świadectwa energetyczne dobre miasto

świadectwa energetyczne dobre miasto Strona poświęcona świadectwom energetycznym i audytom energetycznym w budownictwie iława, olsztyn, ostróda, lubawa, nowe miasto lubawskie, biskupiec, susz, kisielice, barczewo, brodnica, chełmno, dobre miasto. Certyfikaty energetyczne są dokumentami niezbędnymi przy oddawaniu budynku do użytkowania, przy sprzedaży nieruchomości, przy wynajmie. Żądając okazania certyfikatu energetycznego budujesz rzetelną i obiektywną ocenę nieruchomości przed jej kupnem. Mając wgląd w certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne możesz ocenić opłacalność inwestycji, zaplanować remont i modernizację.
Strona poświęcona świadectwom energetycznym i audytom energetycznym w budownictwie iława, olsztyn, ostróda, lubawa, nowe miasto lubawskie, biskupiec, susz, kisielice, barczewo, brodnica, chełmno, dobre miasto. Od stycznia 2009 roku, kiedy to zaczęły obowiązywać w polskim prawie budowlanym certyfikaty energetyczne, nie brakuje chętnych do ich wystawiania. Każdy nowy budynek przed oddaniem do użytkowania musi taki certyfikat posiadać. Dotyczy to też budynków, które uległy przebudowie. Obecnie żadne mieszkanie, czy dom z rynku pierwotnego nie może zostać sprzedane bez certyfikatu energetycznego. Sprawa ma się podobnie, jeśli chodzi o rynek wtórny – gdy ktoś chce sprzedać, bądź wynająć mieszkanie, musi do umowy dołączyć certyfikat. Inaczej może ona zostać w jednym i drugim przypadku unieważniona.
certyfikaty energetyczne dobre miasto Kontakt: Karol Kozłowski - tel. 795 800 801 (www.kozlowsky.com.pl)

Szczegóły strony dobremiasto.kozlowsky.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę dobremiasto.kozlowsky.com.pl:

świadectwa energetyczne dobre miasto

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wesela Kraków »

  Najbardziej znakomite salony stroi ślubnych z Krakowa. W Krakowie jest multum elegackich hoteli urządzających stoły weselne. Portal zawiera dane o domach weselnych trudniących się się organizacją biesiad weselnych w Karkowie. Organizowanie uroczystości ślubnej to zajęcie nader radosne i pasjonujące.
  Portal zawiera dane o restauracjach trudniących się się planowaniem biesiad weselnych w Karkowie. Planując wesele trzeba zadbać o przewóz dla zaproszonych gości. U nas znajdziesz wymarzoną wiązankę ślubną, namiary zespołów muzycznych i salonów ślubnych. W Krakowie jest mnóstwo imponujących restauracji urządzających zabawy weselne.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Restauracje Warszawa Ursynów »

  Egzotyczne potrawy na Ursynowie, a czemu nie ? Blokowiska i osiedla nikomu nie kojarzą się miło, a jednak właśnie na nich spędzamy zdecydowaną większość życia. Szafran na ulicy Lanciego podaje kuchnię śródziemnomorską.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Katowice »

  Kapitalnym pomysłem na organizacje kursu jest hotel usytuowany od centrum miasta. Zapraszamy do zobaczenia najaktualniejszego serwisu o tematyce szkoleń. Ciekawe szkolenia z branży rachunkowości oraz zarządzania w Katowicach. Jeżeli zależy Ci na idealnym standardzie szkolenia wybierz jedno z najlepszych szkoleń znajdujących w naszej bazie. Planujesz otworzyć firmę ? Warto doedukować się w odpowiedniej dyscyplinie.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: