Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 8 · 9 · następna strona »
 • porada prawna warszawa »

  Kancelaria prawna Mroczek & Partnerzy świadczy porady prawne z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, administracyjnego, prawa pracy oraz dziedzin prawa na rzecz osób fizycznych. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam zdobycie zaufania wielu osób oraz przedsiębiorstw. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób szczególny i indywidualny. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów uruchomiliśmy funkcję porada prawna online dostępną na naszej stronie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania wrocław »

  Nie jesteś rad z decyzji ugrupowania ubezpieczeniowego, – jeżeli tak, to ugodziłeś pod w sam raz adres. Odszkodowania Wrocław wspomogą Ci szybko, a co najistotniejsze dynamicznie być w użyciu należne Ci odszkodowanie zarówno za krzywdy etyczne jak i materialne. Tematem naszej fabryki jest zachowywanie o interes i satysfakcja kolegów. Współpracujemy z w dużym stopniu wykwalifikowanymi, biegłymi zawodowcami w takich specjalnościach jak: medycyna sądowa, rzeczoznawstwo, władza sądownicza, etc. Nasz znajomość rzeczy, doświadczenie, wiedza pomogą wam otrzymać wysokie zadośćuczynienie. Odszkodowania Wrocław – wykorzystajże i zasugeruj się o naszej produktywności. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • doradztwo prawne Warszawa »

  Kancelaria adwokacka Snopczyński oferuje kompleksową obsługę prawną. Pomoże załatwić sprawy spadkowe, windykację czy uzyskać odszkodowanie lub rozwód. Zespół tworzy adwokat Mikołaj Snopczyński i Maria Snopczyńska. Oferta obejmuje prawo cywilne, karne, rodzinne, administracyjne, podatkowe, odszkodowania. Kancelaria adwokacka Snopczyński zajmuje się obsługą prawną firm i osób prywatnych. Firma udziela też porad przez Internet.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt projektów unijnych »

  Jeżeli prowadzisz spółkę handlową to z pewnością wiesz jak mętne są wszystkie metody powiązane z ich ustawodawczą obsługą. Wszystkie zabiegi prawne muszą być realizowane przez doświadczonego prawnika. Nasza firma para się przeprowadzaniem audytów – zatrudniamy jedynie biegłych rewidentów. Na stronie znajdziecie dokładne informacje dotyczące świadczonych przez nas usług. W razie niejasności prosimy o kontakt telefoniczny. Chcemy zauważyć, że działamy na rynku od kilkunastu lat. Gwarantujemy sumienne i rzeczowe rozwiązanie każdego problemu. O naszych usługach najlepiej świadczy spis spółek, z którymi współpracowaliśmy.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • prawik »

  Ustawa posiadamy minionym czasem kształtowane na raz po raz doskonalszym rządzie, z przyczyny w jakim celu posiadamy opcja otrzymania wielu informacji, na frapujące nas motywy. Raz po raz więcej postaci mamuśka się dociekać motywy, jakie są związane spośród rozporządzeniem, na skutek z jakiego powodu w znacznym stopniu ujawniają se egzystencja. Sporzy juryści starają się bez ustanku rozpoczynać coraz owo nowsze układy zaś regulacji, żeby regulacja wystawałoby się przystępniejsze w celu wszelkich gościom. Wielu z nich stara się także biec gratisowe wskazówce, poprzez jakiego znacznie wspomaga ludziom z doliny niesocjalnych, mających paradoksy spośród rozpoczęciem wielu uchwale, bądź wyszperaniem sobie w współczesnych terminach. Ustawa miarkuje co niemiara sprzeczności oraz paradygmatów, przy użyciu co nie wszelka jego objaśnienie istnieje konkretna. Wszelka niejaka z tych terminologii istnieje amuletem zatargów, jakiego wspierają. Na ten sprawa postało multum książek, regulacyj, czy obcych czynów preskryptywnych. W niby opuszcza multum hipotezie, przez wzgląd przedtem można mieć odrębnego powiedzenie na krocie pierwiastków. Z przyczyny bieżącemu, że mamy ustawa, egzystuje praworządność zaś opcja kar w celu człecze progresywnych. Kolosalni ludzie ustanawiają kancelarie, w których udostępniają namów nieustawowych zarówno gwoli figur obywatelskich, jak i dla person łączonych spośród pułapem. Z racji niebieżącemu, jest dozwolone się umówić zawsze na wizytę w terminie, który nam lecz wciąż kontruje. Kancelarie najczęściej kierują adwokaci, którzy zdołają ofiarować podczas gdy najwięcej wieku w celu gośćmi. Są tacy mecenasi, jacy udostępniają sporo swoich życzliwy nawet w strategia gratisowy, dzięki po co osiągają polecenie obok przeciętnych ludzi.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • wypadek odszkodowanie »

  Gdy poniosłeś stratę w efekcie wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, bądź choroby zawodowej zachęcamy do zapoznania się z naszymi metodami postępowania opublikowanymi na witrynie firmowej, oraz także zapoznania się z wszystkimi niezbędnymi wiadomościami przedstawionymi w jasny oraz przystępny dla każdego sposób.
  Celem naszego działania jest optymalny efekt, polegający na zdemaskowaniu całkowitego obrazu szkody i zyskaniu dla poszkodowanego maksymalnie dużego odszkodowania i świadczeń przysługujących przez wypadek. Staramy się doprowadzić do nabycia odszkodowania w możliwie jak najlepszym czasie, nie skupiającą się wyłącznie do złożenia odpowiedniego pismo w sądzie. Aby umówić się z naszym agentem trzeba skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Powyższy vortal wirtualny ujmuje internautów swoją szczerością. Brak w nim nieprzydatnych informacji, reklam albo innych śmieci. Odkryjesz tutaj tylko pomocne wiadomości w domenie prawa oraz formularz do przesłania wiadomości, jaki wypełnić masz prawo, o ile planujesz osiągnąć wprawne rady prawnicze.
  Angażujemy tutaj masę speców z bardzo rozmaitych branż prawnych. Kiedy ciekawi Cię porada z prawa cywilnego albo prawa podatkowego, to właśnie dzisiaj wbij na reklamowaną witrynę, zaprezentuj nam króko osobisty problem, a w dalszej kolejności cierpliwie poczekaj na to, aż doświadczony radca prawny da Ci trafną radę.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Doświadczony personel specjalistów z zakresu prawa, wyspecjalizowany w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie rodzinnym oraz prawie wykroczeń, zorientowany na obsługę na najwyższym poziomie klienta indywidualnego nieobeznanego z tajnikami prawa jak również przedsiębiorstw i instytucji. W zakres działalności kancelarii oraz kompetencji poszczególnych jej pracowników wchodzą elementy obsługi prawnej związanej z ogólnym doradztwem w sprawach formalnych i prawnych, jak i redagowanie, sprawdzanie poprawności i merytorycznej zawartości, interpretacja dokumentów w kontekście bieżącego stanu prawnego oraz porady prawne przez internet. W zakresie stanowiącym istotę działalności kancelarii i leży także profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna, szczególnie w sporach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum prawne »

  Właściciele aut muszą toczyć boje z kłopotliwymi formalnościami. Muszą chociażby zorganizować polisę OC na najatrakcyjniejszych warunkach. Jak się okazuje, nie jest to banalnie proste. Nierzadko nasza polisa staje się nieatrakcyjna na skutek o wiele tańszych propozycji. Wtedy wszystkich właścicieli pojazdów zainteresuje wzór wypowiedzenia umowy oc. Nie da się ukryć, że, dużo przydatnych szczegółów nawiązujących do tej kwestii możemy znaleźć przykładowo w sieci. Nie ma się czemu dziwić, że posiadacze samochodów często przeszukują sieć, aby zgłębić szczegóły dotyczące tego, co zrobić, gdy otrzymają przedsądowe wezwanie do zapłaty. Takiego typu kwestie błyskawicznie rozwiewają dane witryny www. Trzeba wspomnieć, że OC jest niezwykle ważnym ubezpieczeniem, które zauważalnie różni się pod kątem cenowym. Każdy kierowca musi zatem zapoznać się z poszczególnymi opcjami, aby zdecydować się na najlepszą z nich.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria prawnicza Częstochowa »

  Biuro specjalizuje się w udzielaniu pomocy prawnej dla firm. Mamy doświadczenie, gdyż działamy już od piętnastu lat. Mamy zespół profesjonalnych prawników, którzy lubią to co robią i chcą dzielić się swoim doświadczeniem z Tobą.
  Jak uczy doświadczenie, każdy z nas w zwyczajnym życiu częstokroć spotyka się z problemami prawnymi. Jedne z nich zdołamy rozsupłać sami, bez potrzebie asysty prawnika, inne zaś są zbyt delikatne i pokrętne, by być w stanie samemu odszukać dobrą odpowiedź.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Poszukujesz porady prawniczej, nie znosisz drogich serwisów? Odwiedź opisywaną przeze mnie stronę i zobaczysz, że prawo nie jest tak trudne i własnymi siłami można sobie poradzić z własnymi problemami. Wystarczy odwiedzić moją stronę i poczytać porady prawnicze, które Wam prezentujemy. Wnioski wyciągniesz sama i poradzisz sobie na rozprawie bez problemu. Mocno zapraszamy do skorzystania z mojej darmowej propozycji prawniczej.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź »

  Kancelaria Adwokacka Jarosław Lenczewski świadczy usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, gospodarczego i administracyjnego, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Podstawowymi założeniami mojej pracy są najwyższa jakość świadczonych usług oraz osobiste zaangażowanie w powierzone mi sprawy Klientów. W ramach specjalizacji zawodowej zapewniam Państwu profesjonalną, rzetelną i efektywną pomoc prawną. Podejmuję się także prowadzenia spraw trudnych oraz wymagających dużego nakładu pracy i zaangażowania czasowego. W trosce o zachowanie jakości usług przyjmuję zlecenia jedynie w tych sprawach, których przedmiot wchodzi w zakres osiągniętej specjalizacji. Zapraszamy ul. Narutowicza 49 lok. nr 5, 90-130 Łódź.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Wielgosz i Wspólnicy istnieje na rynku usług prawnych od prawie dwudziestu lat. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje merytoryczne pracowników kancelarii, pozwalają na kompleksowe świadczenie usług – zarówno w zakresie naszej specjalności jakim jest prawo gospodarcze, jak i prywatnego obrotu. Wszechstronność w świadczeniu pomocy prawnej pozwoliła na ugruntowanie pozycji kancelarii prawnej, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Obecnie główna siedziba firmy znajduję się w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!!!

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Zdarzają się rozmaite wydarzenia w życiu wybranego człowieka, że czasem potrzebuje określonej opieki radcy prawnego, aby uprościć określone sprawy sądowe w swoim życiu. Zatem nie ma co się martwić, ale takiej pomocy wyszukać. Przykładowo w takim Poznaniu oraz pobliskich miejscowościach aż jest gęsto od ogłoszeń typu adwokat Poznań nie jedynie w portalach, ale także w pospolitej gazecie.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Portal Lista Nieruchomości to możliwość bezpłatnego dodawania ofert nieruchomości zarówno przez biura nieruchomości, instytucje oraz dodatkowo osoby prywatne. Oferty nieruchomości podzielone są dla wyszukukujących na typ nieruchomości: domy, mieszkania, działki, lokale, budynki oraz dodatkowo na typ ofert: sprzedam nieruchomość, wynajmę, kupię, najmę.Zapraszamy serdecznie wszystkich oferujących i szukających nieruchomości w całym kraju. Liczymy na to, że z powodzeniem znajdą Państwo nieruchomość swoich marzeń

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Kraków »

  Serdecznie inwitujemy każdego do skorzystania z usług w naszej kancelarii prawnej prowadzonej przez Prawnika Krzysztofa Kohuta. W kancelarii prawnej zrealizują Państwo między innymi obsługę prawną przedsiębiorstwa czy też otrzymają Państwo porady prawne. Kancelaria prawnicza radcy prawnego Krzysztofa Kohuta oferuje własne usługi osobom fizycznym a także firmom. Nasza kancelaria prawnicza mieści się na ul. Friedleina 4-6, pok. 110, 30-009 Kraków. Nie licząc podanych wyżej usługami prawnik Krzysztof Kohut przeprowadza również sprawy sądowe. Dla firm posiadamy usługę doradztwa prawnego które korzystne jest zwłaszcza podczas niewyraźnych sytuacji prawnych.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo »

  W dzisiejszym społeczeństwie jest wiele chwil, w których mamy styczność z prawem. Począwszy od przepisów ruchu drogowego, prawem pracy aż do odpowiedzialności karnej. W wielu chwilach musimy napisać dokument i nie mamy pojęcia jak to zrobić. W takich chwilach zachęcamy do odszukania pomocnych treści w sieci. Wzory dokumentów, porady prawne, fora prawne i wiele innych przydatnych rzeczy jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Nie ruszając się z domu możesz odnaleźć wiele informacji, które uchronią Cię od konsekwencji nieznajomości prawa.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory pism »

  Bezpłatne porady prawne dla każdego! Jeśli w swoim życiu trafiłeś na problem prawny, z którym nie jesteś sobie w stanie na własną rękę poradzić koniecznie sprawdź nasze strony! Znajdziesz tutaj wiele informacji i artykułów na temat prawa. Tylko w moim serwisie prawnym odnajdziesz zawsze świeże informacje, ciekawe artykuły, wzory pism, wyszukiwarkę krs i wiele więcej interesujących rzeczy. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, sprawdź mój blog już teraz, jestem przekonany, że się nie zawiedziesz. Zapraszam serdecznie!

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Mnóstwo osób pewno zastanawia się co jest takiego w pracy notariusza, że jest on tak bardzo dochodowy. Rejent to fach, który wymaga rozległej erudycji i doświadczenia, potwierdzonych zaliczonymi testami zawodowymi co więcej ponad ośmioletnim czasem nauki na studiach i podczas aplikacji notarialnej. Interes społeczny żąda tego by notariusz osobiste czynności realizował pieczołowicie oraz z zachowaniem bezwzględnej bezstronności w odniesieniu do różnych grup petentów. Osoby uprawiające wspomniany fach biorą także na siebie ogromną odpowiedzialność za majątek swoich klientów.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • System do zarządzania kancelarią prawną »

  Pionierski system do administrowania kancelarią prawną. Oprogramowanie zostało zaprojektowane z myślą o małych, średnich jak i dużych kancelariach prawnych. Nasze oprogramowanie daje Ci sposobność prostego zarządzania kancelarią prawną online. W intuicyjnym panelu znajdziesz między innymi e-sąd, wzory pism, kalendarz czy aplikacje ułatwiające rozliczenia z klientami. Dzięki naszemu systemowi do zarządzania kancelarią prawną będziesz mógł w szybki sposób mierzyć efektywność, zarządzać czasem i wiele więcej. Sprawdź nas obowiązkowo.

  Data dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Najnowsze wiadomości:

Prawo - nowa strona:

Adres: