Zarządzanie Projektami

Zarządzanie Projektami Profesjonalna firma która pomoże Ci zarządzać Twoją działalnością gospodarczą to nowoczesne rozwiązanie, jednak w ówczesnych czasach niesie za sobą duże zainteresowanie. Działalność IBS Universe to zawodowcy w swoim fachu, którzy świadczą pomoc innym podmiotom od wielu lat. W tym czasie nabyliśmy sporo bardzo zadowolonych klientów, którzy nieprzerwanie z nami współpracują.
Pomoc w prowadzeniu danej firmy sprawia nam olbrzymią satysfakcję, nasi pracownicy lubią swoją pracę, co przynosi nam bardzo dużą skuteczność i satysfakcję klienta z naszych usług. W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Wszystkie nasze dane znajdziesz na witrynie firmowej universe-ibs.pl.
Pozwól swojej firmie się rozwinąć, zdecyduj się na profesjonalistów, którzy wyśmienicie znają rynek i aktualne trendy.

UNIVERSE-IBS Sp. z o.o.
Poznańska 2c
Rzeszów 35-084
Tel.: 17 778 85 94 wew.1
office@universe-ibs.pl
Nip: 8133591352

Szczegóły strony www.universe-ibs.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.universe-ibs.pl:

Zarządzanie Projektami

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Othello Consulting – Sporządzanie wniosków VZM »

  Nasze przedsiębiorstwo Othello Consulting świadczy usługę odzyskania podatku VAT za materiały budowlane wykorzystane do budowy domu albo remontu mieszkania po 30.04.2004 roku. Wykonujemy kompletny wniosek VZM, który klient tylko zatwierdza oraz składa w swoim Urzędzie Skarbowym. posiadamy duże doświadczenie w rozliczaniu VAT budowlanego. Ponadto udzielamy konsultacji w obrębie kontaktów klienta z Urzędami Skarbowymi. Warto pamiętać, że ulga budowlana może być w każdej chwili odwołana. Warto zatem złożyć wniosek VZM już dziś. Podsumowując zapraszamy Was do skorzystania z naszych usług i radości z odzyskanego zwrotu podatku VAT w budownictwie.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia majątkowe, na życie, OC, OFE i inwestycje. Lublin, Świdnik, Chełm. »


  Firma oferuje ubezpieczenia na życie i dożycie.
  Ubezpieczenia majątkowe; ubezpieczenia domu, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia płodów rolnych, ubezpieczenia zwierząt zarówno hodowlanych, jak i domowych.
  Ubezpieczenia OC, zarówno samochodów jak i zawodowe.
  Ubezpieczenia adresowane do firm, czyli ubezpieczenia utargu, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, ubezpieczenia floty samochodowej itp.
  Do ciekawych rozwiązań inwestycyjnych należą "UFK"- Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe, które dają możliwość odkładania i pomnażania kapitału w ramach planu inwestycyjnego nie musząc martwić się o bieżące potrącenia na tzw. "Podatek Belki".
  Oferta prezentowana przez doradców firmy daje gwarancję najniższej ceny, gdyż wybierana jest spośród wszystkich poważanych firm ubezpieczeniowych dostępnych na polskim rynku.
  Doradcy firmy docierają do klientów na terenie całego województwa lubelskiego- Ubezpieczenia Lublin, Łuków, Chełm, Zamość, Nałęczów, Krasnystaw, Parczew, Lubartów i Świdnik.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt dla studenta »

  Opłata za pokój, nabycie materiałów dydaktycznych, codzienne zakupy – to tylko wybrane potrzeby osób podejmujących studia poza rodzinnym miastem. Na powyższym portalu internetowym znajdziesz wiadomości o propozycjach pożyczkowych pozwalających studentom zdobyć niezależność w finansach. Charakteryzujemy podstawowe tematy takie jak wysokość oferowanej kwoty, konieczne do spełnienia warunki a także termin spłaty. Objaśniamy również kwestie wzbudzające wątpliwości odnośnie m. in. przyczyn zawieszenia kredytu, ewentualności jego umorzenia, modyfikacji terminu spłaty.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: