Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »
 • Okna plastikowe Kielce »

  Dzisiejsze produkowanie okien nie jest ograniczona do kilku najważniejszych parametrów.Wiele okien posiada cechy,które nadają im szczególe znaczenie dla wielu sytuacji.Antywłamaniowe okna są dzisiaj często kupowane,jest to wynik głównie zwiększonej wiedzy inwestorów odnośnie cennych zalet jakie mają takie okna.W przypadku posiadania cennych i wartościowych wnętrz warto zainwestować w okna o charakterze antywłamaniowym.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Powietrze jest podstawą egzystencji każdego organizmu żywego na naszej planecie. W każdym z nas jest coś, co sprawia, że je uwielbiamy a w szczególności po deszczu. Zapach powietrza po deszczu jest nieprawdopodobny. Podobnie jak żywe organizmy nasza firma również nie może żyć bez powietrza a w szczególności - sprężonego. Bo pneumatyka to nasza dziedzina. Kompresory, ich serwis to nasza specjalność.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy szkieletowe »

  Pracownia PRO-EKO-ART oferuje realizację usług zamówień z dziedziny domy drewniane – projekt i budowa. Wysokiej klasy domy energooszczędne oferowane są w kilku wersjach: stan surowy, standard deweloperski czy wersja nadająca się już do zamieszkania. PRO-EKO-ART gwarantuje niskie koszty budowy czy użytkowania oraz ekologiczne rozwiązania konstrukcyjne. Propozycje takie jak rekuperator albo mostki termiczne znacznie obniżą koszty związane z ogrzaniem obiektu.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laminowanie »

  Firma nasza prowadzi działalność od 1990 roku. Co robimy: projektowanie i produkcja urządzeń grzejnych o maksymalnej temperaturze pracy do 1800°C takich jak np. piece laboratoryjne, piece do fusingu, czy też piece do obróbki cieplnej szkła. Jesteśmy znanym producentem pieców laboratoryjnych oraz do termicznej obróbki szkła na rynku krajowym i europejskim.Nasz bazowy asortyment to: piece do obróbki cieplnej szkła piece i sprzęt labolatoryjny małogabarytowe hartownie szkła płaskiego urządzenia specjalnego przeznaczenia, laminowanie szkła.

  Od jakiegoś czasu oferujemy również piece do obróbki cieplnej metali:
  - w atmosferze naturalnej do temperatury 1200 C i 1300 C
  - pracujące w atmosferze ochronnej np. azotu w temperaturze 1100 C.
  Piece gazoszczelne wytwarzamy tylko na indywidualne zamówienia. Głównym ich zadaniem jest hartowanie, wyżarzanie
  Współpracujemy z kilkoma uznanymi firmami, oraz instytutami badawczymi dostarczając im specjalistyczny sprzęt.

  Data dodania: 18 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia - eSklep - Nowoczesny sklep internetowy »

  Profesjonalne narzędzia ręczne. Wszystko czego potrzebuje tak entuzjasta, jak i profesjonalny technik. Wysoka dostępność asortymentu, szybka przesyłka i niskie ceny. Dodatkowo gwarantowana gratisowa przesyłka przy zamówieniu powyżej 500zł. Paczki przesyłane są pocztą, bądź kurierem. Istnieje także możliwość odbioru osobistego w nowoczesnym budynku firmowym w Tarnowie. Profesjonalna obsługa i fachowa załoga pracownicza . Sklep z doświadczeniem w branży sięgającym 1993r..

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane Wrocław »

  Firma Builder to sieć dystrybutorów materiałów i urządzeń budowlanych.
  Firma powstała w roku 1990.
  Długoletnie doświadczenie, bardzo dobra baza logistyczna, profesjonalność, pozwoliły na uzyskanie wielu wyróżnień za dobrą współpracę od najlepszych wytwórców.

  W naszej stałej ofercie posiadamy wszystkie grupy materiałowe: cegły, bloczki ceramiczne i inne, materiały izolacyjne przeciwwilgociowe i termiczne, systemy kominowe, pustaki ceramiczne do ścian nośnych i ścianek działowych, systemy dachowe, więźby itp.
  W ofercie mamy też stolarkę okienną z drewna i PCV, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie »

  Nasza firma świadczy kompleksowe i zaawansowane usługi związane z osuszaniem budynków oraz dodatkowo pojazdów. Dzięki nowoczesnemu zapleczu narzędziowemu nasze usługi są świadczone w bardzo szerokim zakresie na bardzo wysokim europejskim poziomie. W naszej ofercie osuszanie mikrofalowe to nie jedyna pozycja. Oferujemy także Panstwu wynajem osuszaczy sorpcyjnych. Proponujemy też wynajem wentylatorów za pomocą których osuszanie izolacji jest dość szybkie i skuteczne. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasz sprzęt- przeciski »

  Możemy się pochwalić, iż w naszej dyspozycji są również pojazdy brygadowo – dostawcze oraz pojazdy monterskie. Wszystkie posiadane przez nas maszyny mogą wykonywać przeciski czy też przepusty składające się z kilku rur w jednym otworze. Zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Budowlany »

  Nasz specjalistyczny serwis on-line założyliśmy przede wszystkim z myślą o wszystkich przedsiębiorcach z branży budowlanej. Aktualnym celem jest prowadzenie najbardziej popularnej strony tego rodzaju w Polsce, która jednoczyć będzie większość przedsiębiorców z naszej branży. Na rynku budowlanym nasi dyrektorzy są obecni od bardzo wielu lat. Przedstawiony czas umożliwił im doskonale zrozumieć rynek budowlany oraz jego potrzeby. W konstrukcjach lokalnej działalności pragniemy wychodzić właśnie naprzeciwko tym oczekiwaniom. Stwarzamy miejsce interakcyjne, nowoczesne oraz błyskotliwe.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje »

  Przedstawiana firma specjalizuje się w wykonywaniu przeróżnego typu wizualizacji. Tworzymy realistyczne wizualizacje stosując innowacyjne technologie. Motywację naszych pracowników można dostrzec w każdym zrealizowanym zleceniu. Nasze prezentacje spotykają się z dużą aprobatą wśród klientów. Proponujemy projektowanie wnętrz funkcjonalnych i estetycznych. Każde zadanie jest dla nas wyzwaniem, którego chętnie się podejmujemy. Zakres świadczonych usług obejmuje szeroko pojmowaną grafikę.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • polwinity »

  Największy europejski producent specjalizujący się w przetwórstwie tworzyw sztucznych i produkcji wyrobów z PVC i PE. Oferuje folie stretch PE, folie termokurczliwe PVC, folie izolacyjne, dachowe i budowlane PVC, granulaty PVC, folie twarde z PVC farmaceutyczne i techniczne, folie twarde z PP i PS, folie BOPP, panele ścienne i elewacyjne z PVC, parapety z PVC, sztuczne skóry z PVC, tkaniny powlekane PVC, drukowane laminaty do żywności, ceraty z PVC oraz tapety winylowe i papierowe.

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • płytki ceramiczne »

  Podczas Kupowania asortymentu do mieszkania dobrze jest skupić się na doborze dobrych jakościowo produktów. Na rynku dostępnych jest wiele firm trudniących się działalnością w tej dziedzinie. Korzystnie jest zdecydować się na taką, która wesprze w wyborze oraz poradzi co dla nas będzie najodpowiedniejszym wyjściem. Odpowiednie elementy to sprawa podstawowa, żeby remont był udany.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasady Kominowe »

  Klienci, którzy wybierają nasze przedsiębiorstwo zajmujące się systemami kominowymi i wentylacyjnymi, przede wszystkim zwracają uwagę na takie czynniki jak profesjonalizm, solidność, terminowość dostaw, oraz specjalistyczną wiedzę, którą posiadają nasi doskonale wykwalifikowani pracownicy. Dla naszych stałych klientów ważny jest także szeroki asortyment produktów i usług, a także warunki handlowe, które będą dopasowane do ich potrzeb i możliwości. Ale najlepiej o nas świadczy to, że jako firma rodzinna przetrwaliśmy na rynku już dwadzieścia osiem lat.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Haft »

  Istniejemy od 1991r. W tym czasie spośród małej firmy przekształciliśmy się w duże, nowoczesne, przyzwoicie zorganizowane firma. Posiadamy powyżej 350 głowic hafciarskich firm: Tajima, ZSK, Barudan, i SWF. ściśle mówiąc gigantyczny możliwości wytwórczy pozwala nam na szybkie tudzież sprawne realizowanie każdego zamówienia. Tudzież całość owo po konkurencyjnych cenach i wysokiej jakości. Oferujemy między innymi: aplikacje ślubne, dżety, haft, sitodruk. Powiększony park maszynowy, umożliwia nam wykonanie każdej techniki hafciarskiej. Miło zapraszamy aż do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domek Warszawa »

  Pragniemy zaoferować altany, wiaty, niewielkie rekreacyjne, domki narzędziowe na działkę. Przeznaczenie jest różnorakie w zależności od prywatnych potrzeb. Praktyczne wiaty oraz dodatkowo altany można wykorzystać do przechowywania drewna lub gromadzenie narzędzi. Domki, które posiadamy w własnej produktowej ofercie to domki z przeznaczeniem rekreacyjnym, które możesz zakupić jeśli potrzebujemy odpocząć podczas urlopu w zaciszu swojej działki, a domki narzędziowe sprawdzą się przy majsterkowaniu i pozostałych pracach remontowych na naszej działce. Dom na działkę ma różnorodnewymiary. Te, które proponujemy to lub 3x3, 4x4, 4x5 lub 5x5 metrów. Zajmują one mało miejsca, a są bardzo przydatne. Domek na działkę nie wymaga pozwolenia na budowę i dzięki temu oszczędzasz dużo czasu, który należy przeznaczyć na budowę jak i pieniądze, ponieważ niskim kosztem możesz posiadać swój niewielki domek rekreacyjny albo narzędziowy. Domki narzędziowe są mniejsze, ponieważ służą do przechowywania narządzi. Rozmiary takich domków na narzędzia nie nie są większe niż 4 metry kwadratowe.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki żelbetowe »

  Przyjmujemy zlecenia na zakresy betonowe, fundamenty silosów, betonowe zbiorniki monolityczne, skręcane na śruby zbiorniki stalowe na wodę pitną i pożarową oraz przewierty i przeciski poziome sterowane optycznie. Realizujemy projekty oraz realizujemy zadania na budowie. Dążymy do tego aby zawsze działać kompleksowo, minimalizując tym samym wkład i czas Zlecających ? zakładamy, że ich problemy stają się również naszymi. Naszym celem i jest długoterminowa współpraca z każdym Inwestorem. Wykonanie tego jest wykonalne dzięki naszej elastyczności, fachowości oraz terminowości. Rezultatem natomiast, jest lepsze zrozumienie potrzeb oraz obniżenie kosztów w trakcie przyszłych budów.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja w domu »

  Witryna powstała z myślą o udostępnieniu oferty firmy ALLES COOL. Specjalnością firmy jest chłodnictwo i produkcja np. mroźni składowych. Szczególne miejsce w ofercie zajmuje wentylacja, ale także rekuperacja. Przy firmie działa hurtownia oferująca urządzenia do wentylacji i klimatyzacji. W serwisie można zaznajomić się z realizacjami omawianej firmy.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ludecke »

  Krajowa firma oferuje węże oraz złącza potrzebne w przemyśle. W sprzedaży firmy odszukacie Państwo węże gumowe i węże wykonane z tworzyw syntetycznych, które są przystępne jako tłoczne oraz ssąco tłoczne węże do wody, węże stosowane do powietrza, węże do sprężonego powietrza, węże do artykułów spożywczych, węże do ciepłej wody tudzież pary wodnej, węże używane do kwasów oraz zasad, węże stosowane do chemii, węże stosowane do płynów tłustych oraz benzyny, orszaki trudnościeralne. W dziale złącza nasza firma dostarcza dużo rodzajów złącz. W dziale zawory firma dostarcza zawory kulkowe i rozdzielacze spośród zaporami kulowymi, oraz wysokiej jakości zawory kulkowe. W dziale obejmy wyszperacie Państwo obejmy ślimakowe, obejmy skorupowe, klamry nierdzewne. Miło zachęcamy do wprowadzenia się z nasza oferta zamieszczoną na witrynie internetowej. Nasze wyroby są skonstruowane z wyśmienitej jakości artykułów.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości Warszawa »

  Firma Rent Apartament świadczy profesjonalne usługi na rynku nieruchomości mieszkaniowych w sektorze premium. Działamy na terenie Krakowa i Warszawy. Charakteryzuje nas serwis w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na najwyższym poziomie. Naszym Klientom oferujemy pełen profesjonalizm, doświadczenie i doskonałą znajomość rynku oraz związanych z nim zagadnień. Oferujemy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. W wachlarzu naszych usług znajduje się także oferta dla deweloperów. Oferujemy przede wszystkim domy, mieszkania, apartamenty warszawa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki żywiczne »

  Skorzystaj z tej propozycji, jaką przygotowaliśmy specjalnie dla wszystkich użytkowników internetu. Najodpowiedniejsze podłogi w niezwykle wziętych opłatach są przystępne dla wszystkich, którzy tylko wkroczą na tą witrynę. Nadzwyczaj trwałe i wygodne w powszednim zastosowaniu posadzki żywiczne są bezdyskusyjnym hitem na krajowym sektorze budowniczym. Toteż warto zainwestować w tego rodzaju podłogi w swoim mieszkaniu. Zachęcamy do zaznajomienia się ze stroną www, na której odkryjecie istotne informacje.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Najnowsze wiadomości:

Budownictwo - nowa strona:

Adres: