Strzyżów Info

Strzyżów Info StrzyżówTV to przedsiębiorstwo, które powstało w zakresie konkursu „Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo”. Zajmujemy się produkcją reportaży przedstawiających zdarzenia z życia miasta jak i całego regionu. Jesteśmy pierwszą i wyłączną strzyżowską telewizją internetową. Łączymy relacjonowanie bieżących wydarzeń z promowaniem naszego miasta, w tym samym czasie będąc źródłem wiedzy na rzecz lokalnej społeczności. Staramy się ilustrować informacje w sposób odpowiedzialny i atrakcyjny, zwracając przy tym uwagę na życie społeczności uczniowskiej. StrzyżówTV tworzy grupa uczniów LO w Strzyżowie.

Szczegóły strony strzyzow.tv:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę strzyzow.tv:

Strzyżów Info

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi rachunkowe w Rzeszowie »

  Mamy do zaoferowania usługi księgowe dla firm bardzo małych, średnich, dużych i osób prywatnych z całej Polski. Witamy Państwa miło . Chcielibyśmy Państwu zaoferować usługi naszej firmy. Biuro Rachunkowe Ksiegowy24.eu w Rzeszowie zaprasza Państwa do zaznajomienia się z różnorodną propozycją usług naszego biura.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bella Dolina »

  Wielu ludzi kocha wędrować godzinami po sklepach – jest to tak oczywiste, że nikt nie powinien się z tym kłócić. Wystarczy tylko iść w sobotni wieczór do do losowo wybranego hipermarketu, a będzie to dla nas. Właśnie w celu spełnienia tych specyficznych oczekiwań zrodził się biznesplan o nazwie Bella Dolina. Jego celem wybudowanie centrum handlowego – największego nie tylko w Rzeszowie, ale i w całym województwie podkarpackim. Wszelkie informacje na temat owego centrum znajdziemy na Bella-dolina.pl. Informacje jakie tam znajdziemy są rzeczowe i rzetelne.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zagórz Warszawa »


  Profesjonalny transport osób z Podkarpacia do stolicy i z powrotem to specjalność firmy Eurores. Eurores to cykliczne linie autobusowe na mistrzowskim poziomie. Flota autokarowa to same nowoczesne pojazdy z klimatyzacją oraz wszystkimi niezbędnymi elementami przydatnymi do wygodnej dalekiej jazdy.

  Eurores to również przewozy poza granicę kraju, szczególnie częste przejazdy do Italii na Sycylię, przejazdy za granicę są również regularne, jednak wedle życzeń klienta i zorganizowanych grup istnieje możliwość rezerwacji przejazdów w wybranym przez klienta terminie.
  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: