Sprzęt komputerowy Podkategoria: Sprzęt komputerowy

« poprzednia strona · 4
 • pulpit zdalny »

  Usługi Terminalowe Plus (TsPlus) zapewniają zaawansowaną funkcjonalność jak multi-sesja, multi-użytkownik, rozłożenie obciążenia, drukarka uniwersalna, kontrola aplikacji, przesył plików, szyfrowanie połączenia i dużo więcej funkcji Windows Serwer oraz Terminal Serwer bez konieczności posiadania usług Citrix. Jeśli szukasz prostego i nie drogiego w użyciu rozwiązania oferującego rozwiązania usługi terminalowe TsPlus jest najlepszą alternatywą dla Citrix / TSE. TSPlus Seven jest wersją TSPlus w pełni dedykowaną dla Windows 7. TSPlus Seven praca zdalna korzysta z wszystkich dobrodziejstw RD6 dodatkowo został wzbogacony o inteligentne dostarczanie aplikacji zdalnych w W7 Ultimate Edtion.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie aplikacji internetowych »

  Tworzenie aplikacji internetowych to nie jest proste zajęcie. To słowa amatorów. Dla GOGO Media bułka z masłem! Nasza firma specjalizuje się nie tylko w tworzeniu aplikacji www, ale również w optymalizacji oraz budowaniu witryn www i kwestiach pozornie niepowiązanych z taką działalnością, jak animacje 3D i udźwiękowienie reklam.
  Pozostajemy otwarci na każdą propozycję współpracy. Analizujemy każdy projekt, przedstawiony przez klienta, po czym komponujemy indywidualną ofertę. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszystkie wykonywane przez nas zlecenia są unikalne.
  Przekonaj się, co jeszcze może dać Ci współpraca z nami, klikając w link prowadzący na naszą witrynę internetową. Zapoznaj się z dziesięcioma powodami, dla których współpraca z nami jest warta Twego czasu - wtedy dowiesz się, dlaczego GOGO Media to synonim słowa "zwycięstwo".

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Samsung Galaxy Ace »

  Korporacja Samsung stanowi jedną z największych korporacji produkujących sprzęt elektroniczny. Od niedawna uznawana jest również za lidera w branży smartfonów. Produkty tej firmy cieszą się coraz większą popularnością. Jeżeli parasz się nowoczesnymi telefonami a także sprzętem elektrotechnicznym tego wytwórcy, to musisz wejść na portal samsung galaxy.com.pl. Ta strona www poświęcona jest smartfonom z kategorii Samsung Galaxy jak na przykład Samsung Galaxy S III, które odznacza wysokiej jakości grafika oraz dodatkowo technika w porównaniu z konkurencją. Na tych telefonach bez trudu dasz radę grać w gry w Internecie lub łączyć się z Internetem. Wysokiej rangi przeglądarka do Internetu pozwoli ci niezmiernie prędko znaleźć wzory matematyczne albo również na przykład test opon letnich. Ten smatfon z pewnością ułatwia funkcjonowanie w wielu dziedzinach oraz nie jest jedynie normalnym telefonem.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • kasy fiskalne olsztyn, sklep komputerowy olsztyn »

  Internetowy sklep komputerowy olsztyn z bogatym asortymentem. Znajdziesz u nas nie tylko sprzęt komputerowy. W sklepie możesz zakupić wszystko co jest związane z pracą na komputerze (monitory, klawiatury, myszki, kable, karty itp.), a także pracą w biurze np. kasy fiskalne olsztyn, alarmy itp. Cały nasz sprzęt jest nowy, oryginalnie zapakowany. Na zakupiony towar udzielamy gwarancji. Tylko u nas takie niskie ceny. Zaufaj sprawdzonemu sprzedawcy i kupuj laptopy olsztyn u nas. Przekonaj się sam, wejdź do sklepu i wyszukaj rzeczy, którą potrzebujesz. Zapraszamy do zakupów.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kserokopiarki Wrocław »

  Od prawie dwudziestu lat istotą działania opisywanego przedsiębiorstwa jest wsparcie techniczne dla kserokopiarek a także rozprowadzanie różnistych materiałów do tego rodzaju narzędzi.
  Z optymizmem wkroczyliśmy na polski rynek urządzeń IT, teraz nasze usługi proponujemy po niesłychanie małych kosztach.
  Zapewniamy kompleksową pomoc dla biznesmenów, wyżej wymieniona dewiza ukierunkowana jest na satysfakcję usługobiorców oraz zaoferowanie swym klientom jak najlepszej i całościowej obsługi.
  Uważamy że z naszym wsparciem łatwo wsparty zostanie problem produkcji świetnej jakości faktur.

  Z przyjemnością chcemy się poszczycić, że od bardzo wielu lat jesteśmy liderem pod względem szybkości reakcji na zgłoszenie usterki. Profesjonalna rzesza najlepszych serwisantów pracuje dla naszych klientów, jest przygotowana aby w każdej możliwej chwili wystartować do naprawy faksów oraz kopiarek.

  Naszą specjalnością jest:

  - naprawa elektroniki
  - diagnostyka ksero
  - konserwacja różnej maści drukarek (atramentowych, laserowych)
  - czyszczenie fax-ów
  - reperacja niszczarek różnych firm
  - czyszczenie komputerów stacjonarnych

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Warszawa »

  Naprawa Komputerów to serwis komputerowy działający na obszarze Warszawy. Tworzą go wykwalifikowani informatycy, którzy zajmują się usuwaniem usterek, instalowaniem platform, modernizacją sprzętu, katalogowaniem danych i tworzeniem portali internetowych. Udzielają także rad z zakresu rozlegle rozumianej informatyki. Zespół cechuje twórcze i profesjonalne podejście do pracy. Pracownicy wciąż poszerzają swoją wiedzę, znają najnowsze technologie. Dla stałych klientów firma oferuje atrakcyjne upusty i rabaty.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesne aplikacje internetowe »

  Firma Progris ma przyjemność przedstawić swoją ofertę na niniejszej stronie. Oferujemy rozwiązania tworzące indywidualne cele biznesowe przedsiębiorstw. Aplikacje internetowe łączą istniejące systemy, czyniąc je bardziej wydajnymi. Programujemy systemy wspierające zarządzanie w organizacji. Naszą misją jest wspieranie dobrych relacji poprzez optymalizację komunikacji. Zdecydowanie więcej dowiecie się Państwo z naszego serwisu internetowego.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sprzęt komputerowy

Najnowsze wiadomości:

Sprzęt komputerowy - nowa strona:

Adres: