zajęcia dla dzieci warszawa

zajęcia dla dzieci warszawa W ostatnim czasie taniec stał się bardzo modny. Coraz większa liczba ludzi zapisuje się na kursy tańca, w każdym wieku od przedszkolaków do ludzi starszych na emeryturze. Zaczęło się za sprawą telewizji, która zrobiła kilka programów związanych z tańcem. Jedne są dla publiczności dojrzałej inne dla młodzieży, ale spowodowały identyczny skutek, zwiększając ilość ludzi zachęconych nauką tańca. Propozycje szkół tańca są bogate, zarówno w rodzaje przeprowadzanych zajęć, ich systematykę i co najistotniejsze w wybór stylu, który nas interesuje. Oglądalność kolejnych edycji programów telewizyjnych zaczęła się obniżać, jednak zainteresowanie tańcem, wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie.

Szczegóły strony www.rytmdance.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.rytmdance.pl:

zajęcia dla dzieci warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lekcje tanga argentyńskiego w Warszawie »

  Tango argentino - taniec, który na początku poprzedniego wieku ogarnął Amerykę i Europę - jeszcze raz powraca. Z jakiej przyczyny nieustannie jest takie lubiane? Tango - zmysłowy, naturalny taniec, który znajdziemy w każdym z nas. W tangu każdy może wydobyć coś dla siebie. Tango argentyńskie może być tańczone zarówno przez nastolatków, jak i przez ludzi w podeszłym wieku. Dla młodych ludzi to pełen energii, ekscytujący taniec kontaktowy, dla wszystkich to doskonała zabawa, dla ludzi w starszym wieku to taniec, umożliwiający pozostanie ciągle czynnym. Nauka tanga argentino jest zdecydowanie inna od nauki innych tańców. Nie uczymy się układów choreograficznych, tango to nade wszystko szkolenie techniki tańca. Tango Querido to strona nauczycieli tanga argentino ze stolicy - Moniki i Przemka. Tango tańczą od 2006. roku, uczyli się u olbrzymiej ilości krajowych i argentyńskich nauczycieli. Odwiedzili także światową stolicę tanga - Buenos Aires. Aktualnie są organizatorami jednej z najpopularniejszych milong w stolicy - milongi Equilibrium. Prowadząc lekcje najwięcej uwagi zwracają na komfortowe powiązanie partnerów w parze oraz na improwizację i muzykalność. Zajęcia prowadzone są z sporym naciskiem na indywidualną pracę z studentami i wykorzystywanie ich istniejących zdolności motorycznych. Naczelnym zamysłem prowadzonych przez Monikę i Przemka warsztatów jest przenoszenie ich fascynacji tym tańcem, jego kulturą, współczesnością i historią. Tańczone przez nich tango to zestawienie nowoczesnej techniki oraz tradycji tanga.

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Poznań »

  Nasze kursy rozważane są za jedne spośród najważniejszych na terenie poznania. W naszej propozycji odnajdą się takie konstrukcje jakże: taniec towarzyski, latino dance dla dam, lekcje własne, salsa solo na rzecz dziewczyn, salsa cubana, hip hop czy taniec brzucha. Wykwalifikowani trenerzy tańca, dobra lokalizacja toteż nie jedyne walory naszej instytucji. Zapraszamy na zajęcia które odbywają się przez cały tydzień.Ciepło zapraszamy do lekcji tańca w szkole Step Up gdzie udzielamy wiele źródłowych tańców.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Poznań »

  Szkoła Tańca Art of Move, to stosowne miejsce dla tych wszystkich, którzy pragną nauczyć się tańczyć od zera, bądź też pragną poprawić swoje umiejętności. Szeroka propozycja szkoleniowa, którą studio gwarantuje dzięki grupie zawodowych i doświadczonych instruktorów zaspokoi potrzeby każdego kursanta Każdy instruktor specjalizuje się w innym rodzaju tańca. Dodatkowo na zajęcia do Art of Move zapisać się może praktycznie każdy. Prowadzone są specjalne szkolenia zarówno dla dzieci, nastolatków jak i dla dorosłych. Bez zbędnych ograniczeń wiekowych Cena zależna jest od ilości godzin, które na edukację będziemy musieli przeznaczyć. Dokładneinformacje, co do cenlekcji odnaleźć można na oficjalnej stronie internetowej studia Art of Move. Można tam także sprawdzić rozkład kursów oraz dowiedzieć się czegoś o instruktorach.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: