakości.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory Domowe »

  Na gorące dni proponujemy klimatyzatory ścienne, przenośne, pokojowe, domowe, sufitowe, kasetonowe. Instalacje wykonujemy zarówno w pojedynczych pomieszczeniach jak i w kilkudziesięciu pomieszczeniach w układzie centralnym. Posiadamy w swojej ofercie najczęściej stosowane klimatyzatory takich firm jak LG oraz GREE. Na wszystkie urządzenia posiadamy certyfikaty oraz atesty producenta co pozwala się cieszyć wysoką jakością wykonywanych przez Nas usług. Klimatyzatory cieszą się coraz większą popularnością w firmach, biurach oraz w domach prywatnych. Dzięki naszej stronie internetowej dowiesz się wszystkich informacji które pomogą Ci w wyborze ogrzewania swojego domu, czy biura. Decydując się na nasze usługi masz pewność, że otrzymasz nie tylko najlepszy sprzęt, ale także fachową poradę i pomoc.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • opakowania próżniowe »

  Projektujemy folie opakowaniowe za pomocą najnowocześniejszych technice produkcyjnych. W innowacyjnym i szczodrze wyposażonym laboratorium mamy możliwość wykonywania symulacji parametrów produkcyjnych również testowania właściwości opakowań. Nasze opakowania elastyczne są tworzone jeno za sprawą klejów bezrozpuszczalnikowych. Na życzenie klientów jesteśmy w stanie ściśle sprawdzać poszczególne parametry naszych wyrobów. Podstawowym misją jest dla nas całkowite ofiarność oczekiwaniom naszych Klientów oraz zadowolenie z opracowywania rozwiązań dostosowanych aż do wymagań Nabywców za sprawą bliskiej współpracy. Priorytetowym zadaniem jest na rzecz nas całkowite oddanie oczekiwaniom naszych Kontrahentów również ukontentowanie spośród opracowywania rozwiązań dostosowanych do potrzeb Nabywców z wykorzystaniem bliskiej współpracy.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy szkieletowe »

  Pracownia PRO-EKO-ART oferuje realizację usług zamówień z dziedziny domy drewniane – projekt i budowa. Wysokiej klasy domy energooszczędne oferowane są w kilku wersjach: stan surowy, standard deweloperski czy wersja nadająca się już do zamieszkania. PRO-EKO-ART gwarantuje niskie koszty budowy czy użytkowania oraz ekologiczne rozwiązania konstrukcyjne. Propozycje takie jak rekuperator albo mostki termiczne znacznie obniżą koszty związane z ogrzaniem obiektu.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Łódź »

  Zajmujemy się profesjonalna i kompleksową obsługą wspólnot mieszkaniowych. Jesteśmy świadomi, że praca Zarządcy nieruchomości to praca na zlecenie Zarządów wspólnot mieszkaniowych, którzy podejmują istotne decyzje dotyczące nieruchomości. W naszych działaniach stawiamy na dobrą komunikacje z naszymi zleceniodawcami. Nie podejmujemy decyzji bez konsultacji ze współwłaścicielami nieruchomości. Jako Zarządca dostarczamy niezbędnych informacji, aby podjęte ustalenia były optymalne dla nieruchomości. Serdecznie zapraszamy - Ad-Ministro, zarządzanie i administrowanie nieruchomosciami, ul. Gorkiego 69/10, 92-518 Łódź.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe »

  Jeśli marzysz o przeprowadzeniu się na wieś na pewno zetkniesz się z problemem pozbywania się nieczystości płynnych inaczej mówiąc szamba. Zbiorniki betonowe używane do budowy szamba powinny być szczelne, a przez to ich wytwarzanie wymaga specjalnej technologii. Przedsiębiorstwo Eko-Dom oferuje nie tylko najlepszej jakości żelbet poprzez który nieczystości nie wydostaną się na zewnątrz, ale także instalację zbiorników. Ponadto Eko-Dom oferuje także zastosowanie norm Unii Europejskiej dotyczących jak zaprojektować szambo betonowe. w serwisie firmy warto zaznajomić się nie tylko z cechami oraz surowcami wykorzystanymi do konstrukcji szamba betonowego, ale dodatkowo z bogatą gamą produktów razem z parametrami oraz dokładnymi rysunkami.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne dotacje »

  Przedstawiana firma jest upoważnionym dostawcą takich rzeczy jak zestawy solarne marki THERMO|SOLAR na terytorium naszego kraju. Interesują Cię zagadnienia jak na przykład dofinansowania na zestawy solarne? Nie mogłeś trafić sensowniej, skontaktuj się z nami już dzisiaj. Firmową aktywność prowadzimy już od 2005 roku. Cel który sobie obraliśmy to jest zostać najczęściej wybieranym wspólnikiem i dostarczycielem kolektorów słonecznych oraz pozostałych elementów solarów w naszym kraju. Przedstawiana oferta zawiera instrumenty innowacyjne, firmowe doświadczenie pozwala na skutecznie zmniejszenie nakładów pieniężnych.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysy budowlane »

  Na stronie angra-kosztorysy.pl można wynaleźć wszystkie informacje na temat firmy Angra, zajmującej się między innymi sporządzaniem kosztorysów budowlanych, przedmiarów robót, specyfikacji technicznych a także kosztorysów inwestorskich. Na stronie można też obejrzeć niektóre obiekty, zrealizowane przez Angre. Pośród nich znajduje się Miejski Stadion Piłkarski Euro 2012 we Wrocławiu, Stadion Narodowy w Warszawie, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz Termy Maltańskie w Poznaniu. Wszystko to sygnalizuje, że Angra to w istocie rzetelna a także doświadczona firma. Warto wobec tego odwiedzić stronę i przekonać się o tym osobiście.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laminowanie »

  Firma nasza prowadzi działalność od 1990 roku. Co robimy: projektowanie i produkcja urządzeń grzejnych o maksymalnej temperaturze pracy do 1800°C takich jak np. piece laboratoryjne, piece do fusingu, czy też piece do obróbki cieplnej szkła. Jesteśmy znanym producentem pieców laboratoryjnych oraz do termicznej obróbki szkła na rynku krajowym i europejskim.Nasz bazowy asortyment to: piece do obróbki cieplnej szkła piece i sprzęt labolatoryjny małogabarytowe hartownie szkła płaskiego urządzenia specjalnego przeznaczenia, laminowanie szkła.

  Od jakiegoś czasu oferujemy również piece do obróbki cieplnej metali:
  - w atmosferze naturalnej do temperatury 1200 C i 1300 C
  - pracujące w atmosferze ochronnej np. azotu w temperaturze 1100 C.
  Piece gazoszczelne wytwarzamy tylko na indywidualne zamówienia. Głównym ich zadaniem jest hartowanie, wyżarzanie
  Współpracujemy z kilkoma uznanymi firmami, oraz instytutami badawczymi dostarczając im specjalistyczny sprzęt.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szczotki listwowe »

  Stabilna budowa Szczotek Przemysłowych, wytwarzanych przez naszą firmę zaręcza wybitnie długi termin zdatności. Dzieje się tak za pomocą idealnej marki substytutów oraz progresywnej technologii produkcyjnej. Udostępniamy w szerokim zakresie rozciągniętą bazę projektową. Przez cały czas otwieramy śmiałe założenia, udoskonalając nasze wytwory. Nasze szczotki techniczne cieszą się wielką sławą. Głównie Szczotki panelowe. Jakość zatwierdzona!

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy szkieletowe »

  Dompol to firma, która ma sposobność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę która dotyczy domów z drewna oraz wyrobów pokrewnych, a dokładniej: domki z drewna, domki z bali, domy drewniane, domki szkieletowe, domki ogrodowe, altanki ogrodowe, domki letniskowe, budy dla psów, domy mieszkalne z drewna, przyjmujemy również indywidualne zamówienia na najróżniejsze wyroby, które można wykonać z drewna.
  Ofertę Dompolu można obejrzeć w Bystrym koło Bielsko Białej, siedziba firmy natomiast znajduje się w Stępinie na Podkarpaciu
  Zapraszamy do kontaktu, zadawania pytań a także do miłego użytkowania naszych domków.

  Zakład Konstrukcji Drewnianych DOMPOL
  Krzysztof Skura
  Stępina 45
  38-125 Stępinia
  tel. 172775809
  NIP: 5471083962
  Regon: 690386717
  domyzdrewna1@wp.pl

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rury stalowe »

  Gorąco zapraszamy Państwa do wizyty w serwisie internetowym przedsiębiorstwa Stanpol. Prezentowana firma aktywność swoją rozpoczęła ponad półtorej dekady temu, jesteśmy firmą o profilu usługowo handlowym. Specjalizująca się, w sektorze metalowym, związanej z przemysłem paliw, gazowym i wodociągowym. Dostarczamy kompleksowe dostawy urządzeń i armatury wodociągowej. Posiadamy magazyn, który potrafi zmieścić 1000 ton artykułów takich jak np. kołnierze stalowe, co gwarantuje szybką realizację zleceń. Własna aktywność koncentruje się także wśród specjalizacji spawalniczej jak i branży narzędziowej. Jakość opisywanych usług a także ich gama jest bez ustanku dopracowywana i przystosowana do potrzeb a także wymagań konsumentów. Działamy na terenie całej Polski.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kostka brukowa »

  Uprzejmie zapraszam zainteresowanych na witrynę internetową firmy nazwanego – Poz Bruk. Firma jest obecna w branży od ponad 25 lat, przez ten czas jesteśmy w stanie swobodnie nadmienić, iż zdominowała rynek kostki brukowej w województwie wielkopolskim, tak mocno, że powszednia nazwa kostki brukowej to pozbruk. Dzięki konsekwencji i konsekwentności w działaniu Poz Bruk rozwinął się jako przedsiębiorstwo o charakterze rodzinnym wraz z zasięgiem ponadregionalnym. Polecam sprawdzić podstrony takie jak: stropy, ekrany akustyczne, belki stropowe. Spółka powstała w 1985 roku, przez pierwszych pięciu lat własnej działalności trudniła się wytwarzaniem bloków fundamentowych, po czym zakupiona została licencja do produkcji rur betonowych. W 1990 roku Poz Bruk zainwestował zdobyty dochód na kupno licencji technologicznej przeznaczonej do brukowej kostki. Pierwotny w pełni zautomatyzowany warsztat przemysłowy powstał koło miasta Poznań w miejscowości Janikowo. Na skutek zainteresowania i popytu brukowej kostki przedsiębiorstwu Poz Bruk siedem lat potem udało się otworzyć kolejny zakład w Sobocie koło Poznania. W dalszych latach dzięki sukcesom odnoszonym przez przedsiębiorstwo tworzone były następne zakłady. W roku 2005 zostaje uruchomiona innowacyjna taśma technologiczna służąca do tworzenia płyt posadzkowych i elewacyjnych nazwanych Presstone.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia »

  Konkretny fachowiec często znajdzie jakiś problem do rozwiązania w swoim domu. A gdy takiego nie będzie to i tak znajdzie dla siebie jakieś zajęcie. Ważne jest, by miał narzędzia przy pomocy, których poradzi sobie z każdym zagadnieniem z jaki przyjdzie mu się wygrać. Z drugiej strony narzędzia w domu przydają się każdemu, gdyż codziennie zdarzają się sytuacje, gdzie użycie noża lub wkrętaka jest bardzo pomocne a w zasadzie wręcz staje się jedynym rozwiązaniem i wyjściem z sytuacji. Z tego też powodu skrzynka i narzędzia to podstawa w każdym domu, gdzie przecież sporo problemów codziennie wymaga naprawy!

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamień elewacyjny »

  Wykorzystywanie kamienia, jako formy dekoracji czy ogólnie materiału budowlanego jest dobrze znane ludziom od bardzo dawna. Lecz aktualnie istnieją sposobności, aby każdy mógł wykorzystać kamień, jako detal dekoracyjny własnego domu. Bowiem ze stuprocentową pewnością w sprzyjających okolicznościach efekt może być zachwycający. Natomiast najpierw trzeba odnaleźć odpowiednią korporację, która zajmie się wykonaniem takich usług. I do takich dobrych korporacji ze stuprocentową pewnością zalicza się teraz ta firma i dlatego warto korzystać z jej usług.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Budowlany »

  Nasz specjalistyczny serwis on-line założyliśmy przede wszystkim z myślą o wszystkich przedsiębiorcach z branży budowlanej. Aktualnym celem jest prowadzenie najbardziej popularnej strony tego rodzaju w Polsce, która jednoczyć będzie większość przedsiębiorców z naszej branży. Na rynku budowlanym nasi dyrektorzy są obecni od bardzo wielu lat. Przedstawiony czas umożliwił im doskonale zrozumieć rynek budowlany oraz jego potrzeby. W konstrukcjach lokalnej działalności pragniemy wychodzić właśnie naprzeciwko tym oczekiwaniom. Stwarzamy miejsce interakcyjne, nowoczesne oraz błyskotliwe.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tarasy »

  Minbud przedstawia swoją rozległą ofertę budowlaną i zachęca do korzystania z niej. Wykonujemy najlepsze tarasy z kompozytu drewno-tworzywowego. Długość desek tarasowych dostosowana jest do zapotrzebowań klienta. Polecamy wysokiej jakości tarasy z deski DKP wykonanej z mączki drzewnej. Materiał drewnopodobny wykazuje niepodatność na glony i insekty. Oferowane materiały nie potrzebują konserwacji jak drewno. Nasze kompozyty wyglądają jak prawdziwe drewno dzięki odpowiednim proporcjom. Nawiążemy współpracę z firmami montażowymi na terenie całego kraju.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Najnowsze wiadomości:

Budownictwo - nowa strona:

Adres: