Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »
 • Szlabany »

  Bram House posiada szeroką ofertę markiz w różnych deseniach i barwach. Markizy są estetycznym i ergonomicznym rozwiązaniem osłaniającym obiekt przed słońcem i deszczem. Są skonstruowane tak, by zapewnić napięcie nawet przy dużych rozmiarach balkonu lub tarasu. Tworzywo, z którego stworzono markizy ma wpływ na komfortowe i bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat. Montujemy na obszarze Poznania i woj. wielkopolskiego.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • blistry »

  Oferta blistrowa to jedna z naszych najpopularniejszych ofert.
  Blistry to nietypowe mocowania stosowane do różnych artykułów i przedmiotów. Posiadaj dwie opcje mocowania: Pierwsza to stawianie a drug możliwości jest zawieszanie. Wszystkie Nasze wyroby oferowane są w najwyższych standardach spełniające najsurowsze zasady. Firma staje się śmiało potentatem na rynku Polskim jeśli chodzi o polwinity i polwiplasty.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • gryfpol radom »

  Firma GRYFPOL powstała w 2007 roku i specjalizuje się w układaniu kostki brukowej i granitowej, budowie dróg, wykonawstwie wszelkiego rodzaju podbudów przy zastosowaniu kruszyw drogowych, stabilizacji gruntu a także kruszyw pozyskanych z recyklingu (kruszony beton, destrukt). Zlecone zadania firma wykonuje kompleksowo począwszy od przygotowania placu budowy po uzbrojenie utwardzonego terenu w sieci wodno-kanalizacyjne i energetyczne. We własnym zapleczu sprzętowym firma GRYFPOL posiada koparki kołowe CAT 315M i CASE, mini ładowarkę bobcat, zagęszczarki, kompletny tabor ciężarowy itp.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Warszawa »

  Firma Royal House istnieje od 2003 roku i świadczy usługi na rzecz nieruchomości położonych w Warszawie. Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania, administrowania, prowadzenia księgowości, sprzątania. Naszym celem jest działanie w interesie i na rzecz właścicieli, którzy powierzyli nam pod opiekę swoje mienie. Mając na uwadze różne oczekiwania właścicieli, dla każdej nieruchomości opracowujemy indywidualne działania, tak aby mieszkanie i użytkowanie nieruchomości uczynić dla Państwa przyjaznym. Nasz zespół pracowników w profesjonalny a zarazem przystępny sposób, udzieli Państwu szczegółowych informacji o zarządzanych nieruchomościach oraz odpowie na nurtujące pytania. Zapraszamy Al. Komisji Edukacji Narodowej 49 lokal U8, 02-797 Warszawa.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Umywalki kamienne »

  Być może największa kolekcja importera umywalek z kamienia naturalnego w naszym kraju. Nasze umywalki kamienne wytwarzane są z marmurów, onyksu, piaskowca oraz kamienia rzecznego. Pełna oferta to więcej niż tysiąc pozycji posegregowanych na umywalki blatowe, umywalki na blat, umywalki wolnostojące i umywalki ścienne. Każda poszczególna umywalka wytwarzana jest z jednego bloku kamienia. Oprócz tego nasze umywalki z kamienia spełniają elementarne normy jakości CE. W związku z tym sprawdzamy każdy krok wytwarzania. Dopasowujemy szerokość ścianek umywalek, poprawną szerokość odpływu. Na stronie publikujemy obszerne opisy oraz fotografie każdej umywalki, a te już od pięciu lat ozdabiają wnętrza wspaniałych salonów kąpielowych. Z wyjątkiem pokazanych umywalek podstawowej oferty, produkujemy również umywalki z kamienia na zamówienie wg rysunku. Te umywalki sprzedajemy również do sklepów na obszarze całego kraju. Zachęcamy również Państwa.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasz sprzęt- przeciski »

  Możemy się pochwalić, iż w naszej dyspozycji są również pojazdy brygadowo – dostawcze oraz pojazdy monterskie. Wszystkie posiadane przez nas maszyny mogą wykonywać przeciski czy też przepusty składające się z kilku rur w jednym otworze. Zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe Wrocław »

  Proponujemy usługi dźwigowe wykonywane na najlepszym poziomie. Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Wrocław, ale działamy na obszarze całego województwa dolnośląskiego. Nasza oferta zawiera załadunek i rozładunek urządzeń oraz materiałów budowlanych. Specjalizujemy się również w montażu i demontażu słupów, więźb dachowych, szamb oraz różnego typu konstrukcji. Mamy długoletnie doświadczenie zawodowe. Zatrudniamy przeszkolonych pracowników. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zadań.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siatka Ogrodzeniowa »

  W szczególności jesteśmy producentem siatki drucianej z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Nasza podaż od niedawna poszerzyła się dodatkowo o fabrykację siatki leśnej. Dodatkowo dostarczamy: siatki spawane o przeróżnych oczkach, druty - cierniste, gołe, pale do ogrodzeń, dodatki ułatwiające założenie siatek a także bramy i furty. Nasze produkty mają rozległe wykorzystanie, szczególnie przy ogradzaniu własności, ogrodów, obszarów leśnych i sportowych, hoteli, parkingów oraz obszarów budowy. Dzięki długoletniemu doświadczeniu nasze produkty charakteryzują się nader wysoką jakością przy użyciu atrakcyjnych wartości.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki »

  Bez wątpienia każdy z nas marzy o tym, aby posiadać jak najlepsze ogrzewanie domu. Oczywiście, nie jest to łatwa sprawa, ponieważ w niektórych przypadkach nie wiemy nawet, na jakie grzejniki powinniśmy się zdecydować. Warto jednak wiedzieć o tym, że prezentowana tu strona oferuje nam dosłownie całą pomoc, która tylko może być nam potrzebna. Znajdziemy na niej bardzo dużo profesjonalnych tekstów, dzięki którym możemy się dowiedzieć praktycznie wszystkiego na temat szeroko rozumianego ogrzewania domu czy uzyskamy informacje które będą mogły nam pomóc w wyborze grzejników. Na pewno każdy, kto tylko bliżej się nią zainteresuje już po krótkim czasie będzie się cieszył w swoim domu naprawdę idealnym ogrzewaniem!

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorysy budowlane »

  Na stronie angra-kosztorysy.pl można wynaleźć wszystkie informacje na temat firmy Angra, zajmującej się między innymi sporządzaniem kosztorysów budowlanych, przedmiarów robót, specyfikacji technicznych a także kosztorysów inwestorskich. Na stronie można też obejrzeć niektóre obiekty, zrealizowane przez Angre. Pośród nich znajduje się Miejski Stadion Piłkarski Euro 2012 we Wrocławiu, Stadion Narodowy w Warszawie, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie oraz Termy Maltańskie w Poznaniu. Wszystko to sygnalizuje, że Angra to w istocie rzetelna a także doświadczona firma. Warto wobec tego odwiedzić stronę i przekonać się o tym osobiście.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tapety sklep »

  Sklep z tapetami krainabarw.pl ma do zaoferowania swoim klientom najlepsze tapety, jakie tylko można znaleźć w dzisiejszym Internecie. Jednym z najistotniejszych atutów jakie mogą skłaniać klientów do współpracy z nim jest przede wszystkim naprawdę duży wybór. Znajdziemy tutaj wiele różnych rodzajów tapet, które w dodatku tworzone są z materiałów wyłącznie o najwyższej jakości, zatem dzięki produktom tu dostępnym można błyskawicznie w ogromnym wręcz stopniu urozmaicić całe swoje otoczenie. Wartym uwagi punktem w ofercie sklepu są również fototapety, czyli tapety ze zdjęciem wskazanym wcześniej przez klienta ? daje to możliwość stworzenia swojej własnej, unikalnej tapety. Zdecydowanie warto jest skorzystać z oferty sklepu krainabarw.pl, gdyż daje ona naprawdę mnóstwo ciekawych możliwości.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamień elewacyjny »

  Wykorzystywanie kamienia, jako formy dekoracji czy ogólnie materiału budowlanego jest dobrze znane ludziom od bardzo dawna. Lecz aktualnie istnieją sposobności, aby każdy mógł wykorzystać kamień, jako detal dekoracyjny własnego domu. Bowiem ze stuprocentową pewnością w sprzyjających okolicznościach efekt może być zachwycający. Natomiast najpierw trzeba odnaleźć odpowiednią korporację, która zajmie się wykonaniem takich usług. I do takich dobrych korporacji ze stuprocentową pewnością zalicza się teraz ta firma i dlatego warto korzystać z jej usług.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Decydując się na zbudowanie konkretnego rezydencji na własnej parceli rekreacyjnej, lub na od wielkiego święta zamieszkałej, najczęściej wybierane są w takim wypadku domy drewniane lub domy z bali. Są takie domy dosyć ekonomicznym budynkiem, ale bez wątpienia w odpowiednich warunkach klimatycznych, są zamieszkiwane wyłącznie na czas wakacji, lub służą jako miejsce do zatrzymania się na urlop.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stiuk »

  Jedną z okresów epok historycznych która napiętnowana była różnymi rodzaju akcesoriami, które nie zawsze spełniały w pełni swoją rolę była era baroku.Spotkaliśmy się w niej z różnorakimi dodatkami budowlanymi, które były tylko zbędne a ich stosowanie jak przykładowo sztukateria były uznawane za niepotrzebne akcesoria, które nie musiały zostać zainstalowane. Niemniej jednak w tym ważnym czasie historycznym poszukiwano bogatych rozwiązań, dzięki których można było w zauważalny tryb urozmaicić pejzaż określonego pomieszczenia czy też lokalu. Jest to na pewno właściwe rozwiązanie, jeśli sztukateria chcemy potraktować jako istotny element dekoracyjny.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tarasy »

  Minbud przedstawia swoją rozległą ofertę budowlaną i zachęca do korzystania z niej. Wykonujemy najlepsze tarasy z kompozytu drewno-tworzywowego. Długość desek tarasowych dostosowana jest do zapotrzebowań klienta. Polecamy wysokiej jakości tarasy z deski DKP wykonanej z mączki drzewnej. Materiał drewnopodobny wykazuje niepodatność na glony i insekty. Oferowane materiały nie potrzebują konserwacji jak drewno. Nasze kompozyty wyglądają jak prawdziwe drewno dzięki odpowiednim proporcjom. Nawiążemy współpracę z firmami montażowymi na terenie całego kraju.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • okna szczecin »

  W współczesnych czasach trudno jest otrzymać w sklepach okna, złożone z rozwieranych segmentów, jakie z trudem się otwiera a także kiepsko izolują. A zresztą który by pragnął takie kupić gdy tylko w umiarkowanych kosztach można nabyć odpowiednie jakościowo okna o wiele łatwiejsze w użytkowaniu. Na tej witrynie znajdziesz właśnie te odpowiednie okna – czym odróżniają się one od okien konkurencji? Zasadniczo wizualnie – są to rzeczywiście śliczne okna Szczecin, jakie bardzo łatwo można dobrać do swojego osobistego stylu domu. Zapraszamy na stronę www w celu zaznajomienia się z propozycją.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elewacja »

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę firmową elewacjedrewniane.pl. Nasza firma zajmuję się kompleksowym wykonywaniem elewacji drewnianych. Nasze bogate doświadczenie i rzesza zadowolonych klientów, gwarantują Państwu, pewność, że wykonana przez nas elewacje z drewna będzie wysokiej jakości oraz służyć będzie przez lata. Nasze elewacje, są wykonywane z wysokiej jakości materiałów drewnianych. Naszą pasją są elewacje drewniane i ich wykonywanie! Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę elewacjedrewniane.pl.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • usługi remontowe kraków »

  Nie masz koncepcji komu zlecić fachowe usługi takie jak remonty małopolska? A może planujesz zrobienie ocieplenia ścian zewnętrznych? Cokolwiek masz zamiar zrobić, powinieneś skorzystać z oferty, jaką opracowała dla Ciebie specjalistyczna jednostka wykonawcza oferująca usługi remontowe Kraków. Dla niej żadne elewacje Kraków nie są kłopotem. Fachowcy potrafią wykonać dla Ciebie każdy rodzaj ocieplenia obiektu, bez względu na to, jaki wzornik wybierzesz, bądź też baranka, bądź też kornika o ziarnistości2.0! Nie działaj nierozważnie, korzystaj z wielkiej okazji, kooperuj tylko z zawodowcami, uznawanymi w branży!

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • krata wema »

  Posiadamy wielki wybór proponowanych produktów. Stany magazynowe są na bieżąco uzupełniane. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, oraz do kontaktu z naszym biurem handlowym gdzie bezpośrednio można złożyć zlecenie. Możliwość przyrządzenia krat pomostowych, stopni schodowych, skrętnych, zabiegowych i podestów podług własnego wzoru. Termin dostawy krat oraz stopni z magazynu (standardowe rozmiary to 48 h od momentu złożenia zamówienia, a na kraty i stopnie o nietypowych rozmiarach to około 10-14 dni) Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cen.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady ze stali nierdzewnej »

  Fasada wykończeniowa, w zawartość której wnikają potocznie zwane barierki bądź ogrodzenia, to jak wiemy wytwory końcowe pojedynczego przedsięwzięcia z dziedziny budowlanki. Produkty owe muszą odznaczać się nie naganną estetyką zrealizowania oraz miłym dla oka wzornictwem. Wszak, nie bez kozery trochę jest na mniemaniu w zdaniu: " jak Cię widzą, tak cię piszą".
  Zakład handlowo-usługowy Wolmar - Balustrady ze stali nierdzewnej, może z pewnością być należytym rzecznikiem wszystkich firm gospodarczych, o ile rozchodzi się o balustrady innymi słowy poręcze. Niezależnie od ciągłego przestawania z terminami z pogranicza stali, szkła czy drewna, zakład ten realizuje cały szereg usług dodatkowych. Zacząwszy od sprzedaży karniszy, poprzez montaż krat, aż na wykonywaniu (również przy współpracy z nabywcą) różnorodnego rodzaju balustrad kończąc.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Najnowsze wiadomości:

Budownictwo - nowa strona:

Adres: