Autobusy

Autobusy Jednym z największych dostawców pojazdów użytkowych w kraju jest firma GTL. Lista samochodów mieszcząca się na portalu obejmuje także samochody osobowe. W skład oferowanego asortymentu aut wchodzą także ciągniki m.in. dostawcze. Na stronie firmy zapoznamy się ze świeżymi ofertami pracy we wspomnianej branży. Wszystkie autobusy są szczegółowo opisane, m.in. moc silnika, i stan licznika. Spodziewany samochód można także odnaleźć za pomocą wpisania dokładnego rocznika. Tematyczna strona www.gtl.pl bez wątpienia nie pozostawi nas z pustymi rękami.

Szczegóły strony www.gtl.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.gtl.pl:

Autobusy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • myjnie bezdotykowe »

  Od okresu gdy na ulicach zjawiła się niemała grupa pojazdów, to dyscyplina zajmująca się motoryzacją rozpoczęła postępować wielkimi krokami. Tak samo przy drogach jak to się mówi jak kwiaty po deszczu zjawiły myjnie. W końcu i one nie narzekają na niedobór klientów, można to zobaczyć rzeczywiście to po ciągnących się kolejkach samochodów stojących na umycie. Bez dwóch zdań jest to pozytywny pomysł.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja gaźników Poznań »

  Koniec problemów z gaźnikiem lub wtryskiem. Jeżeli posiadasz w swoim samochodzie gaźnik albo wtrysk mechaniczny, punktowy lub wielopunktowy układ wtryskowy starszej generacji to dobrze trafiłeś. Nasz warsztat samochodowy oferuje całościową regenerację oraz regulację gaźników oraz wtrysków do samochodów współczesnych, zabytkowych oraz sportowych, motocykli oraz innych pojazdów mechanicznych. Zajmujemy się również zwiększaniem mocy silnika poprzez tuning mechaniczny. Po dokładną ofertę zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs ADR »

  Kurs ADR Poznań to kwalifikacje dla kierowców zawodowych dopuszczające im na przewodzenie ciężarówek z surowcami niebezpiecznymi takimi jak: paliwa ciekłe substancie czynne. Kurs ADR Poznań podstawowy w limicie tranzytu drogowego przedmiotów niezbyt bezpiecznych wszelkich wytworności niesie 3 dni pochwyceń po 8 godzin lekcyjnych. Kurs ADR Poznań ukończy się sprawdzianem składającym się z 30 zagadnień testowych. Pozytywny plon sprawdzianu otrzymuje się przy minimum 20 słusznych odpowiedziach. Po ukończeniu uczenia i oświadczeniu sprawdzianu uczestnik otrzymuje poświadczenie ADR uprawniające do tranzytu surowców niezbyt bezpiecznych w sztukach spedycji i luzem z wykluczeniem klas 1 i 7. Zaświadczenie ADR wypuszczane jest w języku polskim na okres 5 lat. Obowiązuje we wszelkich rejonach uściskanych Zgodnością ADR tj. we większości państw europejskich.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: