Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • Prawo handlowe »

  Każden spośród nas kapuje jak wiele ambarasów jak również powikłanych czynności zdarza się z okazji zakładania działalności gospodarczej. O wiele więcej ich trafia się wtedy gdy proponujesz działalność kupić. By problemy wspomniane były dla Was jak najmniej bolesne stworzyliśmy naszą ekspercką witrynę www, na łamach której działa umiejętny radca prawny.
  Zawiera on profesjonalną bazę informacji w temacie jednostek gospodarczych oraz spółek. Porozmawiaj z tym ekspertem, a on da Tobie darmowe rady prawne, jakie uczynią, że zgłaszane tu kłopoty połączone z normami prawnymi spółek wyparują niesamowicie skuteczne.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Janów Lubelski »

  Biuro mecenasa prowadzi kompleksową, całościową obsługę podmiotów handlowych. Kancelaria proponuje szeroki wachlarz usług prawnych. Specjalizujemy się m.in. w prawie administracyjnym i cywilnym oraz nacjonalizacji. W sposób istotny rozwijamy swoją ofertę w kwestiach związanych ze przyjęciem znacjonalizowanych fabryk wywłaszczonych przez władze państwowe. świadczymy rzetelną pomoc przyzakładaniu firm prawa gospodarczego. zajmujemy się bieżącą obsługę przedsiębiorców. radca prawny zajmuje się analizowaniem umów cywilnoprawnych. oferujemy profesjonalną windykację,egzekucję wierzytelności. Posiadamy wiedzę w reprezentowaniu klientów przed sądami, instytucjami administracji rządowej a także przed sądami adm.. prawnik autor rozdziałów z zakresu prawa handlowego oraz prawa podatkowego. Wielkie kontrowersje wywołują nacjonalizacja i wywłaszczenia, w związku z tym tak wartościowy jest radca prawny.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Na prezentowanej stronie swoją propozycję zamieściła kancelaria adwokacka Warszawa. Pełen obszar działań opublikowano w serwisie internetowym. Specjalizacją zespołu adwokatów są sprawy z zasięgu prawa cywilnego i gospodarczego. Dla takich specjalistów jak adwokat prawo karne nie ma najmniejszych tajemnic. Klienci mogą liczyć na wskazówki, które odnoszą się do nieruchomości. Obszerna oferta obejmuje zawodowe porady prawne Warszawa na wysokim poziomie. Nasza kancelaria szczyci się dużym zaufaniem pośród swoich kontrahentów.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Warszawa »

  Masz problemy z prawem? Potrzebujesz niezawodnego adwokata na obszarze Lesznowoli i okolic? Sprawdź ofertę Kancelarii Adwokackiej Adwokat Wioletty Szewczak. Zacznijmy więc od rekomendacji. Lata doświadczeń nabytych w roli prokuratora w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Mokotów mówią doskonalne o wiedzy Pani Adwokat. Pani Wioletta prowadzi sprawy we wszystkich rodzajach postępowań oraz reprezentuje podsądnego przed sądem. Do najczęściej prowadzonych spraw może zaliczyć te z zakresu kodeksu wykroczeń z wyróżnieniem m.in. naruszenia przepisów prawa o ruchu drogowym.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne za darmo »

  Niniejsza przydatna strona webowa zaofiaruje Tobie strasznie dużo pożytku. Wystarcza, że wejdziesz na nią dokładnie za moment a później wyznaczysz branżę prawną, w jakiej pożądałbyś się poradzić. Ręczymy, że pomagający na tym portalu specjaliści całkowicie charytatywnie omówią przesłany przez Ciebie kłopot, a następnie odnajdą dla tej sytucji poprawne rozwiązanie.
  Zdobyliśmy spore doświadczenie oraz pomocne serduszko, w związku z tym na oferowaną poradę czekać ma sposobność wszelka internauta, która wpadnie na powyższą stronę. Sprawdź opisywane wytrawne a także sprytne porady prawne darmowo.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łatwe i szybkie rozliczanie PIT-37 »

  Aplikacja PITy 2011 to banalny i wypróbowany program do rozliczania deklaracji fiskalnych PIT za 2011 rok. Program pozwala na sporządzanie wszelkich najczęściej składanych formularzy PIT, również przez jednostki pobierające dochody z umowy o pracę (PIT-37), prowadzące własną firmę (PIT-36), pobierające przychody z dzierżawy czy też też jednostki pobierające renty ewentualnie emerytury.
  PIT-a da się rozliczyć również w dogodnym kreatorze, jak również w postaci aktywnych formularzy. Za sprawą tego aplikacja jest przydatna również dla laików składających osobisty PIT raz do roku, jak też dla ekspertów zajmujących się obliczaniem zeznań PIT zawodowo.
  Jeśli podatnik dokonuje wyliczania kosztów, darowizn lub obniżek fiskalnych program na bieżąco kontroluje limity i zlicza sumy.
  Zakończone zeznanie PIT da się przesłać przez globalną sieć via system e-Deklaracje lub wydrukować i samodzielnie przekazać do Urzędu Skarbowego.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich Was do biura naszej kancelarii prawnej, które znajduje się w centrum Katowic. Przedstawiona zostanie Wam do specjalna oferta usług świadczonych przez naszą firmę.
  Z radością pomożemy Ci odzyskać odszkodowanie, udzielimy Ci porad prawnych z wszystkich dziedzin prawa oraz zaoferujemy Ci inne usługi prawne. Sam przekonaj się o tym, że kancelaria adwokacka Competia jest rzetelną firmą.

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • instrukcja ppoż »

  Strona poświęcona problematyce bezpieczeństwa p.poż w budowlach. Dla Wszystkich którzy chcieliby uświadomić sobie jak na przykład postępować podczas pożaru, instrukcja użycia hydrantu, co mieści instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, przy użyciu czego a także jakim sposobem zażegnać ogień, w jakich momentach ewakuować cenne przedmioty z palącego się lokalu a w jakich sytuacjach natychmiast opuszczać go. Zapraszamy do zaznajomienia się z artykułami oraz zgłaszania uwag do konkretnych wpisów. Ostatnio przybyły artykuły dotyczące problemów: instrukcja ppoż, typów pożarów jak też zajmująca galeria pożarowa zawierająca fotografie z pożarów i akcji gaśniczych. Zapraszamy na serwis www.instrukcjapozarowa.pl każdą zaintrygowaną osobę.

  Data dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • krs »

  Krs przez Internet? Głowisz się czy to jest realne? Jak najbardziej tak. W dobie Internetu w zasadzie dowolną rzecz można załatwić przy pomocy rozwiązań elektronicznych. Nasza oferta krs przez Internet skierowana jest do odbiorców, którzy cierpią na brak czasu, a zarazem szukają pewnej i jakościowej usługi. Nasi fachowcy załatwią każdy akt – np. z Krajowego Rejestru Sadowego. Wypełnij dokładnie formularz zgłoszeniowy krs przez Internet i oczekuj na efekty. W zależności od typu zadnia oczekujemy parę godzin lub parę dni. Za zlecenie zapłacić podczas odbioru zlecenia!

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Udowodniona odpowiedzialność członków zarządu »

  Kancelaria Prawa Gospodarczego i Ekologicznego zamieściła propozycję na stronie www. Zajmujemy się sankcjami pieniężnymi w ochronie srodowiska. Mamy pogłębioną wiedzę z zakresu odpowiedzialności wekslowej i ubezpieczeniowej. Kancelaria poleca specjalistyczne opinie oraz szkolenia. Pracownicy biura to osoby bardzo dobrze wykształcone i doświadczone. Oferujemy duże doświadczenie w specjalizacji odpowiedzialność członków zarządu. Na naszej stronie internetowej znajdują się bardziej szczegółowe wiadomości.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Kraków »

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne klientom fizycznym i firmom. Radca prawny dokłada maksymalnych starań, aby efektywnie rozwiązywać kwestie prawne. Kancelaria Prawna Kraków zapewnia doradztwo m.in. w obrębie prawa cywilnego. W proponowanych rozstrzygnięciach kieruje się zapotrzebowaniem klientów. Wystawia opinie na temat dokumentów z różnych zagadnień prawnych. Treść witryny prezentuje osobną ofertę dla osób fizycznych i działalności gospodarczych.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Legal service Krakow »

  Sprawa sądowa to zagmatwana taktyka, opierająca się na rozmaitych ustawach, których opanowanie przerasta zdolności zwykłego człowieka i tutaj przydaje się adwokat Kraków. Pula przepisów prawniczych odnośnie pojedynczych kwestii okazuje się przeogromna i pojedynczy śmiertelnik nie da rady poznać się na całości przepisów, dlatego najkorzystniejszym wyjściem bywa kancelaria adwokacka.Zadania adwokata nie można redukować tylko do reprezentowania w procesach, gdyż ich wiedza nie urywa się w sądach, lecz posiadane przez niego zagadnienia są przydatne również w różnych sytuacjach. W społeczności pokutuje krzywdząca dla prawników teoria, jakoby są oni niezbędni jedynie w czasie sporu sądowego, nie uwzględniająca pozostałych okazji do spożytkowania ich wiedzy.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog prawny - radcy prawni »

  Szukasz radcy prawnego? Nie wiesz gdzie znaleźć dobrą kancelarię prawną? Obowiązkowo odwiedź nasz katalog prawa. Zbieramy tutaj informacje o kancelariach prawnych, adwokatach, radcach prawnych i instytucjach prawniczych. Jeśli chcesz błyskawicznie i sprawnie znaleźć prawnika, który pomoże Ci w Twoich kłopotach to koniecznie odwiedź nasze strony. Możesz być pewien, że pomożemy Ci odnaleźć właściwego fachowca. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Porady prawne mogą się okazać niezbędne wielokrotnie w Twoim życiu. Wielu z nas wielokrotnie natrafi na problemy prawne, z którymi nie będzie sobie w stanie samodzielnie poradzić. W takich chwilach najlepiej skorzystać z porady prawnej jaką możesz uzyskać w naszym portalu prawa. Prawnicy wyspecjalizowani się w rozmaitych gałęziach prawa, pomocni i doświadczeni, z całą pewnością rozwiążą każdy Twój kłopot. Nie czekaj ani momentu dłużej, zapoznaj się z obszerną bazą wiedzy zgromadzoną w naszym portalu prawnym, a jeśli samodzielnie nie odnajdziesz odpowiedzi na trapiące Ciebie problemy - koniecznie skorzystaj z płatnej porady prawnej!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozew zbiorowy »

  Oszukano Cie w pracy? Ktoś zyskał na Twojej stracie, zaś w efekcie jego działań naraziłeś się na koszty i straty moralne? Warto rozpatrzyć pozew zbiorowy. Dzięki rozporządzeniu z 19 lipca 2010r. ludzie pracujący i osoby prywatne mogą teraz bez problemu starać się o zadośćuczynienie drogą prawną. Pozew zbiorowy i wejście owego do naszego prawa sprawił, że pracodawcy zaczynają bardziej dbać o swoich pracowników w obawie o pozew zbiorowy.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis informacyjny dla studentów prawa »

  Jesteś studentem prawa? Szukasz aktualności prawnych? Pragniesz każdego dnia czytać ciekawe artykuły prawne i udzielać się na forum prawnym? Szukasz informacji o imprezach dla studentów prawa? Koniecznie sprawdź nasz serwis prawny przygotowany z myślą o studentach prawa. Codziennie bieżące informacje, artykuły, humor, ogłoszenia i wiele więcej. Nie czekaj ani momentu dłużej i sprawdź nasz serwis prawny! Korzystając z naszego portalu masz gwarancję, że nie przegapisz żadnej istotnej informacji z świata prawa! Studenci prawa - łączmy się!

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • podwyższenie alimentów »

  Świadczenia alimentacyjne, są zagadnieniem, które warto znać. Dzięki temu, takie pojęcia, jak alimenty na dziecko bądź między małżonkami, zmiana i ustanie alimentów czy obowiązek alimentacyjny, nie będą miały przed nami, żadnych tajemnic. I dlatego teraz, warto zajrzeć na stronę, na której, zamieszczono bardzo kilka fachowych informacji, na zagadnienie wszelkiego stylu zagadnień, które posiadają związek z alimentami. A to wszystko, napisane przystępnym językiem, który powinien być zrozumiały, dla w praktyce każdego. Również jak widać, jak najbardziej warto zajrzeć na stronę, i poszerzyć własną edukację o alimentach.Kompendium treści na zagadnienie alimentów. W serwisie, zawarto szereg bardzo wartościowych treści, dzięki którym, zainteresowane mężczyźni i kobiety, będą miały sposobność, znacznie poszerzyć własną wiedzę, na wszelkiego stylu zagadnienia, które posiadają związek z alimentami. A powinno się przyznać, że takie pojęcia, jak np, obowiązek alimentacyjny, wysokość alimentów czy okres ich obowiązywania, mogą przydać się każdemu. Na stronie, można odkryć także, szereg innych profesjonalnych wskazówek, które pomagają w rozwiązywaniu wszelkich problemów, z dziedziny świadczeń alimentacyjnych.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • wypadek na drodze »

  DobryPrawnik.pl - wypadek drogowy, odszkodowanie za wypadek, pomoc prawna, polscy prawnicy, odszkodowania powypadkowe, odszkodowanie wypadkowe, odszkodowanie po wypadku, wypadek na drodze, dobry prawnik, wypadek przy pracy, wypadek samochodowy anglia, holandia, norwegia, niemcy, zadośćuczynienie, odszkodowania, odszkodowanie komunikacyjne, szkoda całkowita, wypadek w pracy austriafrancja, wypadek w austrii, hiszpanii, szwecji, prawnik francja, irlandia.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania uk »

  Komu przysługuje rekompensata za powstałe uszkodzenia na przykład w wypadku komunikacyjnym w Anglii? Kto może żądać wypłacenia odpowiedniej kwoty odszkodowania w Anglii? Jeśli poszukujesz odpowiedzi na powyższe i podobne problemy to nasz portal zdecydowanie je zawiera. Dodatkowo na witrynie przeczytasz także jednocześnie kilka pomocnych i przydatnych tekstów tyczących się odszkodowań materialnych za wypadki, które miały miejsce w Polsce. Gwarantujemy duży poziom jakości opublikowanych tu treści.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Potrzebujesz porady prawnej? Chcesz zapytać na forum prawnym jak rozwiązać Twój kłopot? Potrzebujesz wzorów pism? Obowiązkowo sprawdź nasz portal internetowy gdyż znajdziesz w nim to wszystko i dużo więcej ciekawych informacji. Często aktualizowany serwis prawny, w którym każdy pasjonat prawa znajdzie dla siebie coś przydatnego. Nie czekaj ani chwili dłużej i odwiedź nasz portal. Gwarantujemy, że znajdziesz w nim wyłącznie interesujące treści. Nie czekaj ani chwili dłużej - sprawdź nas już teraz.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Najnowsze wiadomości:

Prawo - nowa strona:

Adres: