Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 9
 • Prawo »

  W dzisiejszym społeczeństwie jest wiele chwil, w których mamy styczność z prawem. Począwszy od przepisów ruchu drogowego, prawem pracy aż do odpowiedzialności karnej. W wielu chwilach musimy napisać dokument i nie mamy pojęcia jak to zrobić. W takich chwilach zachęcamy do odszukania pomocnych treści w sieci. Wzory dokumentów, porady prawne, fora prawne i wiele innych przydatnych rzeczy jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Nie ruszając się z domu możesz odnaleźć wiele informacji, które uchronią Cię od konsekwencji nieznajomości prawa.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory pism »

  Bezpłatne porady prawne dla każdego! Jeśli w swoim życiu trafiłeś na problem prawny, z którym nie jesteś sobie w stanie na własną rękę poradzić koniecznie sprawdź nasze strony! Znajdziesz tutaj wiele informacji i artykułów na temat prawa. Tylko w moim serwisie prawnym odnajdziesz zawsze świeże informacje, ciekawe artykuły, wzory pism, wyszukiwarkę krs i wiele więcej interesujących rzeczy. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, sprawdź mój blog już teraz, jestem przekonany, że się nie zawiedziesz. Zapraszam serdecznie!

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Mnóstwo osób pewno zastanawia się co jest takiego w pracy notariusza, że jest on tak bardzo dochodowy. Rejent to fach, który wymaga rozległej erudycji i doświadczenia, potwierdzonych zaliczonymi testami zawodowymi co więcej ponad ośmioletnim czasem nauki na studiach i podczas aplikacji notarialnej. Interes społeczny żąda tego by notariusz osobiste czynności realizował pieczołowicie oraz z zachowaniem bezwzględnej bezstronności w odniesieniu do różnych grup petentów. Osoby uprawiające wspomniany fach biorą także na siebie ogromną odpowiedzialność za majątek swoich klientów.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • System do zarządzania kancelarią prawną »

  Pionierski system do administrowania kancelarią prawną. Oprogramowanie zostało zaprojektowane z myślą o małych, średnich jak i dużych kancelariach prawnych. Nasze oprogramowanie daje Ci sposobność prostego zarządzania kancelarią prawną online. W intuicyjnym panelu znajdziesz między innymi e-sąd, wzory pism, kalendarz czy aplikacje ułatwiające rozliczenia z klientami. Dzięki naszemu systemowi do zarządzania kancelarią prawną będziesz mógł w szybki sposób mierzyć efektywność, zarządzać czasem i wiele więcej. Sprawdź nas obowiązkowo.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Wrocław »

  Wrocławska kancelaria Radcy Prawnego Ewy Jagodzińskiej-Antczak specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz w sprawach spadkowych. Radca prawny Wrocław oferuje Państwu profesjonalne poradnictwo, pomoc przy sporządzaniu pism procesowych, a przede wszystkim fachową reprezentację przed sądami.Elektroniczne postępowanie upominawcze - Kancelaria reprezentuje swych klientów w sprawach rozpatrywanych poprzez sądy w elektronicznym postępowaniu upominawczym. W dużej liczbie przypadków są to sprawy o zapłatę nieuregulowanych należności wobec banków, rachunków za telefon, prąd, czy gaz. Radca prawny Wrocław składa w imieniu swych klientów: pozwy w elektronicznym postępowaniu upominawczym, co pozwala klientom na skorzystanie z wielu udogodnień, jakie niesie ze sobą postępowania; elektroniczne sprzeciwy od nakazu zapłaty w elektronicznym postępowaniu upominawczym i prowadzi sprawę na dalszym jej etapie toczącym się już przed tradycyjnym sądem.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Katarzyna Deresz znajduje się na liście adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej. Posiada swoją kancelarię w Warszawie, przy ulicy Słomińskiego 19. Pochodzi z rodziny o prawniczych tradycjach, zarówno jej dziadek jak i mama specjalizowali się w tym kierunku. Katarzyna Deresz zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Prowadzi również postępowania spadkowe, rozwodowe, alimentacyjne oraz dotyczące prawa własności nieruchomości. Swoim klientom gwarantuje całkowitą dyskrecję oraz odpowiednią reprezentację na sali sądowej.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław »

  Aspekt czyności kancelarii: sporządzanie aktów notarialnychsporządzanie aktów poświadczenia dziedziczeniasporządzanie poświadczeńdoręczanie oświadczeńsporządzanie protestów weksli a czekówspisywanie protokołówprzyjmowanie na przechowanie: pieniędzy, dokumentów a papierów wartościowychsporządzanie wypisów, odpisów a wyciągów dokumentówsporządzanie na dezyderat stron: projektów aktów, oświadczeń a innych dokumentówsporządzanie innych czynności wynikających spośród odrębnych przepisówDodatkowo: alternatywa uzyskania w Kancelarii informacji w językach obcychmożliwość obsługi w języku angielskim a niemieckimwspółpraca spośród tłumaczami wszystkich języków

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Warszawa »

  Nasze biuro zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań za poniesione szkody związanie z wypadkami, mieniem, służebnością przesyłu, transportem itp. Wiedza, którą dysponujemy, pozwala skutecznie i w pełni profesjonalnie uzyskiwać należne odszkodowania od towarzystw ubezpieczeniowych, pracodawców, szpitali czy deweloperów. Na stałe współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie prawa, medycyny i ubezpieczeń, dzięki czemu jakość usług naszego biura stoi na najwyższym poziomie, potrzebnym do tego, by prawo stanęło po stronie poszkodowanego. Na stronie internetowej biura mogą znaleźć Państwo wszelkie potrzebne informacje o specyfice naszych usług oraz referencje, które uzyskaliśmy od klientów.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo »

  Poszukujesz treści prawniczych? Nie wiesz jak poruszać się w świecie paragrafów? Obowiązkowo sprawdź nasz serwis internetowy poświęcony tematyce prawniczej. W każdym momencie możesz znaleźć na nim mnóstwo pomocnych treści i artykułów ze świata prawa i przepisów prawnych. Blog pisany przeze mnie ma na celu dostarczenie użytecznych i ciekawych informacji poszukującym ich ludziom. Dzięki blogowi dowiesz się jak napisać umowę kupna-sprzedaży czy pozew sądowy. Nie zwlekaj dłużej i sprawdź nasz serwis już teraz.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny adwokat działający w mieście Warszawa »

  Promowana witryna internetowa należy do kancelarii Barbary Laskowskiej. Oferta adresowana jest do osób prywatnych, firm oraz instytucji. Bogata oferta obejmuje doradztwo prawne i reprezentacje przed sądami. Adwokat Warszawa to pewność skutecznego postępowania sądowego. Polecany prawnik posiada odpowiednie kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie. Osobną dziedziną porad są sprawy dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej. Szczegółowe dane zdobędziemy na witrynie www i przez kontakt telefoniczny.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelny adwokat Bydgoszcz »

  Arkadiusz Lach znany jest jako znakomitej sławy adwokat, doktor nauk prawnych. Reklamujący się adwokat spełnia się w zapobieganiu przestępczości komputerowej. Na portalu znajdziemy artykuły popularno-naukowe oraz naukowe autorstwa A.Lacha. Jeśli niezbędny jest profesjonalny adwokat Bydgoszcz skorzystajmy z usług A. Lacha. Specjalnością każdego prawdziwego adwokata jest dziedzina postępowania karnego. Na spotkanie z A. Lachem umówić się można dzwoniąc lub pisząc maila.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Zapraszam do nowego portalu prawa, w którym znajdziesz wiele interesujących informacji i artykułów na temat prawa. Codziennie publikowane artykuły pozwolą Ci być na bieżąco z prawnymi informacjami. Odnajdziesz u nas artykuły na temat porad prawnych, nowelizacji kodeksów, dowiesz się jak napisać testament czy umowę kupna sprzedaży samochodu. Nie czekaj dłużej i sprawdź nas już teraz. Zapraszamy wszystkich gorąco. Korzystając z naszego serwisu prawa masz gwarancję zawsze aktualnych informacji.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Fachowa porada prawna przydaje się w pewnych chwilach każdemu z nas. Znajomość artykułów obowiązującego prawa nie jest w zakresie możliwości zwykłego człowieka dlatego wielokrotnie zmuszeni jesteśmy korzystać z porad prawnych radców prawnych. Innym sposobem jest wykorzystanie portalu prawnego na którym odnajdziesz bezpłatne porady prawne. Artykuły na różne tematy, informacje o nowelizacjach, wyszukiwarkę krs, forum prawne i wiele więcej znajdziesz na moim blogu. Zapraszam gorąco. Korzystając z mojego serwisu masz pewność rzetelnych informacji.

  Data dodania: 13 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witold Bereś »

  Serwis społecznościowo – publicystyczny „Polska Ma Sens” to miejsce, gdzie omawia się problematykę historyczną, literacką, a nawet polityczną, a jej redaktorzy dbają, aby w publikacjach przedstawiona była pozytywna Polska. Znajduje się tu dużo ciekawych i wartościowych artykułów, które odnoszą się do świata kulturalnego, a sama Polska przedstawiona jest tu zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości. W licznych artykułach nie brak opisu rzeczy negatywnych, ale redaktorzy tacy jak: Stanisław Mancewicz, Krzysztof Burnetko, Robert Makłowicz, Piotr Czyż, Jerzy Skoczylas, Witold Bereś, Jarosław Makowski starają się, aby nie rozpowszechniało się właśnie takie pesymistyczne stanowisko wobec świata i Polski. Dlatego też motto witryny brzmi: „Myślę pozytywnie”, a zapewne każdy, kto wyznaje ten pogląd lub chce zacząć, odnajdzie tu dużo wartościowych informacji, które pomogą mu zauważać świat w bardziej pozytywnych barwach.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny »

  Jeżeli do tej pory myślałeś, że pojęcie prawa jest trudne i niemożliwe, to radca prawny prowadzący powyższą stronę internetową na pewno odmieni Twoje przekonania. Sprawdź samemu, jak łatwo można rozwiązać każdą dotkliwą sprawę i bez nakładu wielu tysięcy złotych. Strona, którą opisujemy, zbudowana jest na prostym skrypcie, jest łatwa w odbiorze i posiada tematyczną grafikę. Reklamujący się na niej prawnik Ursynów posiada długie i bogate doświadczenie prawnicze, czego dowodem są przedstawione referencje oraz inne dane zamieszczone na łamach witryny, które możesz osobiście stwierdzić. Prawnik Ursynów zaprasza do odwiedzin.Oddajemy Ci w ręce nowoczesną witrynę www, na której głównym tematem są zagadnienia prawnicze, które w prostych i czytelnych słowach wyjaśnia prawnik Ursynów. Szukając informacji na temat spraw rozwodowych, spadkowych czy związanych z procesami z prawa cywilnego powinieneś koniecznie spojrzeć na tą stronę. To witryna będąca jednocześnie wizytówką kancelarii, którą prowadzi wykształcony i biegły radca prawny, a która świadczy swoje usługi każdemu, bez powodu na jego wiek, płeć czy nawet coraz ważniejszy w świecie status majątkowy.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Profesjonalny prawnik w obecnych czasach nie może skarżyć się na brak obowiązków, wskutek tego w prawie że każdym większym mieście znajduje się szereg punktów obstawionych przez doświadczonych i skutecznych w swoim zawodzie mecenasów. Są to profesjonaliści tacy jak adwokat Poznań, którzy nie dość, że oferują porady prawne w swoich kancelariach, to w dodatku pomagają klientom na innych płaszczyznach, część realizuje także praktykę zawodową w sądzie. Usługi tego typu są wartościowe w gruncie rzeczy w wielu sytuacjach, co staje się przyczyną zakładania nowych kancelarii prawniczych. Klientów przybywa szybko, niemniej jednak prawnik musi otrzymać przedtem właściwe wykształcenie. Kancelarie często angażują liczne rzesze pracowników, przy czym nie każdy pracujący tam adwokat Poznań ma takie samo doświadczenie. Zdarza się, że kancelaria kierowana jest przez jedną osobę z doświadczeniem istotnie ogromnym, a część młodszych prawników to praktykanci, uczący się do samodzielnego prowadzenia zawodu w ten najlepszy z możliwych sposobów. Niezwykle często adwokat Poznań bywa również dostępny w inny sposób, masa kancelarii ma swoje strony www, podane są także numery kontaktowe dotyczące telefonów stacjonarnych i komórkowych.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • krajowy rejestr karny »

  Firma krsekspres, której oferta została przedstawiona na widocznej stronie internetowej, realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dokumentów z takich urzędów, jak m. in. krs. Państwo zlecając nam realizację tego zadania zyskujecie przede wszystkim cenny czas, który w przeciwnym razie musielibyście spędzić w długich kolejkach do urzędniczego okienka. Wystarczy, że wypełnicie formularz zgłoszeniowy a my w przeciągu maksymalnie kilku dni dostarczymy Wam potrzebne dokumenty Zapewniamy niezwykle korzystne warunki cenowe oraz zapewniamy rzetelność i pełen profesjonalizm. Z nami można tylko zyskać!

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • adwokat szczecin »

  Sąd drugiej instancji z urzędu uzasadnia wyrok oraz wydane postanowienia kończące sprawę. Sporządzenie uzasadnienia powinno nastąpić w ciągu dwóch tygodni. Radca prawny prawobrzeże jest pomocny w trakcie zawiłości procesów a sądzie. Jeśli ogłoszenia wyroku nie było, doręcza się go stronom z urzędu w terminie tygodnia od sporządzenia jego uzasadnienia.. Nie polegaj na bezspornych dowodach, które przedłożyłeś, a które były podstawą wygrania procesu.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Najnowsze wiadomości:

Prawo - nowa strona:

Adres: