Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »
 • Zbiorniki na szambo. »

  Zrobiono szalenie ciekawą propozycję dla odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw, w ramach której można zakupić dla siebie produkty o najlepszej jakości takie jak: zbiorniki na [szambo, gnojniki a także przepompownie i oczyszczalnie. Poza tym w ciągłej sprzedaży są takie artykuły, jak szamba ekologiczne oraz szamba betonowe. Koszt takich artykułów jest zróżnicowana. Wytwórcy oferują niezwykle dużo interesujących produktów I dodatków oraz upustów wszystkim zainteresowanym. Powinno się więc z tego skorzystać. Doświadczenie producentów pozwala na kupno produktów o dobrej jakości.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płytki ceramiczne »

  Do jednych z czołowych producentów płytek w Polsce należy Ceramika Tubądzin. Poprzez swoje marki, do których należy Arte oferuje płytki w przeróżnych barwach charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania. Łazienka wykończona płytkami z kolekcji Arte utworzy niesamowite pomieszczenie. Ceramika proponowana przez producenta, wytwarzana jest w dwóch fabrykach mieszczących się w Tubądzinie i Ozorkowie. Kolekcje firmy są wykorzystywane w wielu akcjach promocyjnych i cieszą się niesłabnącym zaufaniem Klientów. Istnieje również możliwość przejrzenia specjalnych folderów, dzięki którym każdy na pewno wybierze coś dla siebie.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Generalny Wykonawca »

  prezentowana firma wykonuje projekty z zakresu budownictwa. ART Budownictwo Sp. z. o. o. realizuje różne projekty jako Generalny Wykonawca. W ofercie mieści się budowa hal stalowych, np. na budynki przemysłowe. Przedmiotem zainteresowań spółki jest np. budownictwo mieszkalne. W zakres usług opisywanej spółki wchodzi m.in. nadzór inwestorski. Jest to jednocześnie oficjalny przedstawiciel hal stalowych firmy ASTRON. Firmę współtworzy grupa profesjonalnych inżynierów. Specjalnością spółki stało się budownictwo kubaturowe i przemysłowe.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • okna szczecin »

  W współczesnych czasach trudno jest otrzymać w sklepach okna, złożone z rozwieranych segmentów, jakie z trudem się otwiera a także kiepsko izolują. A zresztą który by pragnął takie kupić gdy tylko w umiarkowanych kosztach można nabyć odpowiednie jakościowo okna o wiele łatwiejsze w użytkowaniu. Na tej witrynie znajdziesz właśnie te odpowiednie okna – czym odróżniają się one od okien konkurencji? Zasadniczo wizualnie – są to rzeczywiście śliczne okna Szczecin, jakie bardzo łatwo można dobrać do swojego osobistego stylu domu. Zapraszamy na stronę www w celu zaznajomienia się z propozycją.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia wnętrz Olsztyn »

  Zakład pracy handlowo usługowa Konbud specjalizuje się w branży budowlanej, istotnie aranżacją i wykończeniem mieszkań. Aktualnie oferujemy naszym nabywcom dużą gamę usług dekoracji i fasady wnętrz. Specjalizujemy się również w sztukaterii, organizujemy szkolenia dla architektów i projektantów wnętrz. Obecnie zgłębiamy naszą propozycję również o remonty mieszkań Olsztyn. Naszym celem jest zaspokojenie klienta tych najbardziej wymagających, chcących niepowtarzalne wykończenia, jednorazowe i unikalne rozwiązania. Nasze produkty oraz firma zdobyła wiele nagród i uhonorowań, za najlepszą jednostkę w specjalności budowlanej. Możemy zaoferować wszystko w jednym miejscu impuls, projekt, materiał i wykonanie. Zapraszamy na naszą stronę www.konbud.olsztyn.pl w zamiarze poznania się z ofertą jednostki.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Banino »

  Prezentowana witryna sieciowa ma do zaproponowania sprzedaż domków jednorodzinnych. Ulokowane zostały w Baninie na osiedlu Tuchomska. Przeglądając naszą witrynę użytkownicy dowiedzą się wielu ciekawych wiadomości odnoszącej się do dokładnej lokalizacji budynków, posiadanej oraz planowanej rozbudowy infrastruktury. Mają ponadto sposobność przejrzenia w galerii fotografii wybudowanych domów. Opublikowane wiadomości szczegółowo opisują system budowy oraz strukturę architektoniczną, jaka została wykorzystana w budowie. Zaciekawieni mogą dzwonić pod wskazany na platformie numer komórkowy.

  Data dodania: 25 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie budynków »

  Każdy myśli o tym, by zatrzymać się w ślicznym zakątku. I wypróbowanym, a więc na terenie gdzie nie występują wstrząsy tektoniczne, erupcje wulkanów i podtopienie. Jeśli chodzi o przywołane klęski właściwie nie pojawiają się w obrębie Polski, to niestety, ale nawet w miejscach nie określanych jako rejony zalewowe, pojawiają się wiosenne podtopienia. Osuszanie budynków powinno zlikwidować nieprzyjemne następstwa kilkutygodniowej obecności wody w wnętrzach piwnicznych, a także przestarzałych rynien. Jakie to skutki, wie każdy. Wilgoć sporadycznie zostaje niezaobserwowana. Nawet jeśli wyłoniła się w ledwo widocznym miejscu, prędzej czy później jej odbierający świadomość fetor pobudzi nasze drażliwe nozdrza. Aczkolwiek osuszanie budynków jest przeprowadzane nie tylko dla estetyki i usunięcia dławiącego swądu grobowca. Wilgoć jest wroga dla ludzkiego wigoru, ponieważ grzyby mogą powodować wiele schorzeń. Prócz tego mają nieprzyjemną skłonność do zajmowania coraz to nowych powierzchni, w tym mebli, a nawet ubrań. W takim lokum po prostu nie da się mieszkać. A wilgoć nie jak zły sen. To zdradliwa poczwara. Osuszanie budynków może wskrzesić właściwy porządek lub świeżość lokalu. Koszty ogrzewania bezsprzecznie zmniejszą się, a blok mieszkalny będzie miał zagwarantowany dłuższy żywot. Im wcześniej podejmiemy decyzję w tej kwestii, tym lepiej i dla naszego zdrowia i dla naszej kieszeni.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domek Warszawa »

  Pragniemy zaoferować altany, wiaty, niewielkie rekreacyjne, domki narzędziowe na działkę. Przeznaczenie jest różnorakie w zależności od prywatnych potrzeb. Praktyczne wiaty oraz dodatkowo altany można wykorzystać do przechowywania drewna lub gromadzenie narzędzi. Domki, które posiadamy w własnej produktowej ofercie to domki z przeznaczeniem rekreacyjnym, które możesz zakupić jeśli potrzebujemy odpocząć podczas urlopu w zaciszu swojej działki, a domki narzędziowe sprawdzą się przy majsterkowaniu i pozostałych pracach remontowych na naszej działce. Dom na działkę ma różnorodnewymiary. Te, które proponujemy to lub 3x3, 4x4, 4x5 lub 5x5 metrów. Zajmują one mało miejsca, a są bardzo przydatne. Domek na działkę nie wymaga pozwolenia na budowę i dzięki temu oszczędzasz dużo czasu, który należy przeznaczyć na budowę jak i pieniądze, ponieważ niskim kosztem możesz posiadać swój niewielki domek rekreacyjny albo narzędziowy. Domki narzędziowe są mniejsze, ponieważ służą do przechowywania narządzi. Rozmiary takich domków na narzędzia nie nie są większe niż 4 metry kwadratowe.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artdesign architektura i projektowanie wnętrz »

  ARTDESIGN projektowanie, architektura wnętrz Kraków, Warszawa, Katowice - Śląsk. Projekty wnętrz mieszkań, apartamentów, domów i rezydencji. Projekty wnętrz użyteczności publicznej - restauracja, bar, hotel, spa, gabinet medyczny, kosmetyczny, biuro, sklep, salon sprzedaży. Prowadzimy nadzór autorski nad realizacją projektu architektury wnętrz. ARTDESIGN architektura wnętrz - doskonałe projekty wnętrz. Wyobraźnia i profesjonalizm w projektowaniu wnętrz - 10-letnie doświadczenie, wiele ponadczasowych realizacji architektury wnętrz. Projektanci wnętrz ARTDESIGN zapraszają.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Konstrukcje stalowe są wielostronnie znane, jako że występują wzdłuż i wszerz, gdzie tylko się obejrzymy. Dowolny zasobnik na surowce płynne bądź stałe zbudowany jest z materiału stalowego. Obszerne zastosowanie konstrukcji stalowej dostrzegalne jest głównie w małych i dużych miastach. Znajduje się tam ogromna ilość biurowców budowanych właśnie na konstrukcji stalowej. Charakterystyczną właściwością naszej stali jest jej niezwykła trwałość. Zapraszamy do współpracy z Naszą firmą Rosamet

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna plastikowe Kielce »

  Dzisiejsze produkowanie okien nie jest ograniczona do kilku najważniejszych parametrów.Wiele okien posiada cechy,które nadają im szczególe znaczenie dla wielu sytuacji.Antywłamaniowe okna są dzisiaj często kupowane,jest to wynik głównie zwiększonej wiedzy inwestorów odnośnie cennych zalet jakie mają takie okna.W przypadku posiadania cennych i wartościowych wnętrz warto zainwestować w okna o charakterze antywłamaniowym.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Powietrze jest podstawą egzystencji każdego organizmu żywego na naszej planecie. W każdym z nas jest coś, co sprawia, że je uwielbiamy a w szczególności po deszczu. Zapach powietrza po deszczu jest nieprawdopodobny. Podobnie jak żywe organizmy nasza firma również nie może żyć bez powietrza a w szczególności - sprężonego. Bo pneumatyka to nasza dziedzina. Kompresory, ich serwis to nasza specjalność.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zamieszkuje.pl »

  Na opisywanej witrynie internetowej zainteresowani odnaleźć mogą mnóstwo ciekawych wiadomości odnoszących się do takich zagadnień jak aranżacja wnętrz. Poruszając się po niniejszej witrynie internetowej zainteresowani będą mogli także dowiedzieć się, jak musi wyglądać prawidłowe projektowanie wnętrz. Stąd też potrzeba kliknąć w niniejszą witrynę internetową i zapoznać się z zawartymi na niej niezwykle przydatnymi tekstami. Zostały przygotowane one przez fachowców dziedziny, a umieszczone w nich wiadomości na pewno pomogą rozwiązać mnóstwo kłopotów powiązanych z urządzeniem rozmaitego gatunku wnętrz.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laminowanie »

  Firma nasza prowadzi działalność od 1990 roku. Co robimy: projektowanie i produkcja urządzeń grzejnych o maksymalnej temperaturze pracy do 1800°C takich jak np. piece laboratoryjne, piece do fusingu, czy też piece do obróbki cieplnej szkła. Jesteśmy znanym producentem pieców laboratoryjnych oraz do termicznej obróbki szkła na rynku krajowym i europejskim.Nasz bazowy asortyment to: piece do obróbki cieplnej szkła piece i sprzęt labolatoryjny małogabarytowe hartownie szkła płaskiego urządzenia specjalnego przeznaczenia, laminowanie szkła.

  Od jakiegoś czasu oferujemy również piece do obróbki cieplnej metali:
  - w atmosferze naturalnej do temperatury 1200 C i 1300 C
  - pracujące w atmosferze ochronnej np. azotu w temperaturze 1100 C.
  Piece gazoszczelne wytwarzamy tylko na indywidualne zamówienia. Głównym ich zadaniem jest hartowanie, wyżarzanie
  Współpracujemy z kilkoma uznanymi firmami, oraz instytutami badawczymi dostarczając im specjalistyczny sprzęt.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia - eSklep - Nowoczesny sklep internetowy »

  Profesjonalne narzędzia ręczne. Wszystko czego potrzebuje tak entuzjasta, jak i profesjonalny technik. Wysoka dostępność asortymentu, szybka przesyłka i niskie ceny. Dodatkowo gwarantowana gratisowa przesyłka przy zamówieniu powyżej 500zł. Paczki przesyłane są pocztą, bądź kurierem. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w nowoczesnym budynku firmowym w Tarnowie. Profesjonalna obsługa i fachowa załoga pracownicza . Sklep z doświadczeniem w branży sięgającym 1993r..

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane Wrocław »

  Firma Builder to sieć dystrybutorów materiałów i urządzeń budowlanych.
  Firma powstała w roku 1990.
  Długoletnie doświadczenie, bardzo dobra baza logistyczna, profesjonalność, pozwoliły na uzyskanie wielu wyróżnień za dobrą współpracę od najlepszych wytwórców.

  W naszej stałej ofercie posiadamy wszystkie grupy materiałowe: cegły, bloczki ceramiczne i inne, materiały izolacyjne przeciwwilgociowe i termiczne, systemy kominowe, pustaki ceramiczne do ścian nośnych i ścianek działowych, systemy dachowe, więźby itp.
  W ofercie mamy też stolarkę okienną z drewna i PCV, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie »

  Nasza firma świadczy kompleksowe i zaawansowane usługi związane z osuszaniem budynków oraz dodatkowo pojazdów. Dzięki nowoczesnemu zapleczu narzędziowemu nasze usługi są świadczone w bardzo szerokim zakresie na bardzo wysokim europejskim poziomie. W naszej ofercie osuszanie mikrofalowe to nie jedyna pozycja. Oferujemy także Panstwu wynajem osuszaczy sorpcyjnych. Proponujemy też wynajem wentylatorów za pomocą których osuszanie izolacji jest dość szybkie i skuteczne. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Budowlany »

  Nasz specjalistyczny serwis on-line założyliśmy przede wszystkim z myślą o wszystkich przedsiębiorcach z branży budowlanej. Aktualnym celem jest prowadzenie najbardziej popularnej strony tego rodzaju w Polsce, która jednoczyć będzie większość przedsiębiorców z naszej branży. Na rynku budowlanym nasi dyrektorzy są obecni od bardzo wielu lat. Przedstawiony czas umożliwił im doskonale zrozumieć rynek budowlany oraz jego potrzeby. W konstrukcjach lokalnej działalności pragniemy wychodzić właśnie naprzeciwko tym oczekiwaniom. Stwarzamy miejsce interakcyjne, nowoczesne oraz błyskotliwe.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remont domu »

  Dzięki przedstawianemu serwisowi www gruntowny lub mały remont domu nie będzie skomplikowanym zadaniem. Umieszczono tutaj sporo ciekawych i zarazem pomocnych wiadomości, z którymi należy się zapoznać. Jeśli chcą Państwo znaleźć solidną ekipę budowniczą, to w naszych tekstach znajduje się mnóstwo wartościowych wskazówek. Trudnimy się przede wszystkim sprawami związanymi z renowacją domów, ale też rodzajami projektów budowlanych oraz materiałami budowlanymi. Zachęcamy do odwiedzenia strony.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje »

  Przedstawiana firma specjalizuje się w wykonywaniu przeróżnego typu wizualizacji. Tworzymy realistyczne wizualizacje stosując innowacyjne technologie. Motywację naszych pracowników można dostrzec w każdym zrealizowanym zleceniu. Nasze prezentacje spotykają się z dużą aprobatą wśród klientów. Proponujemy projektowanie wnętrz funkcjonalnych i estetycznych. Każde zadanie jest dla nas wyzwaniem, którego chętnie się podejmujemy. Zakres świadczonych usług obejmuje szeroko pojmowaną grafikę.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Najnowsze wiadomości:

Budownictwo - nowa strona:

Adres: