Fundacja dla niepełnosprawnych

Fundacja dla niepełnosprawnych Gorąco inwitujemy na stronę internetową Stowarzyszenia, które się nazywa Uśmiech Nadziei - fundacja dla niepełnosprawnych. Ugrupowanie to narodziło się w lutym 2008 roku. Kluczowe zamiary Stowarzyszenia nazywanego Uśmiech Nadziei to wspieranie aktywności Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie, jaki kierowany jest przez Zgromadzenie Sióstr świętej Elżbiety z Łopienina. Do zadań stosowanych przez Zakonnice w Domu Pomocy wliczyć możemy: pomaganie podopiecznym, zapewnianie opieki podopiecznym, zaspokajanie koniecznych potrzeb, tworzenie relacji interpersonalnych i rodzinnych jak też budowanie kolektywnego zaufania, jak i doprowadzenie do możliwie największego postępu jak i wypracowania samodzielności w miarę swojego potencjału. Zagwarantowanie podstawowych potrzeb, leczniczych i mieszkaniowych aspiruje na pozwolenie podopiecznym Domu Pomocy bytować godnie.

Szczegóły strony www.usmiechnadziei.org:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.usmiechnadziei.org:

Fundacja dla niepełnosprawnych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prezent na chrzest »

  Rola rodziców chrzestnych jest niezwykle ważna. Jeżeli więc dostąpiliśmy takiego zaszczytu, że poproszono nas o trzymanie dziecka do chrztu, to powinniśmy się do tego w należyty sposób przygotować. Pomocna może być w tym przypadku strona www.prezent-na-chrzciny.pl. Znajdziemy na niej szereg, wiele, sporo informacji pomocnych przyszłym rodzicom chrzestnym – na przykład jaki prezent wybrać dla dziecka, jakimi przesłankami kierować się przy jego wyborze, z czym wiąże się bycie rodzicem chrzestnym, itd. Niewątpliwie warto już wcześniej odpowiednio przygotować się do roli rodzica chrzestnego. Na podanej stronie jest sporo niezwykle ciekawych artykułów, które mogą być inspiracją do wybrania odpowiedniego prezentu, oraz – pozwolą lepiej zrozumieć jak znacząca jest rola chrzestnych dla osoby ochrzczonej.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prima Aprilis »

  Na stronie internetowejpowinniśmy odszukać dużo ciekawych informacji na temat tradycji obchodów powiązanych z z dniem żartów, kawały, dowcipy, geneza prima aprilis jako święta. Kiedyś przypuszczano, że obyczaj żartowania to czas kiedy rozpoczynają mścić duchy na żywych i ściągają nieszczęścia. Powszechnie wiadomo że chrześcijaństwo nie chciało się pogodzić z następnym pogańskim świętem Prima Aprilis rozpoczęło wiązać z Judaszem lakariotą. Dzisiaj znacznej części osób to czas, w którym powinni dać upust dobremu nastrojowi. Obojętnie, który zaciekawiony tradycyjnymi formami kpin z okazji żarty na prima aprilis, kawały na prima aprilis jest w stanie skorzystać ze wskazówek usytuowanych na stronie. 1 kwietnia to nie tylko tradycja, której początki sięgają starożytności, toponad to sposobność to uśmiechu, do spędzenia czasu w nietypowy mniej formalny sposób. Każdy codziennie jest bardzo zajęty, pracą, rodziną, szkołą.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Ślubna Kielce »

  Czy wiesz, że fotografik ślubny Kielce to osoba obowiązkowa na Twoim weselu? Ze stuprocentową pewnością dosłownie nie będziesz się z tym faktem sprzeczać. Po prostu warto, abyś wiedział kto jest dziś najlepszy w branży i kto sprawi, że Twoje wesele zostanie zapamiętane na bardzo długo. Właśnie znajdujesz się na stronie prawdziwego specjalisty fotografii ślubnej, który podchodzi do każdego zamówienia osobiście, a dodatkowo z pasją, której nie powstydziliby się nawet zakochani. Masz szansę na współpracę z kimś kto podchodzi serio do tego rodzaju uroczystości i zawsze staje na wysokości zadania. Dostaniesz świetne ilustracje, uwierz na słowo. Wejdź na stronę www i poznaj mnie całkiem dobrze. Pozdrawiam.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: