Religia Podkategoria: Religia

« poprzednia strona · 2
 • salon sukien ślubnych Elbląg »

  Każda Niewiasta szykująca się do swego wyjśca za mąż winna koniecznie wejść na naszą stronę www suknieslubne-elblag.pl, albowiem jedynie u nas odnajdzie tę unikatową, wyjatkową i najcudowniejszą kreację ślubną. Rozległa oferta salonu zaprezentowana jest w formie przejrzystej galerii, która umożliwia na dokładne zaznajomienie się z naszym zbiorem. Do tego na witrynie umieszcone są informatory, które pomogą dokonać wyboru wszystkim, nadal niepewnym Pannom Młodym.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kawały na Prima Aprilis »

  Na naszym portalu każdy zainteresowanyjest w stanie znaleźć drobiazgowe wiadomości odnoszące się do święta prima aprilis. Wszyscy wiemy że 1 kwietnia to dzień w którym nie tylko w Polsce ale i na całym świecie czyni się się żarty celowym wprowadzaniu w błąd. Kłamanie, konkurowanie w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nierealnego. Właśnie w prima aprilis w wielu mediach mówi się o różnych żartobliwe programy. Historia tego zwyczaju nie została jeszcze wyjaśnione. Dzień ten obchodzony był już w starożytności. Dowcipy czynione w tym dniu mają rozweselać, tradycja ma swoje odzwierciedlenie również w mediach. W serwisie można odszukać ciekawe artykuły odnoszące się tradycji obyczaju, oraz żarty na prima aprilis, kawały na prima aprilis . Dla wielu z nas to czas, który całkowicie poświęcamy zabawie.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czy jest życie po śmierci? »

  Czy istnieje coś w rodzaju życia po życiu? Większość z nas co najmniej raz w życiu zastanawiała się nad tym. Ja też rozmyślałem na ten temat bardzodużo oraz konsultowałem się z innymi. Przez brak jakichkolwiek odpowiedzi na moje pytania oraz przemyślenia, rozpocząłem osobiście wyszukiwać argumentów na istnienie życia po śmierci w książkach oraz publikacjach ekspertów. Zebrane wiadomości umożliwiły mi dojście do wniosku, iż życie pozagrobowe naprawdę istnieje. Przy pomocy mojej strony chce przedstawić intrygujące dowody na to, że życie pozagrobowe naprawdę istnieje. Zapraszam w szczególności te osoby, które kiedyś zastanawiały się nad faktem istnienia życia po życiu.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • wesele »

  Urządzasz wesele? Brakuje ci zespołu weselnego? Twój facet zaręczył się, a ty powiedziałaś “Tak”? To świetnie! W takim razie zapraszamy Cię na nasz portal ślubny na którym odszukasz przeróżne rady i poradniki: jak wyłonić dobrego fotografa, jak znaleźć idealnych grajków na wesele, w jakim miejscu nabyć suknie na ślub. Zapraszamy też jeśli poszukujesz jakichkolwiek rad dotyczących ślubu, bowiem porad użyczą ci nasi fachowcy działający w tej dziedzinie już naprawdę wiele dekad. Chcemy aby ten niezwykły dzień był dla ciebie czymś nadzwyczaj nadzwyczajnym. Zapraszamy także na nasze forum o weselu na którym całe multum porządnych użytkowników użyczy ci wskazówek, oceni firmy które wykonują usługi ślubne, z których niegdyś korzystali. Tak więc jeśli niebawem zbliża się dzień wesela wstąp na nasz poradnik jak i forum! TakaPara.pl zawsze pomocna przy ślubie

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe Chorzów »

  Firma Antaba plus świadczy wszechstronne usługi pogrzebowe. Miastem, w którym realizujemy zlecenia jest Chorzów. Współdziałamy z profesjonalną firmą kamieniarską i z prosektorium. Posiadamy w ofercie nagrobki z granitu i tradycyjne. Zakres proponowanych usług obejmuje także liternictwo i grawerowanie laserem. Oferujemy różne warianty cenowe różniące się między sobą typem trumny lub urny i pozostałych akcesoriów pogrzebowych. Przewozimy ciało samochodami firmy Mercedes Vito. Gwarantujemy oprawę muzyczną.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Religie świata »

  Chcemy Państwu przedstawić katolicki portal. W serwisie zamieszczane są nie tylko wiadomości ze świata. Aby obiektywnie móc ukształtować swoje poglądy wypada zaczerpnąć wiadomości z wielu źródeł, dlatego nie jest to serwis dedykowany wyłącznie dla ludzi wierzących. Jednakże tematy: wiara, katecheza, kościół i życie wewnętrzne zajmują znaczną część serwisu. Kościoły zajmują miejsce w zakładce społeczność. Inne ciekawe informacje jakie mogą Państwo znaleźć w serwisie dotyczą tematów: inteligentne życie, kariera i praca. Serwis umożliwia także korzystanie z forum religijnego, które umożliwia nawiązywanie dyskusji na ciekawe tematy. w) i Wydawnictwa WAM.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prima Aprilis »

  Na stronie internetowejpowinniśmy odszukać dużo ciekawych informacji na temat tradycji obchodów powiązanych z z dniem żartów, kawały, dowcipy, geneza prima aprilis jako święta. Kiedyś przypuszczano, że obyczaj żartowania to czas kiedy rozpoczynają mścić duchy na żywych i ściągają nieszczęścia. Powszechnie wiadomo że chrześcijaństwo nie chciało się pogodzić z następnym pogańskim świętem Prima Aprilis rozpoczęło wiązać z Judaszem lakariotą. Dzisiaj znacznej części osób to czas, w którym powinni dać upust dobremu nastrojowi. Obojętnie, który zaciekawiony tradycyjnymi formami kpin z okazji żarty na prima aprilis, kawały na prima aprilis jest w stanie skorzystać ze wskazówek usytuowanych na stronie. 1 kwietnia to nie tylko tradycja, której początki sięgają starożytności, toponad to sposobność to uśmiechu, do spędzenia czasu w nietypowy mniej formalny sposób. Każdy codziennie jest bardzo zajęty, pracą, rodziną, szkołą.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prima Aprilis »

  W serwisie powinniśmy odszukać przykłady żartów, dowcipów czy wiele innych użytecznych wzmianek odnoszących się do święta prima aprilis. Kiedy zbliżają się święta wielkanocne wszyscy cieszymy się z możliwości spędzenia trochę czasu z rodziną w świątecznej atmosferze. Niemniej jednak dla większości najbardziej oczekiwanym dniem jest 1 kwietnia prima aprilis, bo właśnie wtedy bez przeszkód możemy robić żarty dookoła. W odmienny sposób ludzie obchodzą prima aprilis w rożnych częściach Europy. wielu sądzi, że historia obyczaju ma związek z rzymskim zwyczajem Cerialii, obchodzonym na początku kwietnia na cześć bogini Ceres. Według jednej z legend, kiedy poszukiwała ona swojej porwanej córki została wyprowadzona w pole. Ażeby jednak dowiedzieć się więcej możemy zajrzeć na na stronę internetową. W dodatku na portalu odszukać można żarty na prima aprilis, kawały na prima aprilis. dzień ten poświęcano opowiadaniu zmyślonych historii, czynieniu odmiennych dowcipów i naigrawaniu się z naiwnych.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Barman na wesele »

  Przedmiotem kursów jest przekazanie osobom w nich uczestniczących podstaw, nazwijmy to, sztuki barmańskiej, oraz przygotowanie uczestniczących w nim osób do niezależnej, wytrawnej pracy w pubie. Podstawowym celem kursów jest przekazanie wiedzy przyszłym barmanom tak, aby uczynić ich zawodowymi barmanami, oraz przekazać wiedzę młodzieży, aby w przyszłości pomóc im w pracy na stanowisku barmana. Kursy prowadzone są w sposób umożliwiający przyswojenie wiedzy i umiejętności głównie praktycznych, z jak najmniejszym uwzględnieniem pustych regułek.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • fotograf ślubny Gdynia »

  Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Dlatego też tak ważne jest, by pozostała po nim piękna pamiątka w postaci zdjęć, która niezmiennie będzie przypominała nam o tym wyjątkowym dniu. Jeśli chcielibyśmy zapewnić sobie nietypowe fotografie z tego wydarzenia, trzeba skusić się na ofertę Błażeja Maziarza. Ten zawodowy fotograf ślubny Gdynia proponuje młodym małżeństwom usługi fotograficzne które zaspokoją nawet bardzo wielkie oczekiwania. Gwarantuje on ujęcie obiektywem aparatu niezapomnianych momentów z dnia ślubu – od przygotowań, poprzez mszę, aż po szaleństwa weselne a także zdjęcia z nowożeńcami. Wszystko to wykonane naturalnie z największą rzetelnością oraz troską o każdy szczegół.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wesela Kielce »

  Przekonaj się, że wesele nie musi być stresującym wydarzeniem logistycznym. Poleć je do zaprojektowania nam, a zajmiemy się nim w pełni uczciwie z nastawieniem na Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami, poznajmy się, weź referencje, zobacz galerię zaprojektowanych imprez. Pozbądź się problemów organizacyjnych raz na w każdej sytuacji. Daj swoim gościom tego czego faktycznie potrzebują, czyli uśmiechu, dobrej muzyki i pięknych atrakcji. Nie ma rzeczy niemożliwych. Zleć nam organizację Twojej imprezy, a zrobimy wszystko, abyś poczuł się na niej niesamowicie. Uśmiech nabywcy jest dla nas bezcenny. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i dokładnie sprecyzowane podejście. Jednym słowem czas na zabawę.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Religia

Najnowsze wiadomości:

Religia - nowa strona:

Adres: