Suwałki

Suwałki Suwalski Portal Internetowy to niewątpliwie jeden z największych portali miasta Suwałki. Portal ten istnieje już od maja 2010 roku. Najczęściej użytkownicy wchodzą na nasz portal poprzez dwie frazy: ogłoszenia Suwałki oraz praca Suwałki. Dzięki Wam ten portal rozwinął się już do dużych rozmiarów. Aktualnie posiadamy już w bazie ponad 2 tysiące ogłoszeń.

Szczegóły strony www.s-ki.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.s-ki.pl:

Suwałki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia »

  Musimy być efektywni i konkurencyjni. Metoda ta się sprawdza, jednocześnie w odniesieniu do nas samych, jak i profesjonalistów, którzy wyrażają wolę współpracy. Nie chodzi o znajomość podręczników, tylko o praktyczną stronę zawodu HR. Zarządzanie zasobami ludzkimi nie musi być pustym hasłem, może być jakością życia zawodowego. Nie zawężamy pola działania do zarządzania kadrą, przedsiębiorstwem, rekrutowania, szkoleń i motywowania. Największym wyzwaniem w specjalizacji HR są kwestie sporne, nie raz o zasięgu społecznym. Naszym priorytetem jest obsadzanie stanowisk pracy i właściwy dobór osób przyjmowanych do wykonywania określonych zadań. Wywiady kompetencyjne to powszechnie znane metody, stosowane przez rekruterów na znaczną skalę.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Chciałbyś urządzić konferencję jednak nie masz czasu się tym zająć, wejdź na nasz portal i znajdź firmę która ma doswiadczenie w tej kwestii. Szukając najlepszego obiektu na organizację konferencji dla swoich kontrahentów koniecznie wejdź na nasz portal. Chcesz zaaranżować zebranie dla pięćdziesięciu gości. Urządzając spotkanie konferencyjne trzeba mieć na uwadze, żeby zapewnić jej członkom nie tylko catering ale również rozrywkę. Ośrodki zajmujące się organizowaniem spotkań firmowych świetnie wiedzą jak ustalić harmonogram dnia gościom aby nie było czasu na nudę. W naszej bazie wyszukasz mnóstwo obiektów szkoleniowych, z świetnym wyposażeniem na wszelkiego rodzaju spotkanie.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca magisterska »

  Erato Consulting oferująca kompetentną konsultację przy nastepujących zakresach : praca licencjacka, praca iżynierska, praca magisterska, referaty, projekty i inne prace zaliczeniowe. Jeżeli jesteś studentem/sudentką lub inną osobą która nie ma pomysłu na swoją prace, zadzwoń śmiało możesz na nas liczyć.Dla Erato Consulting najważniejszy jest usatysfakcjonowany klient dlatego też każdy tekst jest pisany z najwyższą starannością i dokładnością.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: