Odzież używana hurtownia

Odzież używana hurtownia Zapraszamy do przejrzenia firmowej witryny internetowej Hurtowni Odzieży Używanej "Herbo". Herbo specjalizuje się w sprowadzaniu a także hurtowej sprzedaży używanych ubrań pochodzącej z takich krajów jak Anglia, Szkocja, Walia. Dzięki bezpośredniemu importowi możemy przedstawić najbardziej odpowiadające warunki kooperacji - nasze ceny są w dużym stopniu konkurencyjne. Mamy zaprzyjaźnione lokalizacje odbioru ubrań z jednych z najlepszych sortowni na wyspach. Posiadamy wielki wachlarz oferowanego towaru. W naszej ofercie znajdują się największej jakości towary tzw. CREAM oraz 1 Gat. dla dorosłych jak i dla młodzieży. Jesteśmy do Państwa dyspozycji cały tydzień. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.hurtownia-herbo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.hurtownia-herbo.pl:

Odzież używana hurtownia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zakupy grupowe dla firm »

  Pierwsza platforma w Polsce i na świecie skierowana do sektora usług B2B. Dzięki skrupulatnie przygotowanej ofercie, będziesz mógł, nabyć dużo za mniej. W chwili obecnej Twoja firma ma możliwość całkowicie skorzystać z usług, produktów z minimum 50% rabatem.Szukasz nagrody dla najlepszych pracowników? Szykujesz imprezę korporacyjną? A byćmoże potrzebujesz nowej witryny www? Masz duże zapotrzebowania na artykuły biurowe? Po co przepłacać? Wybierz najlepszą alternatywę dla Ciebie. Twoja kadra będzie zadowolona i saldo konta pokaźnie nie zmaleje. Proponujemy dzień w dzień kupony do restauracji, Spa, zniżki na wycieczki, paintball, gokarty, wydruki, akcesoria biurowe, narzędzie e-marketingowe i wiele innych.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ergo Hestia Olsztyn »

  Ergo Hestia to polska grupa towarzystw ubezpieczeniowych z siedzibą w Sopocie, istniejąca od 1991 roku. Po chudym początku roku Ergo Hestia wschodzi coraz szybciej między innymi dzięki udanemu kwartałowi na rynku korporacyjnym. O nieomal 20 % powiększył się w pierwszej połowie tego roku przypis składki nagromadzony przez STU Ergo Hestię S.A. – wicelidera rynku ubezpieczeń majątkowych w Polsce. W pierwszym kwartale przyrost sprzedaży był symboliczny i wyniósł z trudem 2,5 % przy ponad 11-proc. postępie całego rynku. Towarzystwo udoskonaliło co więcej własne efekty płatnicze. Pierwszą połowę tego roku STU Ergo Hestia S.A. zamknęła dochodem netto w wysokości przeszło 48,5 mln złotych. Rok temu posiadała 32 mln polskich złotych utraty. Grzegorz Szatkowski, wiceprezes STU Ergo Hestii S.A., tłumaczy, że szybki rozwój to zasługa dwóch wyznaczników. Pierwszy to podwyżki opłat polis komunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, jakie ubezpieczyciel wbudował w minionym roku. Dzięki wzrostowi opłat polis komunikacyjnych wysoką dynamikę postępu odnotowuje cały rynek (przypis składki Warty wzrósł w pierwszy półroczu o 15 %, a Allianzu o 12 %). Różnicę robi jednak ekspansja Hestii w polisach dla dużych firm. Jak twierdzi wiceprezes, ubezpieczyciel ma za sobą bardzo udany kwartał w segmencie ubezpieczeń korporacyjnych. Udało mu się pozyskać nowych, sporych interesantów, co miało przełożenie na skutki. Porządne półrocze miał również drugi ubezpieczyciel majątkowy z grupy Ergo Hestia. MTU urosło o 23 proc. i zebrało 311 milionów złotych składek. Na tym tle niemrawo jednakże kształtuje się spółka życiowa Ergo Hestii. Jej przypis składki narósł w pierwszej połowie roku o 6 procent do 413 mln złotych. Na rynku życiowym nadal przeważają inwestycyjne artykuły bankowe. Zainteresowanie klientów produktami ochronnymi jest mniejsze.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy florystyki »

  Ubustwiasz kwiatki lecz nie potrafisz z tych kwiatów niczego estetycznego stworzyć? Chcesz nabyć nowe kompetencje które umożliwią Ci tworzyć piękne bukiety? Zdecyduj się na zajęcia z florystki, kurs bukieciarstwa oraz pozostałe zajęcia specjalizujące związane z roślinami. W Krakowie znaleźć możesz MCEF gdzie poznasz istotne zdolności praktyczne. Dodatkowo, warto tam podejść do testu na florystę. Więcej informacji odnośnie zajęć znajdziesz na witrynie internetowej.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: