Kancelaria prawna Łódź

Kancelaria prawna Łódź Firma Federowicz i Rumpel tworzona jest przez specjalistów świadczących pomoc prawną we wszelkiego rodzaju sprawach związanych z dziedziną własności intelektualnej. Początki naszej kancelarii sięgają 1990r. Nieustannie rosnąca renoma naszych usług i wzrost liczby stale obsługiwanych klientów spowodowała konieczność poszerzania kręgu współpracowników. Obecnie działamy w ośmioosobowym zespole. Rzecznicy patentowi reprezentujący kancelarię są uprawnieni do występowania we wszystkich sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej zarówno przed polskimi sądami oraz urzędami odpowiedzialnymi za ochronę własności intelektualnej na terenie Unii Europejskiej.

Szczegóły strony www.ip.biz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ip.biz.pl:

Kancelaria prawna Łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 21

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria notarialna Kraków »

  Kancelaria notarialna Drozd i Truszkiewicz to kancelaria w której bezproblemowo rozwiążemy niemal wszystkie czynności notarialne. Notariusz ten oferuje dla przykładu utworzenie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, utworzenie protokołów (między innymi zgromadzeń wspólników, zebrań wspólnot mieszkaniowych). Wszystkie te czynności wykonujemy błyskawicznie a także w bardzo przyjaznej atmosferze w naszym biurze na ulicy rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5, 30-112 Kraków 12 429 43 33 - 12 427 06 07 - 505 102 365 (Tel. kom.). Zapraszamy do skorzystania z czynności notarialnych w naszej kancelarii notarialnej!

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo »

  Portal Artykuly-prawne.com.pl zrzesza zbiór informacji i zagadnień z zakresu prawa. W obrębie naszego portalu wykryjesz prace dotyczące takich definicji jak nowelizacje ustaw prawnych, prawo pracy, odszkodowania, prawo autorskie, prawo rodzinne, rodzaje umów, prawo bankowe czy też prawo drogowe.

  Na łamach strony artykuły pojawiają się notorycznie, przez co portal Artykuly-prawne.com.pl jest wartościowym informatorem dla wszelkich osób poszukujących lektury z obszaru prawa. Życzliwie zapraszamy do odwiedzenia naszej stronicy.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Dzierżymy w tej chwili błogą sposobność do opisania Wam prywatnej przydatnej witryny internetowej, na której udzielane są wskazówki gatunku prawnego, jakie udzielają Wam profesjonalni radcy prawni z najlepszej z krakowskich firm prawnych.
  Ręczymy, że ich porada stale jest przemyślana i dbała. Żaden internauta nigdy nie rozczarował się na prezentowanej pomocy, z tego też względu warto z niej czerpać korzyść. W tej chwili zobacz naszą stronę a później porozmawiaj tutaj ze doradcą, którego wyborne porady wyciągną Cię z niejasności i rozplączą jakiś anonsowany za Twoją sprawą ambaras z prawem. Oferujemy pomoc bez opłat.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: