Kamikaze Opinie

Kamikaze Opinie Kamikaze – łódzka agencja interaktywna, powstała w 2006r. Lokal agencji znajduje się w Łodzi przy ul. Sw. Jerzego 10/12. Agencja Kamikaze organizuje zintegrowane kampanie w internecie, zajmuje się realizacją projektów dla największych firm polskich i zagranicznych. Jak dotąd firma świadczyła usługi m. in. dla ów firm jak: Pawo. Projekty Kamikaze zostały niejednokrotnie cenione i nagradzane licznymi nagrodami, należą do nich m.in.: Nagroda Webstar.

Szczegóły strony www.kamikaze.mikrowitryna.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kamikaze.mikrowitryna.pl:

Kamikaze Opinie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rozliczanie projektów unijnych »

  PRO EKONOMIKA jest firmą świadczącą usługi księgowe. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie projektów unijnych, pełna księgowość, obsługa kadrowa i płacowa oraz opracowywanie budżetów i biznes planów. Posiadamy ponad 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczaniu finansowym i prowadzeniu księgowości projektów unijnych.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • OC motocykla »

  Ubezpieczenie OC motocykla to obowiązek każdego posiadacza tego pojazdu, który porusza się nim po publicznych drogach.
  Najlepszym sposobem na tanie ubezpieczenie OC motocykla, jest zgłoszenie się do towarzystw działających na rynku direct, czyli sprzedających OC telefonicznie lub online.
  Należy skontaktować się poszczególnymi ubezpieczycielami i przeanalizować otrzymane oferty. Z popularnych ubezpieczycieli, warto skorzystać z usług Link 4 czy AXA Direct.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Konto »

  Współczesna bankowość niemal w całości odbywa się wirtualnie. Znaczy to po prostu, że pomiędzy bankami wymieniane są wirtualne pieniądze, które najczęściej w kasie lub bankomacie przekształcają się w banknoty. Taki internetowy świat jest dużym ułatwieniem i daje większe zabezpieczenie niż, gdyby te pieniądze rzeczywiście były cały czas przewożone z miejsca na miejsce. Założenie rachunku w banku internetowym to prosta sprawa. Można to konto otworzyć w ciągu paru minut we własnym domu. Banki, które mają siedziby dają klientowi alternatywę, czy chce się przejść do banku, czy posłaniec powinien przyjść do domu - jest to konieczna operacja, ponieważ klient musi złożyć swój podpis na papierach przy pracowniku banku.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: