Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »
 • Badania materiałów »

  Erserwis zajmuje się pracą na dużych wysokościach oraz czyścimy kotły i inne maszyny przemysłowe w ciężkich warunkach. Cenimy sobie sumienność a także solidność w podejściu do wszystkich zleceń a dobrze wykonana praca jest dla nas niezwykle istotne. Wykorzystujemy 3 sposoby czyszczenia. Skutecznym sposobem czyszczenie na sucho gdzie wykorzystujemy sprężone powietrze, odkurzanie za pomocą nowoczesniej techniki, czyszczenie techniką wybuchową oraz ręczny sposób czyszczenia. Drugim sposobem jest technika na mokro, oczyszczanie przemysłowe elektrofiltrów w której czyści się wodą pod wysokim ciśnieniem, korzystając z automatów szorująco ssących oraz metodą manualną. Jako trzecia metoda wymienimy tutaj alpinistyka przemysłowa zktórą świetnie sobie radzi ERSerwis czyli wszystko co jest związane z pracami na dużej wysokości.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stiuk »

  Jedną z okresów epok historycznych która napiętnowana była różnymi rodzaju akcesoriami, które nie zawsze spełniały w pełni swoją rolę była era baroku.Spotkaliśmy się w niej z różnorakimi dodatkami budowlanymi, które były tylko zbędne a ich stosowanie jak przykładowo sztukateria były uznawane za niepotrzebne akcesoria, które nie musiały zostać zainstalowane. Niemniej jednak w tym ważnym czasie historycznym poszukiwano bogatych rozwiązań, dzięki których można było w zauważalny tryb urozmaicić pejzaż określonego pomieszczenia czy też lokalu. Jest to na pewno właściwe rozwiązanie, jeśli sztukateria chcemy potraktować jako istotny element dekoracyjny.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płyty dachowe »

  Płyty spełniają wszystkie wymagania budowlane względem norm polskich oraz europejskich, dzieki czemu mogą być stosowane we wszytkich krajach Unii EuropejskiejPłyty dachowe obornickie dostępne są w szerokiej gamie kolorów i perforacji, co umożliwia dobranie odpowiedniego koloru względem budowanego obiektu.Inne aspekty przemawiające za wykorzystaniem płyty warstwowej podczas budowy pawilonów do gruba warstwa izolująca, która zapewnia dźwiękoszczelność oraz właściwe warunki pracy podczas mroźnych dni i nocy.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady nierdzewne Kraków »

  Szeroki asortyment i bogata oferta artykułów wykonanych ze stali nierdzewnej: bariery, niezwykłe oświetlenie, a także przedmioty użytku codziennego. W pracowni metaloplastycznej Awangarda odnajdą Państwo autentycznie użytkową sztukę, której powoływanie do życia sprawia nam prawdziwą radość. W naszej pracowni metaloplastyki w artystycznej sotlicy Polski przy ulicy Mogilskiej macie szansę Państwo ujrzeć tylko drobną część naszych dzieł artystycznych, które charakteryzują się ciekawymi rozwiązaniami i nadają tożsamości każdemu wnętrzu!

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe Wrocław »

  Proponujemy usługi dźwigowe wykonywane na najlepszym poziomie. Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Wrocław, ale działamy na obszarze całego województwa dolnośląskiego. Nasza oferta zawiera załadunek i rozładunek urządzeń oraz materiałów budowlanych. Specjalizujemy się również w montażu i demontażu słupów, więźb dachowych, szamb oraz różnego typu konstrukcji. Mamy długoletnie doświadczenie zawodowe. Zatrudniamy przeszkolonych pracowników. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zadań.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Ogrzewanie podłogowe z wykorzystaniem pompy polega na wychwytywaniu energii znajdującej się w gruncie Twojego gospodarstwa. grunt jest bowiem nieustannie ogrzewane m.in. przez wiatr. Ciepło jest pobierane na zewnątrz domu przez kolektory powietrzne. Czynnik roboczy przenosi pobrane z zewnątrz ciepło do zespołu pompy, która przekształca tą energię w ogrzewanie podłogowe. W domu energia cieplna jest przekazywana przez promieniujące ogrzewanie podłogowe, które zapewnia równomierne ciepło dzięki precyzyjnej regulacji. Każdy kW zużyty do zasilania pompy przekształcany jest w 5 kW prądu użytecznego do ogrzewania Twojego domu. Teraz możesz zastanowić się tylko jak udekorować Twój przyszły ogród. System ogrzewania podłogowego będzie niewidoczny od zewnątrz.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba. »

  Przygotowano bardzo ciekawą ofertę produktów dla odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw, w ramach której można kupić dla siebie artykuły o najlepszej jakości takie jak: zbiorniki na szamba ekologiczne, gnojniki a także przepompownie oraz oczyszczalnie. Dodatkowo w stałej dystrybucji są takie artykuły, jak szamba ekologiczne i pojemniki betonowe. Koszt takich artykułów jest zróżnicowana. Producenci świadczą bardzo wiele interesujących artykułów a także promocji oraz rabatów wszystkim zaciekawionym. Powinno się więc z tego korzystać. Doświadczenie wytwórców pozwala na zakup produktów o najwyższej jakości.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odlewnia metali - aluminium, cynk, miedź, mosiądz, brąz »

  Ofertę kierujemy głównie do odbiorców, dla których duże zakłady odlewnicze z wielu względów nie stanowią odpowiedniego partnera do współpracy. Naszym założeniem jest produkcja wysokiej jakości odlewów w konkurencyjnych cenach, którą osiągamy dzięki zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych formierzy i odlewników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ABITEC, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu produkty odlewnicze, jakich poszukujecie. Odlewnia Abitec to firma rodzinna działająca na rynku od 1949 roku. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów współpracujemy z kadrą doświadczonych modelarzy.Swoją działalność rozpoczęliśmy od wykonywania modeli odlewniczych, a następnie produkcji odlewów z żeliwa szarego.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szambo betonowe Wrocław »

  Produkty można od jakiegoś czasu nabywać w sklepach internetowych. Dlatego to jest szansa porównania szamb po najniższych cenach. Szambo betonowe to materiał bardzo drogi, koszty jego różnią się bardzo, i są to koszty rzędu 1000 złotych do tysiąca pięciuset zł za klasyczne szambo betonowe o pojemności czterech tyś. litrów. Więc zawsze warto jest przed zakupem sprawdzić koszty szamb nie tylko w powiecie ale i we Wrocławiu. Na serwisie proponujemy szambo wielu firm.

  Nie zastąpione produkty czyli Szamba betonowe grają główną rolę w ochronie środowiska ale też w domowym budżecie. W blokach właściciel domu musi co miesiąc ponosić koszty za kanalizację i ta cena jest nieunikniona, natomiast na wsi właściciel domu musi sam się martwić o transport tych nieczystości każda taka posesja musi mieć prywatne szambo o odpowiedniej wielkości jeżeli jest za małe będzie trzeba częstego korzystania z usług firm które trudnią się transportem tych fekalii.

  W naszej wyszukiwarce szamb betonowych wyszukasz ceny z Poznania.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Papier ścierny »

  Jeżeli zależy Wam na odnalezieniu wykwalifikowanej i profesjonalnej firmy która oferowała by wam towary ogromnej jakości takie jak papier ścierny – musisz wiedzieć, że idealnie trafiłeś! Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu różnych materiałów ściernych takiego rodzaju jak filc polerski, albo też vitex vsm. Zapewniamy nasze możliwości zarówno indywidualnym klientom, jak i również dużym przedsiębiorcom które kupowały by takie produkty w hurtowych ilościach. Śmiało wykorzystaj usługi które przedstawia wam nasza firma!

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Warszawa »

  Firma BRH jako jedna z niewielu przy realizowaniu zleceń wykorzystuje swe materiały i surowce, które odznaczają się dobrą jakością. Na witrynie internetowej można wyszukać wszelkie potrzebne dane odnośnie firmy i dane kontaktowe. Należałoby napomknąć, iż firma posiada niezbędne zaplecze techniczne i wykwalifikowanych pracowników, z tego powodu ich prace są doskonale wykonane. Firma zaprasza do kooperacji!

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rolety Śląsk »

  Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej firmy ARTBUD '94. Nasza firma istniej już od 1994 roku. Przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie sprzedaży i montażu okien, drzwi, rolet i bram garażowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko najlepsze a także sprawdzone na naszym rynku produkty a są to: okna pcv, aluminiowe i drewniane witryny sklepowe, drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne oraz inne. Zajmujemy się kompleksową sprzedażą i montażem tych produktów. Na naszej stronie znajdziecie Państwo pełną ofertę naszej firmy. Serdecznie Państwa zapraszamy do skorzystania spośród naszej bogatej oferty. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Toczenie cnc »

  Jesteśmy firmą wprowadzającą na tutejszym rynku nowatorskie pomysły technologiczne. Naszą domeną są wyroby gumowe. Ponadto prowadzimy usługi w zakresie toczenia cnc i frezowania cnc. Korzystamy oprogramowanie CAD/CAM, które w krótkim czasie pozwala nam zrobić i wprowadzić wyjątkowe projekty. Usługi prowadzone przez nasze przedsiębiorstwo są na najlepszym pułapie. Ciągle unowocześniamy ofertę prowadzonych prac i angażujemy najnowsze nowinki techniczne. Oferujemy swoim klientom również pomoc techniczną, doradztwo, wykonywanie wyrobów i form.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gonty dachowe »

  Co to takiego są gonty i do czego służą? Tyle się przecież o nich słyszy. Produkty te stosowane są do budowy domów i przeróżnych obiektów gdzie użyteczne są pokrycia dachowe. Ich zasadniczą niepowtarzalną cechą może być to że wyglądowo rzeczywiście zadziwiają. Dla wielu służą zwłaszcza jako świetna dekoracja. Takie aktualnie gonty posiadamy w naszym asortymencie. Wielu nabywców do tej pory nam zaufało i mamy nadzieję, że przybywać ich będzie z dnia na dzień. Skoro jesteście zainteresowani to zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windy osobowe - serwis i dostawa »

  Firma INVEST LIFT gwarantuje kompleksową obsługę z zakresu urządzeń dźwigowych. Istotne miejsce w ofercie zajmują windy panoramiczne oraz szpitalne. Specjalnością firmy są windy osobowe, w tym także windy dla niepełnosprawnych. Działając na obszarze całego kraju firma oferuje np. windy Kalisz. Firma oferuje montaż dźwigów, jak i części zamiennych do tych urządzeń. Na stronie można zapoznać się z realizacjami i certyfikatami firmy.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria gipsowa »

  Strona prezentuje ofertę Elewacyjnych Profili Dekoracyjnych firmy Art-DETA. Ważny punkt oferty stanowią listwy ozdobne, tak zewnętrzne, jak również wewnętrzne. Specjalnością tej marki stała się najwyższej jakości sztukateria gipsowa. Dodatkowo oferta wzbogacona została o różnego rodzaju kształtki i tabliczki.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków Kraków »

  Oczyszczalnie ścieków i kanały ściekowe, chociaż kojarzą się z zabawną postacią Tadeusza Norka z polskiego serialu o tytule „Miodowe lata”, są kwestią niezwykle ważną dla naszego zdrowia i życia. Każdego dnia spożywamy przecież wodę, która nie mogłaby nadawać się do spożycia, gdyby nie zabiegi oczyszczające. Oczyszczalnie ścieków i kanały ściekowe, chociaż kojarzą się z zabawną postacią Tadeusza Norka z polskiego serialu o tytule „Miodowe lata”, są kwestią niezwykle ważną dla naszego zdrowia i życia. Każdego dnia spożywamy przecież wodę, która nie bylaby zdatna do spożycia, gdyby nie zabiegi oczyszczające.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykopaliska archeologiczne »

  W obszarze polski funkcjonuje parę firm, zajmujące się taką branżą jak wykopaliska archeologiczne. Z jakiego powodu powinno się wybrać właśnie naszą spółkę? Jesteśmy młodym teamem, jaki posiada stosowne akcesoria oraz doświadczenie, natomiast przydzielone prace wykonuje przede wszystkim z pasji, zaś dopiero potem z obowiązku. Ochoczo podejmujemy się zadań budowlano-ziemnych, których przeprowadzenie jest wymagane z uwagi na objęcie terenu ochroną zabytków. Dysponujemy także dobrze wyposażoną pracownią jak i również magazynem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Gdańsk »

  Towary można od niedawna nabywać w Internecie. Dlatego więc jest możliwość porównania szczelnych szamb betonowych po najniższych cenach. Szambo betonowe to wyrób dosyć drogi, koszty tego różnicują się bardzo, i są to ceny z przedziału dziewięciuset zł do tysiąca sześciuset złotych za typowe szczelne szambo betonowe o pojemności 4m3. Zatem bardzo często warto jest przed kupnem porównać warunki zakupów produktów nie tylko w powiecie ale i w okolicy miasta Gdańsk. Na serwisie reklamujemy szambo betonowe wielu firm.

  Nie zastąpione materiały w tym przypadku Szamba betonowe odgrywają główną rolę w ochronie środowiska ale również w naszym budżecie. W blokach właściciel mieszkania musi co jakiś czas ponosić koszty za transport nieczystości drogą kanalizacyjną i ta cena jest obowiązkowa, natomiast na wsi właściciel domu musi samemu zadbać o utylizacje tych nieczystości każda taka posesja musi posiadać przydomowe szambo betonowe o odpowiedniej wielkości jeśli będzie za płytkie będzie trzeba częstego zamawiania firm które trudnią się wywozem tych zanieczyszczeń.

  W naszej porównywarce szczelnych szamb betonowych zestawisz kwoty z województwa Pomorskiego.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektrownie wiatrowe »

  Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej nałożono na nas obowiązek dostosowania się do wymogów energetycznych stawianych przez wspólnotę i do zobowiązań podpisanych przez Polskę. Za podstawowe zagrożenie uznano skażenie atmosfery oraz efekt cieplarniany będące efektem wzmożonej emisji do atmosfery tzw. gazów cieplarnianych. Głównie z tych względów Unia Europejska stawia krajom członkowskim w tym i Polsce wymagania dotyczące zwiększenia udziału odnawialnych źródeł energii. Obecnie w Polsce poziom energii odnawialnej szacuje się w przybliżeniu na 2,5% a według przyjętych zobowiązań do 2010 roku Polska powinna osiągnąć poziom 7,5%.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

ekologia (2), Gdańsk (1), budownictwo (3)

Najnowsze wiadomości:

Budownictwo - nowa strona:

Adres: