Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • Systemy nawadniające - zraszacze »

  Firma Perrot istnieje już od 1926 roku, jako prekursor na rynku Europejskim w dziedzinie nawadniania i zraszaczy. Głównymi zaletami naszych wyrobów jest długa żywotność, a naszą firmę odróżnia od pozostałych niemiecka solidność.

  Nawadnianie firmy Perrot sprawdza się się w ponad osiemdziesięciu krajach, posiadamy fabryki zarówno w Niemczech, jak i w Polsce. Naszą specjalnością jest nawadnianie na rzecz ochrony środowiska, w dziedzinie sportowej, ale również dla dziedziny przemysłowej i rolniczej. Produkujemy przede wszystkim zraszacze, szybko-złącza, deszczownie nawijane, agregaty pompowe oraz instalacje igło-filtrowe.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne odlewnie »

  Serwis należy do renomowanej Odlewni Metali Kolorowych DEMPAN. Podobnie jak inne odlewnie, DEMPAN proponuje między innymi odlewanie kokilowe stopów cynku. Rozwiązania, np. kokile, dobierane są indywidualnie do zamówienia. Z oferty odlewni korzystają zarówno rodzime firmy, jak i zagraniczni klienci. Na prezentowanej stronie możemy zapoznać się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble »

  Fachowa aranżacja wnętrz to zwykle dostrzegalny wydatek. Po przeanalizowaniu tekstów na powyższym serwisie internetowym upewnisz się, iż faktycznie możesz we własnym zakresie ustawić meble w swoim domu.
  Prezentowane na powyższym blogu ostrzeżenia spowodują, iż twoje wnętrza spełnią oczekiwania całej rodziny. Niewątpliwie należy przeanalizować tekst dotyczący urządzania pokoju dziecięcego. Znajdziesz tu także zestaw linków do ciekawych serwisów internetowych o zbliżonej tematyce.
  Aranżacja wnętrz wywołuje u ciebie mnóstwo wątpliwości? Masz szansę je wyjaśnić zaglądając na tą witrynę.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nawozy dolistne »

  Nawozy wieloskładnikowe - Z powodzeniem wytwarzamy od wielu lat nawozy. Główna oferta to wdrażanie nowych technologii nawożenia rzędowego, chelaty - produkcja biorozkładalnych chelatów. Produkcja jest znana od lat na rynku polskim oraz innych kontynentach. Oferujemy także szeroką gamę nawozów dolistnych (również chelaty) wg technologii opracowanych przez dział badawczy. Realizujemy także zamówienia na nawożenie dolistne dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • JCB części »

  Na rynku jest dużo firm które zajmują się handlem maszynami budowlanymi i częściami do nich. Co wyróżnia nasze przedsiębiorstwo? To, że dla Klienta jesteśmy w stanie uczynić wszystko. Dokładamy wszelkich starań, aby Klient był zadowolony. Dla naszych klientów importujemy nawet części zamienne z innych krajów. Specjalizujemy się głównie w imporcie i dystrybucji maszyn oraz częściami do nich. Dodatkowo na prowadzimy współpracę również z KOMATSU. Z nami solidnie i pewnie. Przede wszystkim prowadzimy sprzedaż maszyn nowych, ale także używanych.
  Nie ma co czekać. Nawiąż kooperację z najlepszym przedsiębiorstwem, zapraszamy na naszą stronę www.jcb.opole.pl[url=http://www.jcb.opole.pl/maszyny-jcb.html]

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • elektrownie wiatrowe »

  Nasza firma zajmuje się budową oraz instalacją elektrowni wiatrowych i kolektorów słonecznych. Elektrownie wiatrowe oraz kolektory słoneczne są coraz bardziej popularnym sposobem na produkcję energii elektrycznej. Dzieje się tak, ponieważ jest to zupełnie czysta i ekologiczna energia, która wspierana jest przez Unię Europejską różnego rodzaju programami wsparcia i dofinansowaniami. Pełna oferta naszych usług dostępna jest na naszej stronie, do odwiedzenia której Państwa zapraszamy. Konkurencyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji z pewnością Państwa pozytywnie zaskoczą. Zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego w celu uzyskania pełnych informacji

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okna drewniane »

  Okna jakie mamy w swojej firmie są niezmiernie szanowane przez kontrahentów, którzy mieli szansę sięgnąć po naszą ciekawą propozycję. Gwarantujemy każdą pomoc w doborze pasujących okien i profesjonalny montaż za bardzo małe pieniądze. Dysponujemy profesjonalnymi specjalistami, którzy pracują dla firmy od wielu miesięcy i znają bardzo dobrze swój zawód. Poza tradycyjną ofertą wykonujemy też ogrody zimowe i okna pasywne, które w zeszłych miesiącach cieszą się niesłychanie dużą renomą. Doświadczenia zdobyte przez minione pięć lat działalności, procentuje w tej chwili w relacjach z następnymi klientami.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody, filtr, uzdatnianie wody - Świat filtrów »

  Firma ŚwiatFiltrów.pl oferuje rozmaite urządzenia do filtracji wody. W opisywanej ofercie znaleźć można filtry kuchenne, jak i na cały dom. Oferta obejmuje wkłady do filtrów i inne tego rodzaju materiały eksploatacyjne. Dostępne są nawet filtry wody dla budynków o własnym ujęciu wody. Specjalnością firmy stała się odwrócona osmoza, pozwalająca na uzdatnianie wody. Filtry do wody z oferty mogą polepszyć nie jedynie jej smak, ale i np. zapach. Poza tym oferta obejmuje baterie do wody, również z wbudowanym filtrem.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Solidne belownice »

  Firma KAMIR-DMK Sp. z.o.o. na promowanej stronie internetowej umieściła swoją ofertę. Naszym celem jest profesjonalna obsługa klienta w miłej atmosferze. Proponowane przez firmę belownice to pewność zmniejszonej objętości odpadów. Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są na naszej witrynie www.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent ekranów akustycznych »

  Co może oznaczać tajemnicza nazwa: polwinit izolacyjny? Jest to jedna z dwóch postaci chlorku winylu stosowanego w różnych gałęziach gospodarki, podczas gdy drugą jest polwiplast. Zapewne zdecydowanej większości czytelników tego artykułu niewiele wyjaśnia taka definicja. Dodajmy więc, że polwinity izolacyjne są grupą surowców, którą wykorzystuje się przy produkcji kabli i innego typu przewodów. Nie są to jednak zwyczajne kable i przewody. Polwity izolacyjne mają specyficzne cechy, takie jak wysoka odporność na skrajne temperatury czy promieniowanie UV. Jest to jednak, przede wszystkim, doskonały izolator, ponieważ świetnie zabezpiecza przed wieloma czynnikami zewnętrznymi.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Szczecin »

  Biorąc pod uwagę mus chronienia wysokiej sterylności dowolnego rodzaju zasobników na nieczystości, ich wykonywanie powierza się specjalistom w tej dziedzinie. Mogą to być artykuły wyprodukowane przez naszą firmę, jaka oczywiście specjalizuje się w wytwórczości szamb betonowych. Szamba betonowe zdołają być stosowane przez naszych klientów bez najmniejszych trosk, że w którymkolwiek miejscu wystąpią z tym kłopoty. Proponujemy także wielcewysokiej jakości zasobniki na odpady na przykład do stosowania tylko zewnętrznego. Oczywiście każdy z naszych produktów jest trwały i do tego szczelny. Gwarantujemy też klientom zaopatrzenie się w różnego gatunku produkty takie jak zbiorniki na deszczówkę. Deszczówka w przeznaczeniach na działce i w gospodarstwie okazuje się niezmiernie
  przydatna.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płyty Drogowe »

  Jesteśmy kompetentnym producentem artykułów budowniczych z betonu. Nasze wyroby w tym momencie odnajdują się na wielu drogach, chodnikach, podjazdach i parkingach. Pośród własnych wyrobów odnajdują się pomiędzy innymi kręgi betonowe, kostka brukowa, krawężniki, bloczki i płyty betonowe oraz mnóstwo odrębnych towarów z betonu. Do wytwórczości używamy najnowocześniejsze technologie i świetne jakościowo materiały, a ponad procesem wytwórczości stale czuwają doświadczeni inżynierowie, którzy dbają o utrzymanie wszelkich parametrów oraz cech, na jakich zależy naszym odbiorcom.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramy garażowe, automatyka do bram, szlabany, rolety ochronne »

  Głównymi wyrobami sprzedawanym przez firmę DoorHan są bramy garażowe,
  szlabany, automatyka do bram, rolety ochronne oraz bramy rolowane,
  drzwi przeciwpożarowe, urządzenia przeładunkowe i różne akcesoria oraz
  elementy do kompletacji. Udzielamy gwarancji na wszystkie nasze wyroby
  i zapewniamy klientom szybką dostawę oraz montaż wszystkich urządzeń -
  od drzwi przeciwpożarowych do szlabanów i rolet ochronnych. Zapewniamy
  również profesjonalny serwis automatyki bram (w tym - bram garażowych)
  i rolet ochronnych.

  Data dodania: 20 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przydomowe oczyszczalnie ścieków »

  EKO-POL jest Polską prywatną korporacją z biurem wBukowcu koło Łodzi. Od kilkunastu lat wytwarzamy Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków, Szamba Ekologiczne i Bezodpływowe zbiorniki na ścieki.

  Produkty EKO-POL są zupełnie bezpieczne dla środowiska, posiadają wszelkie atesty i aprobaty. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków i Szamba Ekologiczne produkcji EKO-POL można montować własną pracą - to prosta czynność, która nie powoduje utraty 10-cio letniej gwarancji. Montując Przydomową Oczyszczalnię Ścieków EKO-BIO, czy Szambo Ekologiczne EKO-ODR własnymi siłami zachowujecie Państwo pełną 10 letnią pewność. Wszystkie Szamba Ekologiczne produkcji EKO-POL z Łodzi można montować samodzielnie - zachowując pełną 10-cio letnią gwarancję.

  Przydomowe Oczyszczalnie biologiczne są trwałe i bezpieczne dla środowiska. Koszty eksploatacji Przydomowych Oczyszczalni Ścieków EKO-POL nie przekraczają 10zł na miesiąc. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków EKO-BIO są wyjątkowo trwałe i bezpieczne - można je montować bez szkody dla środowiska naturalnego. Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków produkcji EKO-POL można montować na każdym gruncie, wręcz przy wysokim poziomie wód gruntowych.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcyjne nagrzewnice wodne i inne formy ogrzewania »

  W naszej ofercie znaleźć można liczną listę asortymentu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz bliższego poznania naszej firmy. Nasz serwis www stanowi odpowiedź na Państwa potrzeby. Oferujemy liczne nagrzewnice olejowe, wodne i termostaty, regulatory obrotów, zawory. Cała oferta prezentowana jest w atrakcyjnych cenach. Sklep internetowy Nagrzewnice.istore.pl to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Frezarki »

  Kupując jakiś produkt, zastanawiamy się często, w jaki sposób można zaoszczędzić. Nie powinniśmy oszczędzać na jakości, lecz jest ogromny sens, jeśli frezarkę kupimy po prostu w e-sklepie Po wpisaniu w wyszukiwarce "frezarki", odnajdziemy wiele ofert sprzedaży frezarek. Naturalnie, by wybrać najlepszą z nich, zarówno jeżeli chodzi o jakość, jak i cenę, powinniśmy zapoznać się z opiniami internautów. Dzięki takiej wiedzy będziemy wiedzieć, która frezarka jest dobra, a która nie. Kiedy mamy już wybrany model, możemy także poszukać na stronach porównujących ceny, czy przypadkiem nie odnajdziemy tańszej frezarki.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby gumowe »

  Szerokie zasosowanie produktów z gumy, niezbędnych w pracach hydraulicznych, proponuje Stomil Bydgoszcz. Gamę wyrobów i składy na terenie Polski sprawdzisz dzięki oficjalnej firmowej witrynie stomil.bydgoszcz.pl Producent oferuje węże z gumy, przewody hydrauliczne oraz mieszanki i płyty gumowe. Dzięki e-poczcie możesz szybko, łatwo i wygodnie sprawdzić dostępność wyrobów, ich specyfikację oraz cenę. Wystarczy że na stronie stomil.bydgoszcz.pl klikniesz w zakładkę kontakt. To pozwoli Ci na profesjonalne doradztwo eksperta zatrudnionego w zakładach Stomil Bydgoszcz. Ostatnim hitem producenta są płyty silikonowe i węże termoplastyczne. Witryna www pozwoli Ci wybrać stosowne uszczelniacze, artykuły formowe i mieszanki gumowe oraz wiele innych wyrobów z zakresu produkty z gumy.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podłogi drewniane Wrocław »

  Artel-okna – to profesjonalny warsztat stolarski oferujący wysokiej jakości stolarkę budowlaną. Strona artel-okna.pl ujmuje ofertę firmy Artel jak również ich wzorcowe wykonane projekty. Firma ta nadaje się doskonale, dla tych z Państwa, którzy potrzebują takich elementów wykończeniowych jak okna, drzwi, schody, podłogi czy nawet parapety i okiennice drewniane. W ofercie znajdują się nie tylko nowe produkty oferta ujmuje również usługi takie jak renowacja okien drewnianych czy innych produktów wykonanych z drewna.
  Jeśli nie zdefiniowali Państwo dokładnie stylu w jakim planują urządzić bądź wyremontować swój dom czy mieszkanie, mogą Państwo przeglądnąć dostępne na stronie realizacje firmy Artel, być może staną się one inspiracją. Drewno to materiał, który wpływa pozytywnie na atmosferę w pomieszczeniach, dlatego warto rozważyć użycie go jako materiału wykończeniowego.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kocioł gazowy Betab »

  Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w tworzeniu systemów grzewczych. Hurtownia Betab doradza przy ogrzewaniu ekologicznym. Zakres dostaw kotłów gazowych dotyczy całego kraju. Współdziałamy z wieloma głównymi przedstawicielami na terenie całej Polski. Produkuje systemy ogrzewania domu poprzez właściwy dobór pompy ciepła współpracujący z solarem przy współpracy z piecem gazowym.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe inwestycje budowlane »

  Fachowa firma realizująca kompleksowe inwestycje budowlane świadczy obszerny wachlarz usług dla swoich klientów: zbieranie i wykonywanie dokumentacji technicznych, projektowanie, przygotowanie kosztorysów, realizowanie prac ogólnobudowlanych, w tym także tych remontowych.
  Oprócz tego specjalistyczne przygotowywanie instalacji sanitarnych (klimatyzacja, instalacje wodne, kanalizacyjne, c.o., gazowe) również elektrycznych (m.in. oświetlenia, zasilania rezerwowego, sygnalizacji, telewizji przemysłowej). Fachowa załoga, sympatyczna obsługa oraz znakomita jakość usług i gwarantowane najlepsze artykuły.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Najnowsze wiadomości:

Budownictwo - nowa strona:

Adres: